5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Klar Seifen Porzellanerdeseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
154,08 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,35 Kč-4,73Kč
1 493,50 Kč / 1kg
plus 195,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dalli pflanzliche Kernseife 375 g213,07 Kč/1kg
92,63 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haslinger Levandulové mýdlo 100 g648,40 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Shoproither

Další informace o reklamě
Sebamed mycí prostředek bez mýdla 50 g1 878,04 Kč/1kg
105,17 Kč
Prodejce: apohealth

Klar Seifen Meersalzseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 580,00 Kč/1kg
167,64 Kč
-9,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,00 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Kernseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 197,90 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Mýdlo Lactisol 100 g
1 075,90 Kč/1l
107,59 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Klar Seifen Ginsengseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Cytosan mýdlo, 100g
2 029,00 Kč/1l
202,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Sonett Kernseife 100g
2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mýdlová růže
5 184,00 Kč/1kg
207,36 Kč
Prodejce: Emerosa

Mýdlo – Levandule, 100g | SPEICK přírodní kosmetika
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

ACHSELKUSS Mýdlo
125 774,29 Kč/1kg
10 565,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyParfumerie

Kokosové mýdlo - s mátou, 100g | SOLLING přírodní kosmetika
1 582,40 Kč/1kg
182,24 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,24 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Zimtseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei, für normale Haut
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Klar Seifen Mandelseife 100g, Cosmos zertifiziert, palmölfrei
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Glycerínové mýdlo s lufou 2 v 1 - 100g
1 150,00 Kč/1l
115,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Sírové mýdlo
3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mýdlo s bylinami – Růže, 100 g | MAHARISHI AYURVEDA
2 310,00 Kč/1l
231,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Mýdlo - šalvěj a máta 100g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo na holení 100g
2 865,30 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mýdlo z porcelánové hlíny 100g | KLAR SEIFEN
Pro osoby s velmi citlivou pokožkou může být i běžná péče problém. Mnoho čisticích přípravků je příliš agresivních nebo způsobuje další podráždění pokožky. V tomto případě platí, že méně je často více. Několik, ale správných složek, to je řešení. Přesně tak jsme přistoupili k vývoji našeho nového mýdla.
Mýdlo KLAR z porcelánové hlíny – záchrana pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje pouze účinné látky bílé hlíny a neobsahuje žádné parfémy ani oleje.
Proč porcelánová hlína:
Porcelánová hlína, také známá jako bílá hlína, je velmi jemná přírodní léčivá hlína, která se těží ze žuly kaolinitu. Je ceněna nejen při výrobě kvalitního porcelánu (nejznámější produkt je Meissenský porcelán), ale také v kosmetických aplikacích. Porcelánová hlína totiž váže tuky. Navíc je mnohem jemnější než jiné druhy hlín. Díky tomu je vhodná i pro velmi citlivou a tenkou pokožku.
Použití:
Vmasírujte dostatečné množství do vlhké pokožky, nechte krátce působit a poté opláchněte vodou.
Složení:
Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Stearate, Aqua (Water), Kaolin, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride
Výrobce:
Klar Seifen GmbH - Hatschekstraße 23 - DE-69126 Heidelberg
Zásilky zasíláme pouze prostřednictvím DHL!
Klar's Porcelánové mýdlo (bez palmového oleje) 10996
- Klářino porcelánové zemní mýdlo - zachránce pro velmi citlivou pokožku. Redukované na účinek bílého jílu a bez přidané parfemace nebo olejů.
- BEZ PALMOVÉHO OLEJE: Klar se chce obejít bez palmového oleje, a proto sází na regionální suroviny. Postupně se u všech mýdel přechází na základ z olivového oleje z Evropy.
- VEGANSKÁ: Mýdla Klar jsou již delší dobu veganská. V minulosti byla mýdla Klars přemašťována lanolinem (voskem z ovčí vlny). Před mnoha lety však byly receptury upraveny tak, že jsou nyní zcela veganské.
- BEZ PLASTU: Tyčinková mýdla jsou nejen mimořádně trvanlivá, ale jsou také balena bez plastu. Proto bylo nakupování mýdel von Klars vždy poděkováním přírodě.
- BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÁ: Mýdla Klars jsou vysoce biologicky rozložitelná. Základem mýdel jsou přírodní rostlinné oleje, které se vyskytují i v potravinářském průmyslu. Umělé povrchově aktivní látky nejsou ve výrobcích obsaženy.
Pokud máte velmi citlivou pleť, může být problémem i každodenní čištění. Mnoho čisticích vod je příliš agresivních nebo vedou k dalšímu podráždění pokožky. I v tomto případě platí, že méně je obvykle více. Řešením je méně složek, ale těch správných. Přesně tak jsme přistupovali k vývoji našeho nového mýdla. Mýdlo KLAR s Porcelain Earth - zachránce pro velmi citlivou pokožku. Redukované na účinek bílého jílu a bez přídavku parfému nebo olejů. Proč porcelánový jíl: Porcelánový jíl, známý také jako bílý jíl, je obzvláště jemný přírodní léčivý jíl, který se získává z kamene kaolinu. Používá se nejen při výrobě jemného porcelánu (nejznámějším výrobkem je míšeňský porcelán), ale je ceněn i pro kosmetické účely. Porcelánový jíl totiž váže tuky. Je mnohem jemnozrnnější než jiné léčivé jíly. Díky tomu je vhodný i pro obzvláště citlivou a tenkou pokožku. Výsledkem vysoce kvalitních složek je mimořádně kvalitní a výživný konečný produkt.
Olivát sodný, kokoát sodný, stearát sodný, voda, glycerin, chlorid sodný (mořská sůl), glutamát tetrasodný diacetát
Pro každodenní použití napěňte mýdlo jako obvykle. Umyjte si obličej krémovou pěnou a poté opláchněte teplou vodou.
- Hmotnost
- 100 g
- Složení
- Olivát sodný, kokoát sodný, stearát sodný, voda, kaolin, glycerin, glutamát tetrasodný diacetát, chlorid sodný
- Výrobce
- Klar Seifen
- Kód EAN
- 4260262353177
- Číslo produktu
- 10996
- Hmotnost
- 100 g
- Složení
- Olivát sodný, kokoát sodný, stearát sodný, voda, kaolin, glycerin, glutamát tetrasodný diacetát, chlorid sodný
- Výrobce
- Klar Seifen
- Kód EAN
- 4260262353177
- Číslo produktu
- 10996
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 142% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(18)Počet hodnocení: 18





