4,8



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lineární kolejnice, délka 1500 mm, vysoce kvalitní ložiskové bloky, HSR15-1500mm2,12 Kč/1l
3 186,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Další informace o reklamě
LIQUI MOLY Těsnicí hmota na karoserie 6148, kartuše 290 ml3 145,34 Kč/1l
912,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml1 326,63 Kč/1l
397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C1 199,97 Kč/1l
371,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hylomar univerzální tmel M modrý 80g tuba 10 ks
3 527,75 Kč/1l
1 002,10 Kč
-719,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
282,22 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Těsnicí hmota Petec Karosserie, černá, 310 ml
780,65 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Teroson Terostat 9140, průhledný
2 842,45 Kč/1l
881,16 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Tmel černý 471.501
2 384,80 Kč/1l
476,96 Kč
Prodejce: MroAuto

REINZ Tmel 70-24575-10 Kartuše 300 ml
1 908,10 Kč/1l
572,43 Kč
Prodejce: MroAuto

PERMATEX silikonový tmel 60-011, silikonová tuba 85 ml
1 929,41 Kč/1l
164,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Těsnicí hmota Petec Karosserie, bílá, 310 ml
622,58 Kč/1l
209,00 Kč
-16,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Allseal univerzální tmel 300 ml UNIVERSAL SEALANT 300 ml
5 169,53 Kč/1l
1 550,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

GEB 20 ml tmel na pitnou vodu
59 722,50 Kč/1l
1 194,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
1 042,82 Kč/1l
291,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petec Power Bibond Petec SB 24 ml.
13 750,00 Kč/1l
371,00 Kč
-41,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Těsnicí materiál TEROSON 2969778
3 214,65 Kč/1l
996,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProAuto

Mannol 9963 Silikonový sprej 450ml
124,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

LOCTITE lepidlo a tmel 2063263, silikonová kartuše 310 ml
3 829,68 Kč/1l
1 187,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lepidlo tmel černé, černý tmel, 290 ml, tmel se špičkou
3 696,45 Kč/1l
1 071,97 Kč
Prodejce: boni-shop

ATHENA Athesil RTV silikonový tmel - 80 ml
3 809,16 Kč/1kg
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tmel Dirko HT - trvale elastický silikonový tmel - nejlépe pro viditelné tesnící body nebo pokud je tmavá barva požadována z estetických duvodu. (jinak srovnatelné s šedou verzí) - Oxim silikon (neutrální zesítování) - Množství: 70 ml - Barva: Cerná - Teplotní odolnost: -60°C až +315°C - Povrchové tesnení a utesnení mezer (sloupce do 2 mm / Vlasové trhliny) - Vytvrzování: Vlhkost - Znovu uvedení do provozu: Pribl. 30min. - MaterialVerbindungen: Metall-Metall / Metall-Kunststoff / Kunststoff-Kunststoff - Kühlmittelbeständig - Ölbeständigkeit Tipp: für anwendungen, zemrít KraftstoffKontakt Beinhalten, Empfiehlt Sich Das Produkt Curil T2, Das Speziell für Solche Bedingungen Entwickelt Wurde. Poznámka: Je dosaženo vynikajícího adhezivního úcinku, zejména na kovy. Také umožnuje utesnení netesností zvencí, bez casove nárocné demontáže. Odolné vuci minerálním olejum a jejich prísadám, syntetickým olejum a tukum, benzínu a nafte, studené a horké vode, morské vode, slunecnímu zárení a ozónu Pozor: škodlivé, pokud jsou pohlceny, zpusobuje popáleniny!
ELRING těsnicí hmota Dirko HT oxim Oxim silikonová, vulkanizující při pokojové teplotě (RTV), trvale pružná, teplotně odolná, jednosložková, 70 ml tuba K utěsňování krytů ventilů, olejových a převodových van, vodních a olejových čerpadel, skříní diferenciálů, převodovek, termostatů a řídicích jednotek, krytů náprav, přírubových spojů, světlometů, zadních světel, bateriových boxů a mnoha dalších. Směs tvrdne reakcí se vzdušnou vlhkostí. Odolává olejům, tukům, chladicím kapalinám, UV záření, studené a horké vodě, slané vodě, čisticím prostředkům, slabým kyselinám a louhům atd. černé barvy
ELRING DIRKO HT silikonový tmel 70ml černý v tubě pro motor, olejovou vanu, převodovku
ELRING těsnicí hmota Dirko HT oxim Oxim silikonová, vulkanizující při pokojové teplotě (RTV), trvale pružná, teplotně odolná, jednosložková, 70 ml tuba K utěsňování krytů ventilů, olejových a převodových van, vodních a olejových čerpadel, skříní diferenciálů, převodovek, termostatů a řídicích jednotek, krytů náprav, přírubových spojů, světlometů, zadních světel, bateriových boxů a mnoha dalších. Směs tvrdne reakcí se vzdušnou vlhkostí. Odolává olejům, tukům, chladicím kapalinám, UV záření, studené a horké vodě, slané vodě, čisticím prostředkům, slabým kyselinám a louhům atd. černé barvy
ELRING DIRKO HT silikonový tmel 70ml černý v tubě pro motor, olejovou vanu, převodovku
- Model
- Dirko HT Oxim
- Výrobce
- INNY
- Objem
- 0.07 l
- Hmotnost
- 0.11 kg
- Kód EAN
- 4041248845486
- Číslo produktu
- 10082034
- Model
- Dirko HT Oxim
- Výrobce
- INNY
- Objem
- 0.07 l
- Hmotnost
- 0.11 kg
- Kód EAN
- 4041248845486
- Číslo produktu
- 10082034
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Dálkový ovladač pro televizor Sharp Aquos s tlačítkem 3D Dálkový ovladač k uchopeníLC-49CFG6241E | LC-49CFG6242E | LC-49CFG6352E .atd
494,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

