4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg steingrau84,67 Kč/1kg
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
tubag Pflasterfugenmörtel PFF Steingrau 12,5kg Eimer140,12 Kč/1kg
1 751,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
186,56 Kč/1kg
5 596,75 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 6kg
214,93 Kč/1kg
1 289,56 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Trasszementmörtel 25kg
7,74 Kč/1kg
193,53 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 7 G FLEX Flexmörtel 25kg
41,89 Kč/1kg
1 047,18 Kč
Prodejce: bauschnell

ROMPOX-304 CEM-HS 25kg (Haftschlämme) Trasshaltige Haftschlämme
1 966,63 Kč/1kg
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
50,59 Kč/1kg
1 264,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Zementmörtel 25kg
6,71 Kč/1kg
167,73 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Trass-Drain-Mörtel 25kg
9,69 Kč/1kg
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
16,50 Kč/1kg
412,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro No. 1 Fliesenkleber 400 S1 25kg
44,71 Kč/1kg
1 117,76 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Trass-Naturstein-Verlegemörtel TNV 25kg
14,54 Kč/1kg
363,55 Kč
Prodejce: bauschnell

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Anthrazit
41,82 Kč/1kg
1 045,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Portlandzement Screed20 CEM I 52,5 N Zementestrich 20kg
7,20 Kč/1kg
143,92 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Botament RD 2Reaktivní hydroizolace
Botament RD2 – Efektivní reaktivní hydroizolace 2K pro profesionály
Botament RD2, reaktivní hydroizolace 2K, je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají vysoce výkonnou a zároveň uživatelsky přívětivou hydroizolaci stavebních konstrukcí. Jako dvoukomponentní, bezbitumová hydroizolace kombinuje nejmodernější technologie s jednoduchou aplikací – ideální pro sklepy, základy, balkony a další.
Díky svým rychle tuhnoucím vlastnostem výrazně zkracuje čekací doby na staveništi a umožňuje rychlý postup prací – i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Tato flexibilní hydroizolace se optimálně přizpůsobuje různým podkladům a i v případě prasklin poskytuje spolehlivou a trvalou ochranu.
Botament RD2 je bez rozpouštědel, s nízkými emisemi a splňuje všechny aktuální normy a požadavky na hydroizolaci stavebních konstrukcí. Její vysoká mechanická odolnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům z ní činí ideální produkt pro vnitřní i venkovní použití. Obzvláště výhodná je její snadná aplikovatelnost, která šetří čas a námahu – ať už pomocí válečku nebo stěrky.
Vsaďte na moderní, bezbitumovou hydroizolaci stavebních konstrukcí, která nejenže přesvědčí z ho hlediska, ale také nabízí nejvyšší výkon. S Botament RD2 se rozhodujete pro bezpečnost, efektivitu a udržitelnost – od prvního použití.
- Rychlá hydroizolace stavebních konstrukcí
- Evropské technické posouzení (ETA-18/0326)
- Není nutná penetrace
- Vysoká flexibilita a schopnost překrývání trhlin
- Skladovatelné až do -5 °C
Bezpečnostní list | |
|---|---|
| List | Bezpečnostní_list.pdf |
| Revize dodavatelem dne | 16.03.2018 |
Bezpečnostní list | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní_list.pdf | |||||||||
| Revize dodavatelem dne | 06.11.2018 | |||||||||
Ochrana zdraví a bezpečnost při práci a skladování | ||||||||||
| H-věty (GHS) | H319 Způsobuje vážné podráždění očí. | |||||||||
| P-věty | Dodržujte pokyny uvedené v části 2.2 bezpečnostního listu. P264 Po použití důkladně umýt. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje/ochranu sluchu. P305+P351+P338 PŘI ZÁSAHU DO OČÍ: Několik minut důkladně vyplachujte vodou. Pokud jsou přítomny kontaktní čočky, které lze snadno odstranit, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Pokud přetrvává podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/obráťte se na lékaře. | |||||||||
| Třída nebezpečnosti pro vodní prostředí | 1 - slabě nebezpečný pro vodní prostředí | |||||||||
Nebezpečí | ||||||||||
| Výstražné slovo | Upozornění | |||||||||
| Piktogramy GHS | GHS07 Zdraví | |||||||||
Složení | ||||||||||
| ||||||||||
- Hmotnost
- 20000 g
- Kód EAN
- 4030905050820
- Číslo produktu
- 34100600355609
- Výrobce
- Botament
- Hmotnost
- 20000 g
- Kód EAN
- 4030905050820
- Číslo produktu
- 34100600355609
- Výrobce
- Botament
Pozor
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
186,56 Kč/1kg
5 596,75 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,08 Kč/1kg
3 551,94 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Gisogrund Grundierung 10 Liter
223,73 Kč/1l
2 237,31 Kč
Prodejce: bauschnell

Zahradní ruční válec FUXTEC GW30 pro orné trávníky
1 329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Palram - Canopia | Nancy 2.1x0.9 Vordach, anthrazit, klar
9 187,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

SANDROPLAST Bitumen Spachtelmasse 10kg
146,18 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

Schlüter® KERDI BOARD NLT Wandnische 508 x 305 x 89 RGB+ weiß (KB12NLTP4AE9)
9 441,50 Kč
Prodejce: bauschnell

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Blue Rabbit - Plastová skluzavka s vlnkou tmavě zelená 295 cm
4 856,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Plastifikátor betonu 5 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
39,40 Kč/1l
197,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus Grau 25kg
100,70 Kč/1kg
2 517,54 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
61,30 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

DeWALT DWD241-QS, 225 ot/min, 725 ot/min, AC, 6,3 kg
6 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Beige
41,82 Kč/1kg
1 045,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Asfalt za studena Opravný asfalt 10 x 25 kg velikost zrna 0-8 mm směs za studena
18,39 Kč/1kg
4 597,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

posuvné dveře vidaXL ze skla a hliníku 178 cm stříbrné
5 778,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

6X Tuya Digitální WiFi termostat Chytrý pokojový termostat pro teplou vodu Týdenní programovatelný regulátor teploty pro podlahové vytápění Ohřev vody, černý
3 711,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Hliníková zahradní branka "Maurice" - 299,5 x 180,9 cm - šedá
5 527,76 Kč/1m
16 528,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HabitatetJardin

Červené lávové kameny pro plynový krb, 3 kg
772,87 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Věž Facal P6 Plus do 2,90 m AH
5 573,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Remmers Dichtschlämme WP DS basic 25kg
48,57 Kč/1kg
1 214,22 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
154,14 Kč/1kg
3 699,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Čtvercový stůl Planika – zahrnuje kryt na plynový krb, ohniště se stolem, černý, venkovní, odolný vůči povětrnostním vlivům, zahrada a terasa
17 276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Planika_Fires

Dewepro 314860
43,76 Kč/1kg
875,20 Kč
Prodejce: bauschnell

Plynový gril El Fuego® "San Jose 2 Brenner"
Použité
2 698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější





Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K grau 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
49 161,59 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,46 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
15 974,77 Kč
Prodejce: bauschnell
638,99 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 407,08 Kč
Prodejce: bauschnell
170,35 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg