4,7



Na základě 15 hodnocení
Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Skin Therapy, Krémová, Unisex, Zmatňující, Změkčující, Ošetření, Suchá pokožka, Drsná kůže, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
267,93 Kč
669,82 Kč / 1l
plus 140,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba1 767,92 Kč/1l
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml5 525,84 Kč/1kg
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratační, Hydratující, Normální pokožka, 200 ml, Pumpovacíc lahvička13 667,20 Kč/1l
2 733,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Daily Skin Therapy, Pleťová voda, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 250 ml, Kakaové máslo
975,12 Kč/1l
243,78 Kč
Prodejce: Tersorte

Palmer's Cocoa Butter Formula with Vitamin E Fragrance Free Lotion 400ml
2 344,97 Kč/1l
937,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

PALMER'S Coconut Oil Formula Tělové mléko 400ml
3 004,60 Kč/1l
300,46 Kč
Prodejce: MANADA

Palmer's Cocoa Butter Formula Soothing Oil for Dry, Itchy Skin, Olej, Pružnost, Zklidňující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 150 ml, Sprej, 1 kusů
1 721,33 Kč/1l
286,77 Kč
-28,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Skin Therapy Softens Smoothes 50ml
4 711,60 Kč/1l
235,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Intenzivní hydratační tělové mléko s bambuckým máslem od Palmer's, 400 ml
1 248,75 Kč/1l
499,50 Kč
Prodejce: somnia24

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Bust Firming Cream, Krémová, Ženy, Zpevňující, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
2 766,56 Kč/1l
345,82 Kč
Prodejce: MANADA

Krém na obličej a tělo s bambuckým máslem, 250 ml CRE
794,64 Kč/1l
198,66 Kč
Prodejce: apohealth

Biovene Rozświetlający krem do ciała, 200ml
809 999,96 Kč/1kg
202,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Palmer's Coconut Oil Formula Coconut Hydrate Hand Cream, Krémová, Unisex, Suchá pokožka, Drsná kůže, Hydratační, 96 g, Tuba
2 004,80 Kč/1l
200,48 Kč
Prodejce: Tersorte

Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml
625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy intenzivní krém pro normální až suchou pleť, 150 ml krém
2 913,77 Kč/1kg
556,53 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy Intensiv Creme, 100 ml Creme
3 630,70 Kč/1l
363,07 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Hydratační mléko na obličej a tělo Xeracalm Nutrition (Moisturizing Lotion), 100 ml
3,88 Kč/1l
387,80 Kč
Prodejce: somnia24

DEXERYL pečující krém na suchou pokožku nebo neurodermitidu, 250 g krém
1 016,68 Kč/1kg
306,02 Kč
Prodejce: apohealth

DERMASENCE Seborra Skin Clarifying Body Lotion, 200 ml Tělové mléko
2 767,91 Kč/1kg
636,62 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Krémová
- Vhodné pro:
- Unisex
- Efekt péče o pleť:
- Zmatňující, Změkčující, Ošetření
- Vhodné pro typy kůže:
- Suchá pokožka, Drsná kůže
- Objem:
- 400 ml
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Neobsahuje:
- Minerální olej, Paraben, Ftalát
- Vitamíny a minerály:
- E
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Hydratační mléko Palmer's Cocoa Butter Formula má bohaté, složení, které se rychle vstřebává a vytváří ochrannou bariéru, která uzamyká vlhkost.
Parmers Cocoa Butter Formula tělové mléko 400 ml
Palmers Cocoa Butter Lotion je originální výrobek, který si získal kultovní oblibu po celém světě. Je vyrobeno z čistého kakaového másla, které při kontaktu s pokožkou taje, pomáhá antioxidantům pronikat do pokožky a zjemňovat ji, uzamyká v ní vlhkost a chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí. Obsahuje také vitamin E, který pokožku nejen hydratuje, ale také ji pomáhá udržovat jemnou, zdravou a hladkou. Intenzivní, a optimálně hydratující.
Hypoalergenní&bull
Aplikujte na čistou a suchou pokožku a krouživými pohyby jemně masírujte, dokud se nevstřebá.
Parmers Cocoa Butter Formula tělové mléko 400 ml
Parmers Cocoa Butter Formula tělové mléko 400 ml
Tělový krém Palmer's s kakaovým máslem je vysoce hydratační péčí pro suchou a namáhanou pokožku. Obsah kakaového másla dodává intenzivní výživu a chrání pokožku před vysušením. Jeho bohatá textura se rychle vstřebává, zanechávaje pokožku hebkou a jemně vonící. S tímto tělovým krémem si dopřejete péči den co den.
PALMER'S_Cocoa Butter Formula Softens Smoothes Body Lotion with Vitamin E 400ml
Zjemněte a vyhlaďte drsnou a suchou pokožku pomocí denního tělového mléka Palmer's Cocoa Butter Formula, které obsahuje intenzivně hydratační kakaové máslo a vitamin E.
Palmer's Cocoa ButterDaily Skin Therapy 400ml
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Kakaové máslo, voda, glycerin, olej z rýžových klíčků, stearinska kyselina, kaprylicko-kaprinný triglycerid, kokosový olej, glyceryl stearát, PEG-100 stearát, theobroma cacao extrakt, tokoferol, sójový olej, helianthus annuus semenec extrakt, aloe barbadensis listový šťáva, šťáva z listů fumaria officinalis, olej z vitis vinifera či listový extrakt z echinacya purpurea.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 001018104165501018104165510181041655
- Číslo produktu
- 190530
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Kakaové máslo, voda, glycerin, olej z rýžových klíčků, stearinska kyselina, kaprylicko-kaprinný triglycerid, kokosový olej, glyceryl stearát, PEG-100 stearát, theobroma cacao extrakt, tokoferol, sójový olej, helianthus annuus semenec extrakt, aloe barbadensis listový šťáva, šťáva z listů fumaria officinalis, olej z vitis vinifera či listový extrakt z echinacya purpurea.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 001018104165501018104165510181041655
- Číslo produktu
- 190530
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Palmer's Cocoa Butter Formula, Máslo, Léčivé, Změkčující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 100 g, Kakaové máslo, Dávkovač
1 398 199,93 Kč/1kg
209,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil, Olej, Hydratační, Změkčující, Suchá pokožka, Drsná kůže, 250 ml, Kokosový olej, Láhev
903,68 Kč/1l
281,06 Kč
-55,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
225,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
300,05 Kč/1l
202,58 Kč
-82,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Palmer's Masážní Láhev na Jizvy z Těhotenství 250 ml
903,68 Kč/1l
246,99 Kč
-21,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
225,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

COSRX Advanced Snail 92% All in One Cream
3 090,00 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: BYSARAH

PALMER'S Coconut Oil Formula Tělové mléko 400ml
3 004,60 Kč/1l
300,46 Kč
Prodejce: MANADA

Intenzivní hydratační tělové mléko s bambuckým máslem od Palmer's, 400 ml
1 248,75 Kč/1l
499,50 Kč
Prodejce: somnia24

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Báječný Shea tělový balzám Palmer's s hydratačními vlastnostmi, 250 ml
910,64 Kč/1l
227,66 Kč
Prodejce: MANADA

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 322,33 Kč/1l
669,67 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Mýdlo Asantee Papája a med, 125 g.
2 421,52 Kč/1l
302,69 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

HEM mix vonných tyčinek + dřevěný stojan 200ks
3 930,00 Kč/1kg
393,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Mluvící vycpaná zvířata Hovoriaci Interaktívny škrček tmavohnedá Plyšová zvířátka elektronický mluvící záznam Interaktivní hračka pro děti Retoo
249,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Bambucké máslo 1 kg, nerafinované, třída A, ručně hnětené, přírodní tělové máslo GiDeli
469,99 Kč/1kg
490,87 Kč
-20,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
469,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vlasový olej AMLA, 300 ml
587,40 Kč/1l
176,22 Kč
Prodejce: CasteloStore

Speciální tělový olej od Palmer's s kakaovým máslem, 60 ml
10 915,83 Kč/1l
654,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
12 776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SENSATIONAL
...tento článek jsem dostal před lety jako "suvenýr" z Anglie od své dcery; skvělý produkt...hledal jsem ho...našel jsem ho na internetu...
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tělové mléko Cocoa
Perfektní tělové mléko. Objevila jsem ho v USA v roce 1990. Od té doby jsem s ním naprosto spokojená. Skvělá vůně
Ohodnoceno dne 4. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kakaové máslo Palmers
Znovu a znovu dobré, příjemné na kůži
Ohodnoceno dne 6. dubna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Super rychlé dodání a super produkt
Ohodnoceno dne 12. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Krém je dobrý
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatné dodání, velmi dobrý produkt
Kakaové máslo je skvělé, ale zásilka byla doručena v obálce. Dalo se tedy očekávat, že se rozbije. Víčko je rozbité.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg