4,8



Na základě 11 hodnocení
Hmotnost:
10 kg- 0.4 kg
- 4 kg
- 4.5 kg
- 5 kg
- 10 kg
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg641,72 Kč/1kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel545,22 Kč/1kg
13 630,39 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg50,70 Kč/1kg
1 267,56 Kč
Prodejce: bauschnell

2x drážkovaná fólie 1 m x 20 m ochrana základové zdi drážkovaná fólie drenáž 400g/m²
85,76 Kč/1kg
1 629,37 Kč
Prodejce: Vagoshop

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg
182,88 Kč/1kg
4 389,02 Kč
Prodejce: bauschnell

Bauder Bitumenschweißbahn G4 (G200 S4) - 5m² 13140000
1 093,90 Kč/1kg
27 347,62 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor pro potěr s podlahovým vytápěním 25L Level+39
42,24 Kč/1l
1 056,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Spenner Zementmörtel 25kg
6,71 Kč/1kg
167,73 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
19,42 Kč/1kg
485,43 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor betonu 1 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
83,00 Kč/1l
83,00 Kč
Prodejce: Izosklep

tubag TrassCompound TCE 25kg für Einkornmörtel
17,47 Kč/1kg
436,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor betonu 25 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
38,08 Kč/1l
952,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SAKRET Trass-Naturstein-Verlegemörtel TNV 25kg
14,54 Kč/1kg
363,55 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor betonu 2 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
81,50 Kč/1l
163,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Spenner Trass-Drain-Mörtel 25kg
9,69 Kč/1kg
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell

TOPOLIT Bitumenfix Reparaturasphalt Kaltasphalt 25 kg Körnung 0-3 mm
47,66 Kč/1kg
1 191,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor malty na zdivo a omítky 5L Level+32
30,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Izosklep

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
591,60 Kč/1kg
14 789,89 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
2 role důlkovaného plechu 400g/m² ochrana základových zdí
Specifikace: 400 g/m² - 2 role po 0,5 m x 20 m
Duplikovaná fólie je vyrobena ze stlačeného polyethylenu s vysokou hydroizolační schopností (HDPE). Je ideální nejen pro svislou izolaci základů, stěn a stropů, ale také pro izolaci podlah a teras. Bublinková fólie poskytuje dodatečnou tepelnou izolaci stěn a základů. Ať už se jedná o renovace skladů, domácností, dílen nebo venkovních stavenišť, důlková fólie vždy poskytne cennou pomoc.
Technické údaje:
Materiál: HDPE
Základní hmotnost: cca 400 g/m²
Šířka pásu: 0,5 m
Délka role: 20 m
Tloušťka materiálu: cca 0,5 mm
Výška nopu: 8 mm
Pevnost v tlaku: cca 17 t/m²
Barva: černá
Vysoká kvalita
- odolný vůči tlaku
- teplotní odolnost -30° až +80° C
- neškodný pro pitnou vodu
- odolný proti kořenům
- odolný vůči chemikáliím
- odolný proti napadení houbami a bakteriemi
- odolný proti hnilobě
Použití:
- Svislá ochrana základových zdí, stěn a stropů
- Hydroizolace stropů a podlah
- Zajišťuje zadní větrání základových zdí
- Ochrana proti vlhkosti
Rozsah dodávky:
2 role po 0,5 m x 20 m
Může se mírně lišit od vyobrazení.
- Hmotnost
- 10 kg
- Plocha
- 20 m²
- Kód EAN
- 4060873205281
- Číslo produktu
- NP-400-0,5-2 Rollen_kv
- Výrobce
- Vago-Tools
- Hmotnost
- 10 kg
- Plocha
- 20 m²
- Kód EAN
- 4060873205281
- Číslo produktu
- NP-400-0,5-2 Rollen_kv
- Výrobce
- Vago-Tools
K tomu se hodí také

Drážková fólie 0,5 m x 20 m Ochrana stěn Ochrana základových zdí Drážková fólie Drenážní fólie
118,62 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

2x nopová fólie 0,5 m x 20 m Ochrana stěn Ochrana základových zdí nopová fólie drenážní fólie
113,35 Kč/1kg
906,76 Kč
Prodejce: Vagoshop

Drážkovaná fólie 0,5 m x 20 m Ochrana základové zdi Drážkovaná fólie Odvodnění 400 g/m²
106,76 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

Drážkovaná fólie 1 m x 20 m Ochrana základové zdi Drážkovaná fólie Odvodnění 400 g/m²
97,90 Kč/1kg
930,07 Kč
Prodejce: Vagoshop

1 role nopkové fólie 0,5 m x 20 m základové stěny nopková fólie 400 g/m² drenážní fólie
106,76 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

Profesionální drážkovaná fólie 0,5 m x 20 m Ochrana základové zdi Drážkovaná fólie Odvodnění 400 g/m²
133,45 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

2 role nopkové fólie 0,5 m x 20 m ochrana základové zdi nopková fólie drenážní 400g/m²
2 266,90 Kč/1kg
906,76 Kč
Prodejce: Vagoshop

Drážkovaná fólie 1 m x 20 m Ochrana stěn Základní ochrana stěn Drážkovaná fólie Drenážní fólie
97,90 Kč/1kg
930,07 Kč
Prodejce: Vagoshop

Dörken DELTA MS-Grundmauerschutz Noppenbahn 20 x 1 m
1 240,47 Kč/1m
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell

1 role nopkové fólie 0,5 m x 20 m ochrana základové zdi nopková fólie drenážní 400g/m²
106,76 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

2 role nopkové fólie 0,5 m x 20 m základové stěny nopková fólie 400g/m² drenážní fólie
90,68 Kč/1kg
906,76 Kč
Prodejce: Vagoshop

izolační pěnová rohož baytronic DSM, jemně pórovitá 500 x 1000 x 6 mm, samolepicí
341,10 Kč/1m²
170,55 Kč
Prodejce: eu-bay_de

2x drážkovaná fólie 1 m x 20 m ochrana základové zdi drážkovaná fólie drenáž 400g/m²
85,76 Kč/1kg
1 629,37 Kč
Prodejce: Vagoshop

VaGo Drážkovaná fólie 0,5 m x 20 m Ochrana základové zdi Drážkovaná fólie Odvodnění 400g/m²
106,76 Kč/1kg
533,80 Kč
Prodejce: Vagoshop

VaGo Drážkovaná fólie 1 m x 20 m Ochrana základové zdi Drážkovaná fólie Drenáž 400g/m²
97,90 Kč/1kg
930,07 Kč
Prodejce: Vagoshop

1 role nopkové fólie 1 m x 20 m ochrana základové zdi nopková fólie drenážní 400g/m²
97,90 Kč/1kg
930,07 Kč
Prodejce: Vagoshop

1 role nopkové fólie 1 m x 20 m základové stěny nopková fólie 400g/m² drenážní fólie
97,90 Kč/1kg
930,07 Kč
Prodejce: Vagoshop

vidaXL Zvýšená postel antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel
1 548,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

VaGo 2 role nopkové fólie 1 m x 20 m ochrana základových zdí nopková fólie drenážní 400g/m²
101,84 Kč/1kg
1 629,37 Kč
Prodejce: Vagoshop

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

VaGo 2 role fólie s důlky 0,5 m x 20 m ochrana základových zdí fólie s důlky drenáž 400 g
90,68 Kč/1kg
906,76 Kč
Prodejce: Vagoshop

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kovový stojan na dřevo ke krbům 188x70x188 černý zinkované Přístřešek na dřevo exteriér venkovní regál na palivové dřevo venkovní se stříškou Terasa
5 963,31 Kč
Prodejce: LAWA_Living-and-Lifestyle

Sada 3 japonských javorů - Acer palmatum - výška 30 cm - květináč 9 cm
715,13 Kč
Prodejce: Schramas

Palisáda 'Rotta' 150x20cm Příroda
363,83 Kč/1m
740,48 Kč
-194,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
545,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Aga Vyvýšený záhon 120x80x20 cm
499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

vidaXL Zvýšená postel 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel šedá
1 469,13 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 4,5 kg
Výrobek přesně odpovídá popisu, snadno se stříhá nůžkami. Top
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vroubkovaný plech
Hmotnost 4,5 kg
Výrobek přesně splňuje má očekávání. Cena je také velmi dobrá.
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Hmotnost 4,5 kg
Dobré zboží. Rychlé dodání. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku od začátku do konce
Hmotnost 4,5 kg
Vše podle popisu
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dodáno včas
Hmotnost 4,5 kg
Promáčknutý plech podle očekávání.
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání!
Hmotnost 4,5 kg
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 1. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1A Ware Theiss Matt
Hmotnost 4,5 kg
1A Zboží
Ohodnoceno dne 21. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Hmotnost 5 kg
Dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
641,72 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg