5,0



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g3 067 692,30 Kč/1kg
398,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kapalné mýdlo s osvěžující vůní Verbény - 500ml471,98 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PRIJA tekuté mýdlo s extraktem ženšenu, pumpička 380 ml
576,32 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

PRIJA tekuté mýdlo 5L + sprchový gel a šampon 2v1 5L - sada kanystrů
167,95 Kč/1l
1 679,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA rostlinné mýdlo s glycerinem, HYDRATAČNÍ, 3x 100g
1 219 393,90 Kč/1l
402,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

Dětské pěnové mýdlo - měsíček kanystr 10l
151,86 Kč/1l
1 518,63 Kč
Prodejce: taleoo

L'Occitane Gel L'Occitane Bambucké mýdlo s verbenou 300 ml
7 191,80 Kč/1l
2 157,54 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dermomed Mandlové Tekuté Mýdlo s Pumpičkou 1000 ml
60,86 Kč/1l
86,00 Kč
-29%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

DETTOL Tekuté mýdlo s výtažkem z levandule 250 ml
1 500,24 Kč/1l
375,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Frosch 5715, Tekuté mýdlo, 500 ml
802,32 Kč/1l
401,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Handsan tekuté mýdlo Levandule náplň 500ml
194,64 Kč/1l
97,32 Kč
Prodejce: TR8

Arganový olej tekuté mýdlo s pumpičkou 500 ml
218,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Tekuté mýdlo Baśka Yoghurt & Milk 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SAGROTAN® 3025776 Bezdotykové tekuté mýdlo Heřmánek 250 ml
1 050,67 Kč/1kg
283,68 Kč
Prodejce: somnia24

Sanytol Hydratační mýdlo na ruce 250ml
1 220,96 Kč/1l
305,24 Kč
Prodejce: somnia24

Tekuté mýdlo VAKAVO Intensive 5 l
46,18 Kč/1l
230,90 Kč
Prodejce: INTERPAP

Tekuté mýdlo Konwaliowe 1L
50,74 Kč/1l
50,74 Kč
Prodejce: Katomix

Sebamed mycí prostředek bez mýdla 50 g
105,46 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
PRIJA 2v1 tekuté mýdlo a gel je hypoalergenní přípravek s extraktem ženšenu se zajímavou a smyslnou vůní.
Díky použití rostlinných extraktů má regenerační, výživné a aromaterapeutické vlastnosti.
Hřejivé vůně, přirozené barvy a smyslná textura udělají z vaší péče okamžik relaxace na nejvyšší úrovni.
Zcela veganská receptura bude vyhovovat každému a milovníky přírody potěší, že láhev i etiketa jsou vyrobeny z recyklovaných produktů.
PRIJA 2v1 tekuté mýdlo a gel je hypoalergenní přípravek s extraktem ženšenu se zajímavou a smyslnou vůní.
Díky použití rostlinných extraktů má regenerační, výživné a aromaterapeutické vlastnosti.
Hřejivé vůně, přirozené barvy a smyslná textura udělají z vaší péče okamžik relaxace na nejvyšší úrovni.
Zcela veganská receptura bude vyhovovat každému a milovníky přírody potěší, že láhev i etiketa jsou vyrobeny z recyklovaných produktů.
Vhodné pro vegany
Neobsahuje BHT a EDTA
Neobsahuje alkohol
Neobsahuje vazelínu Petrolatum
Neobsahuje silikony
PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 5L – Jemná náplň pro každodenní péči
Zažijte harmonii přírodní péče a každodenní čistoty s tekutým mýdlem PRIJA s výtažkem z ženšenu. Toto vysoce kvalitní mýdlo v praktickém 5litrovém balení bylo navrženo pro šetrné mytí rukou i těla, a to i u citlivé pokožky.
Přírodní ženšen je známý svými revitalizačními a tonizujícími účinky, které zanechávají pokožku osvěženou, hebkou a zdravě vypadající. Jemné složení bez parabenů je vhodné pro každodenní použití doma i v profesionálním prostředí.
Výhody produktu:
Tekuté mýdlo s výtažkem z ženšenu – pro přirozeně osvěženou a vyživenou pokožku
Vhodné pro ruce i tělo – jemná a univerzální péče
Velké balení 5L – ideální jako náplň do dávkovačů, úsporné řešení pro každodenní použití
Perfektní volba pro hotely, restaurace, wellness a SPA zařízení
Přírodní složení bez parabenů – šetrné k pokožce i životnímu prostředí
Příjemná, svěží vůně, která potěší každého uživatele
Dopřejte si zážitek z mytí každý den – s přírodní silou ženšenu od PRIJA.
- Objem
- 5000 ml
- Složení
- AQUA (WASSER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, DIODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PARFUM (APACH), SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LACTATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYKONELU, SOCERYL-GLYC VÝTAŽEK Z KOŘENE PANAX GINSENG, TOKOFEROL, HYDRATOVANÉ PALMOVÉ GLYCERIDY, HEXYCINNAMAL, LIMONEN, LINALOOL, CI 19140 (ŽLUTÁ 5), CI 16035 (ČERVENÁ 40), CI 42090 (MODRÁ 1). (CPNP 00P1_R11)
- Výrobce
- sarcia.eu
- Kód EAN
- 5905141626124
- Číslo produktu
- TB5LLMPR
- Objem
- 5000 ml
- Složení
- AQUA (WASSER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, DIODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, PARFUM (APACH), SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LACTATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYKONELU, SOCERYL-GLYC VÝTAŽEK Z KOŘENE PANAX GINSENG, TOKOFEROL, HYDRATOVANÉ PALMOVÉ GLYCERIDY, HEXYCINNAMAL, LIMONEN, LINALOOL, CI 19140 (ŽLUTÁ 5), CI 16035 (ČERVENÁ 40), CI 42090 (MODRÁ 1). (CPNP 00P1_R11)
- Výrobce
- sarcia.eu
- Kód EAN
- 5905141626124
- Číslo produktu
- TB5LLMPR
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks
338,76 Kč/1l
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 380 ml
666,03 Kč/1l
265,00 Kč
-11,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo-gel 2v1 s výtažkem ženšenu, NÁPLŇ, veganské 2x5L
166,80 Kč/1l
1 668,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
897,63 Kč/1l
341,10 Kč
Prodejce: somnia24