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
Nejprodávanější





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Provantis

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Čisticí tekuté mýdlo, na tělo a ruce, 300 ml
1 560,60 Kč/1l
468,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
177,21 Kč/1l
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Tork 420701, Kůže, Tekuté mýdlo, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
141,00 Kč/1l
141,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tekuté mýdlo IH RAKUN TROPIC HOLIDAY 5 l
22,20 Kč/1l
111,00 Kč
Prodejce: Leviatan

Dettol, Original, tyčinkové mýdlo, 2x 100g
4 837 400,12 Kč/1kg
483,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Yardley English Lavender Seife 3x 100g
4 155,00 Kč/1kg
1 246,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Würth čistič rukou HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 kus
367,43 Kč/1l
1 285,99 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
325,13 Kč/1l
422,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

SucceBuy sada na výrobu mýdla, bambusový řezací box, vnitřní box se silikonovou formou, rovné a vlnité řezací nástroje z nerezové oceli, 100 sáčků, 105 samolepek - DIY příslušenství pro dospělé
282,85 Kč/1l
367,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Čistící pěna, Ženy, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Čisticí, Hydratující, Osvěžující, Láhev, Paraben
2 490,00 Kč/1l
498,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Simpleway Xiaomi pěnové mýdlo pro automatický dávkovač 3-PACK Simpleway Vůně: Citrus,
401,24 Kč/1l
361,12 Kč
Prodejce: SmartBest

Palmolive 8718951257719, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Pomerančový květ, 250 ml, 1 kusů
317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lux Velvet Touch mýdlo jemně vonící po jasmínu a vyživující s mandlovým olejem 80g
138,70 Kč/1kg
22,74 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada originálních mýdel TENGRI® Aleppo, 4 x 200 g (800 g ±) s 20 % / 80 % obsahem vavřínového oleje / olivového oleje, tuhé mýdlo, přírodní mýdlo / mýdlo na vlasy / sprchové mýdlo | Ručně vyráběné
2 946,60 Kč/1kg
589,32 Kč
Prodejce: HyKos

Lux Soft Touch toaletní mýdlo 80 g
728,25 Kč/1l
58,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mýdlo s bambuckým máslem - Verveine|verbena 100g
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

ecover Mýdlo na ruce s vůní levandule 4006321 5l
170,37 Kč/1l
851,83 Kč
Prodejce: taleoo

Bambucké máslo 200g - Natur Planet
530,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mýdlo na praní Marseilské 300g tuhé
498,60 Kč/1l
124,65 Kč
Prodejce: BEBELUC

Faith In Nature, ovocný přípravek z dračího ovoce, čisticí a revitalizační tekuté mýdlo, pro ruce, 400 ml
458,05 Kč/1l
183,22 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Santo Volcano černé mýdlo 90g
2 155,56 Kč/1kg
194,00 Kč
Prodejce: 4Katharsis

podíl H-01-13-02 Tekuté mýdlo Limetka a koriandr 0,5 litru
1 759,96 Kč/1l
879,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

4711 Originální kolínská voda (100 g)
1 770,64 Kč/1kg
193,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Palmolive pěnové mýdlo Raspberry 250ml
317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Přírodní Péče: Šetrné Čistící Mýdlo s Aktivním Uhlím, 175g
397 941,18 Kč/1kg
67,65 Kč
Prodejce: Visage
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l