tmel Dirko HT, -60 až +315°C, cervená - 70 ml
4 711,14 Kč/1l
329,78 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ochranný obal na motocykl, garáž pro motocykly, plachta na motocykl, ochranná plachta, kryt na skútr
450,06 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

Elring DIRKO HT černý vysokoteplotní silikonový tmel 20ml
11 356,50 Kč/1l
227,13 Kč
Prodejce: MroAuto

tmel Dirko HT, -60 až +315°C, šedá - 70 ml
154,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Těsnicí hmota Petec Karosserie, černá, 310 ml
780,65 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Hylomar univerzální tmel M modrý 80g tuba 10 ks
3 527,75 Kč/1l
1 002,10 Kč
-719,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
282,22 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

ELRING Těsnicí hmota Článek: 216.910
3 860,97 Kč/1l
1 196,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Těsnicí hmota MA PROFESSIONAL MA 20-A11
81,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Těsnění víka ventilů ELRING 030.793
2 242,86 Kč/1l
157,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokrystalický křemík, MC4, Balkón
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

ELRING Těsnicí hmota Článek: 465.766
1 116,13 Kč/1l
346,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

MAR-POL Naftové nezávislé topení 8kW, 230V/12V M80950
3 690,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Chytré hodinky Smart Watch 45mm náramkové s dotykovým displejem Sportovní pásmo Fitness náramek Černé hodinky Dárkové volání Android iOS Retoo
570,99 Kč
-53,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,89 Kč
Prodejce: Retoo

Elring DIRKO HT vysokoteplotní silikonový tmel šedý 310ml
1 100,00 Kč/1l
341,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

ARCCAPTAIN MIG MAG svářečka s 200 ampéry, 7 v 1 plně synergická svářečka FLUX flux cored/MAG/MIG svářečka v ochranné atmosféře/MMA E-hand/lift TIG/podpůrná cívková pistole/ bodové svařování, IGBT invertorová svářečka 230V
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Diagnostické zařízení OBD2 ELM327 Bluetooth 5.0/4.0/3.0 iOS Android PC Car Scanner Tool Interface App Torque Reading and Recording Live Data Retoo
228,85 Kč
-101,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
127,59 Kč
Prodejce: Retoo

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Leštička aut Einhell CC-PO 90
1 141,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

TRESKO 1400dílná sada nářadí, antracitová, kufr na nářadí, bedna na nářadí, vozík
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Super a správně
Ohodnoceno dne 30. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Olejová vana utěsněná
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Super
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jen Elring
Dělá to, co má - těsní.
Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml
291,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 042,82 Kč/1l

Tmel na kotle 500g žáruvzdorný -1000°C Kotelní kamna Krby Kamna pro kutily



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 193,20 Kč
-635,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,50 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 115,00 Kč/1kg

Sista 301902, 280 ml, Akrylátový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Vhodné pro venkovní použití, Bílá
189,17 Kč
Prodejce: M_plus_L
675,61 Kč/1l

Uszczelniacz Hybrydowy Fix All Crystal 290Ml Bezbarwny
299,64 Kč
Prodejce: MasterBau
1 070,14 Kč/1l