4,3



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sprchový gel Inecto Argan 500 ml245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Další informace o reklamě
Lirene Arganový vyhlazující sprchový gel, 400 ml648,62 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Arganový Sprchový Gel Felce Azzurra 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Paglieri Felce Azzurra Duschgel Karité Sublime 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Jasmín, Lilie z údolí, Limetka, Máta, Pižmo, Orchidej, Jasmín, Pižmo
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
174,28 Kč/1l
43,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA muschio bianco sprchový gel RELAXING - 300 ml
125,77 Kč/1l
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

VIDAL White Musk Sprchový gel White Musk 250 ml
154,80 Kč/1l
38,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
 /
Popis:
Vůně
Obklopující a smyslná vůně evokující exotické země, založená na sladkých tónech vanilky a jantaru
se smyslnými akcenty růže a arganu.
Hlavní nóta: vanilka
Srdcová nóta: jantar
Základ: růže a arganový olej
Složení
Vzácný arganový olej se mísí s tóny jantaru, zahalí tělo do smyslného objetí a zanechá ho hebké a vyživené.
Docia Olio Argan sprchový gel 250ml - Felce Azzurra
Zažijte okouzlující potěšení při každodenním sprchování se sprchovým gelem Docia Olio Argan 250ml - Felce Azzurra. Tento přípravek byl vytvořen s ohledem na vaši pokožku a poskytuje jí jedinečnou relaxaci a péči. Ponořte se do blahodárných esencí marockého arganu, které vyživují vaši pokožku, a zároveň přidávají aromatické tóny, které okouzlí vaše smysly.
Sprchový gel Docia Olio Argan s jedinečným složením obsahujícím přírodní ingredience vyživuje vaši pokožku, hydratuje ji a obnovuje její přirozenou krásu. Složení s arganovým olejem bohatým na vitamíny a antioxidanty poskytuje hloubkovou hydrataci a zároveň chrání vaši pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Po každém použití zažijete příjemný pocit hladké, jemné a hedvábné pokožky.
Sprchový gel Docia Olio Argan poskytuje nejen nezapomenutelný zážitek z koupele, ale také z každé očisty udělá jedinečný relaxační rituál. Nóty vůně levandule vás zahalí svou jemností a vytvoří příjemnou auru klidu a harmonie. S každým sprchováním pocítíte, jak se celé vaše tělo uvolňuje a znovu získává rovnováhu.
Nečekejte déle a přeneste své každodenní sprchování zpět do kategorie lázeňských zážitků. Využijte sprchový gel Docia Olio Argan 250 ml - Felce Azzurra a ponořte se do péče, kterou si vaše tělo zaslouží každý den. Vaše pokožka vám poděkuje a vy se budete ve sprše cítit jako skutečná královna.
Felce Azzurra Argan Sublime sprchový gel 250 mlJako smyslné objetí! Sprchový gel "Argan Sublime" od značky Felce Azzurra by Paglieri vyživuje pokožku vzácným arganovým olejem, hydratuje ji a zanechává ji sametově hebkou.dambiroZahalující vůně připomíná exotické země se sladkými a hřejivými tóny vanilky a jantaru v kombinaci se smyslnou vůní růže a arganu.sprchový gel je dermatologicky testován. Pyramida vůně Argan Sublime: - Základní tóny: vanilka, jantar, pižmo
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Felce Azzurra, Arganový sprchový gel, 250 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280403149
- Číslo produktu
- D17.2
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Felce Azzurra, Arganový sprchový gel, 250 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280403149
- Číslo produktu
- D17.2
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 521,60 Kč/1l
1 760,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 136,70 Kč/1l
1 227,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
637,38 Kč/1l
143,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 273,38 Kč/1kg
764,03 Kč
Prodejce: somnia24

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
6 072,95 Kč/1l
1 214,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 375,05 Kč/1l
1 275,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 878,37 Kč/1l
863,51 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 224,27 Kč/1l
489,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 882 359,91 Kč/1kg
470,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
12 105,80 Kč/1l
605,29 Kč
Prodejce: apohealth

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 757,80 Kč/1l
1 951,56 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ALLERGIKA čisticí tekutina pro velmi citlivé oči a obličej, 200 ml roztok
365,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 305,20 Kč/1l
826,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Rozmarýn, Máta peprná, Čisticí
1 650,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Tělo, Mandle
6 744,80 Kč/1l
1 686,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml
600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Baldessarini Sprchový Gel pro Muže 150 ml
1 961,33 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sprchový gel
Poznal jsem ho v Itálii a koupil jsem si ho tady. Myslím, že je skvělý. Transakce opět vynikající. Moc děkuji.
Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l