4,7



Na základě 17 hodnocení
Objem:
250 ml- 250 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml172 472,73 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Restrukturalizační koncentrát pro poškozené vlasy Semi di Lino Sublime (Restructuring Multiplier) 150 ml3 460,72 Kč/1kg
622,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml1 063,72 Kč/1l
265,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 1000 ml
637,00 Kč/1l
730,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo vyživující šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
1 873,40 Kč/1l
1 873,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
2 054,52 Kč/1l
513,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf SDL Diamond Illuminating Low Shampoo 250ml + Alfaparf SDL Diamond Illuminating Mask 200ml
457,29 Kč/1l
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf | sada pro obnovu vlasů | šampon 250 ml + maska
1 046,83 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Calming Micellar Low Shampoo 1000 ml
641,00 Kč/1l
664,93 Kč
-23,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Blonde Intense Anti-Yellow Low Shampoo 1000 ml
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Detangling Fluid bezoplachová péče pro snadné rozčesávání vlasů 125 ml
731,23 Kč/1kg
731,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Semi Di Lino Scalp Renew Energizing Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lněné semínko Diamond Illuminating Low Shampoo 75 ml
6 538,80 Kč/1l
490,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Shampoo 250 ml
1 220,00 Kč/1l
305,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance Purifying Shampoo čisticí šampon proti lupům 250 ml
1 121,32 Kč/1l
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hydratační šampon Nutritive Low Shampoo jemně čistí vlasy a vyživuje vlasové vlákno. Zanechává vlasy hebké a lesklé.
Vlastnosti:
- hydratační šampon,
- pro suché vlasy,
- jemně čistí vlasy,
- vyživuje vlasové vlákno,
- dodává lesk,
- zanechává vlasy hebké.
Jak používat
Naneste na vlhké vlasy, napěňte a poté opláchněte.
AlfaparfSemi Di Lino Moisture Nutritive | Hydratační nízkopěnivý šampon 250 ml
Alfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo s nízkou pěnivostí byl vyvinut pro hydrataci a regeneraci suchých, matných a hrubých vlasů. Kosmetický přípravek v elegantním balení činí krepaté, vlnité a obtížně upravitelné vlasy poslušnými, hladkými, jemnými a lesklými. Alfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo je založen na třech unikátních technologiích: - Shine Fix Complex - dodává vlasům nadpozemský lesk, který vydrží 24 hodin. Vlasy jsou lesklé od kořínků až po konečky - Color Fix Complex - ochrana pro barvené vlasy. UVA a UVB filtry chrání před vyblednutím pigmentu, zatímco antioxidanty zpomalují proces stárnutí - Urban Defence Pro3 - ochrana před smogem a škodlivinami v ovzduší. Chrání před stresem pro prameny a rychlým maštěním vlasové pokožky. Kosmetický přípravek obsahuje vyživující cukry na bázi medových mikromolekul. Výsledek je okamžitě viditelný: lesklé, lehké a upravené vlasy, které volají po komplimentech! Šampon šetrně čistí vlasy, aniž by dráždil pokožku hlavy nebo způsoboval nepříjemné pocity. Jeho nepěnivé složení neobsahuje sulfáty. Kosmetický přípravek vlasy vyživuje, hydratuje a zjemňuje. Výsledek: nádherně lesklé, hladké a hebké prameny.objem:250 ml
- Smíchejte malé množství s trochou vody v dlani.
- Naneste na vlasy a rozetřete po pokožce hlavy a pramenech. Chvíli masírujte, abyste odstranili nečistoty, prach a přebytečný olej.
- