4,9



Na základě 17 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslové aroma & vanilkový cukr
273,92 Kč/1kg
364,32 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn sůl speciální směs 1 kg sáček
218,81 Kč/1kg
218,81 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg
164,20 Kč/1kg
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

Pophouse Gourmet Popcorn Karamelová klasika 180 g
2 477,72 Kč/1kg
445,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Felix Popcorn Karamelový 90 g
414,44 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix

POPCORN (MODRÉ KUKUŘIČNÉ ZRNO) BEZLEPKOVÉ350 g - BLUECORN
608,54 Kč/1kg
212,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PopCorn - sladký 60g
864,67 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Popcornový kelímek 85 oz 3 litry
403,20 Kč/1kg
40,32 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,18 Kč/1kg
32,91 Kč
Prodejce: Katomix

Lorenz Popcorn s máslovou příchutí 90 G
4 501,67 Kč/1kg
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felix pražené solené arašídy 800 g
335,04 Kč/1kg
324,75 Kč
-53,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
271,38 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gourmet White Butterfly Popcornmais 1 kg pro přípravu popcornu
Gourmet White Butterfly Popcornmais je určen k přípravě klasického popcornu.
Při pražení vznikají obzvláště světlé, nadýchané popcornové vločky s typickým tvarem motýla.
Kukuřice je vhodná pro přípravu v popcornových strojích i pro soukromé a komerční použití.
Hlavní přednosti
Popcornová kukuřice Butterfly s jasnou, nadýchanou strukturou vloček.
Velký povrch pro dobré ulpívání cukru, soli nebo koření.
Vhodný pro přípravu sladkého i slaného popcornu.
Poměr směsi
3 díly popcornové kukuřice · 1 díl popcornového oleje · 1 díl cukru.
Použití
Zahřejte olej v popcornovači.
Přidejte popcornovou kukuřici a cukr v uvedeném poměru.
Nechte popcorn úplně rozprsknout.
Poté krátce promíchejte a podávejte.
Celkové množství pro 1 kg popcornového kukuřice
Kukuřice na popcorn: 1 kg.
Olej: cca 350 ml.
Cukr: cca 350 g.
Výtěžnost
Objem popcornu cca 1 : 43.
Z jednoho kilogramu kukuřice se získá přibližně 39 litrů hotového popcornu.
U 1 kg to odpovídá výtěžnosti přibližně 39 porcí popcornu po 1 litru.
Poznámka k AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s podporou umělé inteligence.
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energetická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g – z toho cukry 0,0 g Bílkoviny 10 g Vláknina 20 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1020 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn kukuřice
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663351901
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energetická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g – z toho cukry 0,0 g Bílkoviny 10 g Vláknina 20 g Sůl 0,0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1020 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn kukuřice
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663351901
K tomu se hodí také

Prémiový karamelový cukr 150 g sklenice pro karamelový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Celexon CP1000, Průhledná, Červená, Bílá, 350 W, 230 V, 245 x 280 x 430 mm, 5 kg
3 012,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buy-Store-Official

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
1 095,01 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
1 621,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
181,37 Kč/1kg
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť 230 g bez AZO plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Americká máslová popcornová kukuřice 200 g Popcorn do kina
120,50 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 500 g | Hopser Funfood
218,92 Kč/1kg
109,46 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Bílá, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
646,87 Kč
Prodejce: TR8

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Premium popcorn do kina, 500 g – bez GMO
212,37 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Unold Classic, Červená, Stříbrná, Bílá, 100 g, Plast, Knoflíky, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
822,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Clatronic PM 3635, Bílá, 2 min, 3 hrnků, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Popcorn kukuřice
vypadá dobře a chutná stejně, téměř všechna zrnka praskají
Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Všechno perfektní
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 381,92 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
441,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 416,30 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
439,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 663,75 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 309,70 Kč/1kg

Bramborové chipsy s příchutí cibule Wiejskie Ziemniaczki 130 g
430,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 078,36 Kč/1kg