5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém11 297,40 Kč/1l
564,87 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Denní mikrodávkové sérum pro obnovu pleti s retinolem Kiehl's37 356,20 Kč/1l
1 867,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Depanten – pleťový krém – 50 ml15 229,00 Kč/1kg
827,67 Kč
-66,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
761,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
Jeanne Piaubert Regenactive Redensifying Multidimensional Serum 30ml48 258,33 Kč/1l
1 535,42 Kč
-87,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 447,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders

believa Natural Intensive Pflegecreme, 100 ml Krém
2 837,81 Kč/1kg
363,24 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Bärenbalsam Medvědí balzám (250ml), 104689
264,16 Kč/1l
66,04 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cetaphil Pro Urea 4 % regenerační hydratační krém, 500 ml krém
1 093,12 Kč/1l
546,56 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Denní hydratační krém pro suchou pleť, 75 ml Krém
4 869,20 Kč/1l
365,19 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
622,96 Kč/1l
155,74 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence RosaMin denní péče SPF 50, 50 ml krém
6 786,77 Kč/1kg
651,53 Kč
Prodejce: apohealth

Allergika krém na obličej sensitive 50 ml
12 371,40 Kč/1l
618,57 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Pro Urea 10% hydratační pleťová voda, 200 ml Pleťová voda
1 989,25 Kč/1l
397,85 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS krém Intenzivní péče pro normální, suchou pleť, 100 ml krém
2 003,33 Kč/1kg
474,79 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS SENSITIVE Hydratační krém pro denní péči
11 302,20 Kč/1l
565,11 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Hydrabio Krém Perfecteur SPF 30, 40 ml
592 999,97 Kč/1l
615,00 Kč
-22,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eucerin Ph5 krém F pro citlivou pleť 75 ml
6 766,00 Kč/1l
507,45 Kč
Prodejce: apohealth

Avène Cleanance Hydra zklidňující hydratační krém, 40 ml
14 369,75 Kč/1l
574,79 Kč
Prodejce: VISO

DEXYANE MED zklidňující regenerační krém 100 ml
7 013,50 Kč/1l
701,35 Kč
Prodejce: somnia24

Sesderma Azelac zklidňující tonikum Lotion 100 ml
6,63 Kč/1kg
663,15 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Krém k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Axisis GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 8847629
[b]Dermatopan krém s 5% ureou 50 ml[/b] [br][br]Vysoce kvalitní pečující krém pro suchou a šupinatou pokožku.[br]S panthenolem a vitaminem E. [br][br]Přípravek byl dermatologicky testován[br]
Dermatopan krém 50 ml - prezentace: krém - předmět: péče o pleť, tělo
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Voda, vazelína, oleyl oleát, propylenglykol, cetearyl alkohol, močovina,Cetearyl sulfát sodný, fenoxyethanol, panthenol, tokoferyl acetát, Cera Alba, cetearyl ethylhexanoát, stearyl alkohol, stearyl heptanoát, cetyl palmitát, ethylhexylglycerin, parfém, steareth-10, Steareth-7, stearylkaprilát, myristylalkohol, dimetikon, paraffinum liquidum, glycerin, laktát sodný, kyselina mléčná, TEA-laktát, serin, sorbitol, chlorid sodný, alantoin, isopropylmyristát.
- Výrobce
- SchmeesGmbH
- Obsah balení
- 1 krém
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 400973720222604009737202226
- Číslo produktu
- 08847629
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Voda, vazelína, oleyl oleát, propylenglykol, cetearyl alkohol, močovina,Cetearyl sulfát sodný, fenoxyethanol, panthenol, tokoferyl acetát, Cera Alba, cetearyl ethylhexanoát, stearyl alkohol, stearyl heptanoát, cetyl palmitát, ethylhexylglycerin, parfém, steareth-10, Steareth-7, stearylkaprilát, myristylalkohol, dimetikon, paraffinum liquidum, glycerin, laktát sodný, kyselina mléčná, TEA-laktát, serin, sorbitol, chlorid sodný, alantoin, isopropylmyristát.
- Výrobce
- SchmeesGmbH
- Obsah balení
- 1 krém
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 400973720222604009737202226
- Číslo produktu
- 08847629
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Dermatopan krém s 5% ureou, 140 ml CRE
1 389,00 Kč/1l
208,35 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victorinox, 8.2050.B1, Nail Clipper, rot, Blister, Nagelpflege
379,05 Kč
Prodejce: ROSLER

heimtexland ® útulná deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 černá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Dřevěné bedny 50 x 40 x 30 cm, druhá jakost, rustikální a vintage
412,48 Kč
Prodejce: Teramico

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Urea Creme 10% Pullach Hof 250 ml
706,20 Kč/1kg
191,38 Kč
Prodejce: apohealth

BAMER | Vonný olej ve skleněné lahvičce 7 ml - Vůně santalového dřeva - Vůně do pokoje a aromaterapie - Ideální pro vonné tyčinky, masážní přísady
10 141,43 Kč/1l
70,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
360,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

vitamaze Vitamin B12 1 000 ug tablety, 180 tablet
11 863,78 Kč/1l
533,87 Kč
Prodejce: apohealth

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vita World Komplex pro zdraví jater | 120 kapslí | s cholinem, extraktem z ostropestřce mariánského a silymarinem | veganský | bez lepku a laktózy
13 635,01 Kč/1kg
1 382,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Truhlík BOARDEE FENCYCASE PLŮTEK plast 58cm
276,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Ceanothus 'Blue Mound' - Pytlovitá květina 25 - 30 cm kontejner
1 552,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MUSTBUY-SHOP

Prémiová černá kuchyňská zástěra 68×94 cm – zástěra na vaření pro ženy i muže
115,00 Kč
Prodejce: ALLBAG

Hugo Boss Deep Red - Parfémovaná Voda 50 ml
22 215,00 Kč/1l
1 110,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
911,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Ricinový olej Nanoil pro vlasy a tělo, 50 ml
6 717,00 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

Malus 'Evereste' krabí jabloň - výška +90cm - křížený opylovač - 2L květináč
483,03 Kč
Prodejce: Schramas

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VactidyDE

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 740,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý krém
Toto je jediný krém, který pomáhá při svědění pokožky hlavy!
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Payot Nutricia Výživný uklidňující krém 50 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 515,90 Kč
Prodejce: VogueVista
50 318,00 Kč/1l

La Mer Hydratační jemný krém 30ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(31)Počet hodnocení: 31
4 283,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
142 772,00 Kč/1l

Haut krém pro zralé a suché Haut HSR Lifting (bohatý krém) 50ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 746,65 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 933,00 Kč/1l

Payot Roselift Liftante krém 50ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 143,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders
22 874,40 Kč/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čištění - Péče o pleť - Pro každodenní odlíčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
240,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 434,24 Kč/1l

Biodroga Medical Institute Even & Perfect CC krém proti zarudnutí LSF 20 (30 ml)
971,98 Kč
-91,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
880,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
29 353,33 Kč/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočí, Ženy, 1 kusů, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 232,37 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
744 123,33 Kč/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na řasy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 756,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
878 464,96 Kč/1l

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
564,87 Kč
Prodejce: apohealth
11 297,40 Kč/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
10 749,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders
214 982,20 Kč/1l

Vichy Nutrilogie 2 Intenzivní krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
587,82 Kč
Prodejce: apohealth
11 756,40 Kč/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Noční Krém proti Vráskám 50ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 750,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
35 000,00 Kč/1l

Ostatní - péče o obličej E.Lauder Advanced Night Repair



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(337)Počet hodnocení: 337
2 150,37 Kč
Prodejce: LOGNOW
21 503,70 Kč/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 511,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
250 373,67 Kč/1l

Cr?me Fine 50 ml
8 674,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
173 492,00 Kč/1l

La Mer Hydratační emulze 125 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 701,88 Kč/1kg

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Refill Facial Serum 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 996,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
166 545,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
426,95 Kč
Prodejce: apohealth
3 415,60 Kč/1l

Bálsám z aksamitníku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
168,92 Kč
Prodejce: apohealth
675,68 Kč/1l

MARY KAY Denní krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
1 075,73 Kč
Prodejce: lithuaniashop
37 094,14 Kč/1l