5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lirene Arganový vyhlazující sprchový gel, 400 ml648,62 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sprchový gel Inecto Argan 500 ml245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Phytorelax Kokosový sprchový gel 500 ml1 467,98 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Felce Azzurra, Arganový sprchový gel, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel Karité Sublime 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2v1 pro vlasy i tělo, Pánské, Revitalizační, Láhev, Jantar, Bergamot, Santalové dřevo
188,35 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

VIDAL White Musk Sprchový gel White Musk 250 ml
154,80 Kč/1l
38,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Luksja Sprchový gel Arganový olej 500 ml
115,98 Kč/1l
57,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Felce Azurra Duschgel 400ml Argan
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 20.00
- Šířka: 4,00
- Délka: 9,00
FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GEL ARGANOVÝ OLEJ 400 ML
VŮNĚ:Obepínající a smyslná vůně evokující exotické krajiny, založená na sladkých tónech vanilky a ambry se smyslnými akcenty růže a arganu.
TÓNY HLAVY: VANILKASRDCE: JANTARZÁKLAD: RŮŽOVÝ A ARGÁNOVÝ OLEJ
SLOŽENÍ:Precious arganový olej se spojuje s tóny jantaru, obaluje tělo do smyslného objetí a zanechává ho jemné a vyživené.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 400 ml
Arganový Sprchový Gel Felce Azzurra 400 ml / / Přineste si do své koupelny pocit s Arganovým Sprchovým Gelem od značky Felce Azzurra. Tento harmonický produkt kombinuje blahodárné účinky arganového oleje s osvěžující vůní, která zanechá vaši pokožku jemnou a hydratovanou po každém použití. S objemem 400 ml se jedná o praktický a doplněk vaší péče o tělo. Užijte si chvíle relaxace a péče s tímto exkluzivním sprchovým gelem. / / Parametry produktu: / - Typ: Sprchový gel / - Objem: 400 ml / - Složení: Arganový olej / - Vůně: Osvěžující / / Další informace: / - Produkt je vyroben s důrazem na kvalitu a péči o vaši pokožku / - Dopřejte si chvíle péče s Arganovým Sprchovým Gelem od Felce Azzurra
Felce Azzurra Argan Sublime sprchový gel 400 mlJako smyslné objetí! Sprchový gel "Argan Sublime" od značky Felce Azzurra by Paglieri vyživuje pokožku vzácným arganovým olejem, hydratuje ji a zanechává ji sametově hebkou.dambiroZahalující vůně připomíná exotické země se sladkými a hřejivými tóny vanilky a jantaru v kombinaci se smyslnou vůní růže a arganu.sprchový gel je dermatologicky testován. Pyramida vůně Argan Sublime: - Základní tóny: vanilka, jantar, pižmo
FELCE AZZURRA_Sprchový gel Argan 400ml
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Argan Felce Azzurra 400 ml obsahuje tyto ingredience: voda, sodík laurylsulfát, kokamidopropylbetain, glycerin, parfém, arganový olej, kokosový olej, avokádový olej, extrakt z aloe vera, kyselina citronová, benzylalkohol, limonen, Linalool, hydroxid sodný, chlorid sodný, polyquaternium-7, tokoferol, kyselina askorbová, kyselina citronová.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280403033
- Číslo produktu
- D16.2
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Argan Felce Azzurra 400 ml obsahuje tyto ingredience: voda, sodík laurylsulfát, kokamidopropylbetain, glycerin, parfém, arganový olej, kokosový olej, avokádový olej, extrakt z aloe vera, kyselina citronová, benzylalkohol, limonen, Linalool, hydroxid sodný, chlorid sodný, polyquaternium-7, tokoferol, kyselina askorbová, kyselina citronová.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280403033
- Číslo produktu
- D16.2
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Osvěžovač vzduchu s bílým pižmem ve spreji, 250 ml
894,56 Kč/1l
223,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
129,22 Kč/1l
105,41 Kč
-21,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Cecotec 03315, Horkovzdušná fritéza, 5,5 l, 0,6 kg, 80 °C, 200 °C, Samostarný
2 063,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l