PRIJA sprchový šampon na tělo a vlasy 4 × 200 ml – přírodní, veganský
1 706,53 Kč/1l
648,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo s extraktem ženšenu, pumpička 380 ml
576,32 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: bellushortus

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující
1 128,55 Kč/1l
428,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA šampon a sprchový gel náplň 2 × 5L – ženšen, jemné mytí těla a vlasů
162,52 Kč/1l
1 664,51 Kč
-39,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 625,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo 5L + sprchový gel a šampon 2v1 5L - sada kanystrů
167,95 Kč/1l
1 679,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 2x380ml
1 390,08 Kč/1l
528,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Sada kosmetiky v sáčku kapalina do koupele s nápoji + šampon na vlasy
678,35 Kč/1kg
603,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský
2 452,79 Kč/1l
932,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy
415,74 Kč/1l
473,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den
485,49 Kč/1l
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 4 × 380 ml, dávkovač, přírodní
385,16 Kč/1l
585,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 4 x 380ml – vitalizující, veganské
1 381,82 Kč/1l
586,42 Kč
-61,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
525,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E, 380 ml, VEGAN - Jemná a hedvábná pokožka
885,47 Kč/1l
402,78 Kč
-66,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Kosmetická sada: Regenerační šampon, ochranný vlasový kondicionér 2x380ml
607,89 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

PRIJA rostlinné mýdlo s glycerinem, HYDRATAČNÍ, 3x 100g
1 219 393,90 Kč/1l
402,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Regenerační vlasový šampon s rukolou 380 ml
794,05 Kč/1l
301,74 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Ellsar

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní
489,00 Kč/1l
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Sada PRIJA Cosmetics: pěna do koupele s částečkami, hydratační krém, zpevňující krém 3x380ml
706,19 Kč/1l
805,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E TĚLOVÉ MLÉKO 100 ml
1 663,40 Kč/1l
166,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Szampon i żel pod prysznic PRIYA PRIJA żeń-szeń 2w1 PREMIUM 5L
170,36 Kč/1l
851,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prija Set 2 x 380 ml - 1 x Vitalizující šampon na pleť a vlasy - 1 x Tekuté mýdlo pro hladkou pokožku s ženšenem - 100% veganské testováno
1 418,42 Kč/1l
539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Masážní mléko s cypřišem a aloe vera 380 ml - Ideální pro jemné masírování těla s relaxací
3 365,53 Kč/1l
1 278,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PRIJA Přírodní tonizující tělový krém s pumpičkou, HYPOALERGEN, s extraktem z vlašských ořechů, 380 ml
1 058,95 Kč/1l
402,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně je nádherná
Tekutiny jsou skvělé, vůně vynikající
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SKVĚLÉ!
Skvělá kvalita!
Ohodnoceno dne 9. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře.
Alls top.
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Elisir de Dolce Vita 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
716,00 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg