Vollkorn Mini Brezel - Dinkel 125g | ERDMANNHAUSER

53,32 Kč

426,56 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Křupky po africku 150g
Křupky po africku 150g
493,07 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Křupky solené 150g
Křupky solené 150g
493,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dovgan Smak chlebové křupky s česnekem 120g
Dovgan Smak chlebové křupky s česnekem 120g
4 049,92 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
822,56 Kč/1kg
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
582,32 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Petales - pufované křupky z obilovin a papriky 75g
Petales - pufované křupky z obilovin a papriky 75g
641,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,09 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dinkel-Prinzessbr.m. Sesam 125g
Dinkel-Prinzessbr.m. Sesam 125g
429,60 Kč/1kg
53,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kukuřičné chipsy Pepř - 125g
Kukuřičné chipsy Pepř - 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sýrové bramborové lupínky 100 g
Sýrové bramborové lupínky 100 g
3 570,67 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bohnen Cracker - Spicy Seeds 100g | SOMMER
Bohnen Cracker - Spicy Seeds 100g | SOMMER
727,90 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tortilla Chips - Cheese 75g | TRAFO
Tortilla Chips - Cheese 75g | TRAFO
691,73 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bananenchips - getrocknet 125g | BIOTROPIC
Bananenchips - getrocknet 125g | BIOTROPIC
348,64 Kč/1kg
51,88 Kč
-15%
43,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Apfelchips 90g | PURAL
Apfelchips 90g | PURAL
854,56 Kč/1kg
76,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Arašídové oříšky Flips 125g
Arašídové oříšky Flips 125g
561,04 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schär Crispies Paprika 100g
Schär Crispies Paprika 100g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čočkové chipsy – příchuť kyselá smetana, 75g | DE RIT
Čočkové chipsy – příchuť kyselá smetana, 75g | DE RIT
935,07 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pohankové křupky - slané 50 g ŠMAJSTRLA
Pohankové křupky - slané 50 g ŠMAJSTRLA
360,00 Kč/1kg
18,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 Kč
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL
CHIPSY ZIEMNIACZANE PAPRYKOWE BIO 125 g - TRAFO
Bramborové lupínky - Paprika 125g
484,96 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kukuřičné tortilla chipsy přírodní 450 g
Kukuřičné tortilla chipsy přírodní 450 g
244,60 Kč/1kg
129,60 Kč
-14,64 Kč
114,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Weitere Informationen finden Sie unter
Seznam přísad
Celozrnná mouka z pšenice Dinkel (86%), palmový olej*, sůl, extrakt z ječného sladu, droždí*, nálev na preclíky (hydroxid sodný).Obsahuje následující alergeny: **Gluten Z ekologického zemědělství ** Z biodynamického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1639 kJ / 390 kcal Tuky: 10,2 g z toho nasycené tuky: 4,3 g Sacharidy: 56,2 g z toho cukry: 1,6 g Vláknina: 12,4 g Bílkoviny: 12,2 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou Sodík: 5,2 g
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
ERDMANNHAUSER
Prodejní název
Celozrnná mini preclíky – špalda, 125g | ERDMANNHAUSER
Výrobce
ErdmannHAUSER
Kód EAN
4000381007106

Seznam přísad
Celozrnná mouka z pšenice Dinkel (86%), palmový olej*, sůl, extrakt z ječného sladu, droždí*, nálev na preclíky (hydroxid sodný).Obsahuje následující alergeny: **Gluten Z ekologického zemědělství ** Z biodynamického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1639 kJ / 390 kcal Tuky: 10,2 g z toho nasycené tuky: 4,3 g Sacharidy: 56,2 g z toho cukry: 1,6 g Vláknina: 12,4 g Bílkoviny: 12,2 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou Sodík: 5,2 g
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
ERDMANNHAUSER
Prodejní název
Celozrnná mini preclíky – špalda, 125g | ERDMANNHAUSER
Výrobce
ErdmannHAUSER
Kód EAN
4000381007106
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
143,92 Kč
-6,16 Kč
137,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pringles Sour Cream & Onion 40g
Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
2 996,31 Kč/1kg
1 078,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist
Obrázek produktu pro Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
113,57 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
160,40 Kč
-88,40 Kč
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
513,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg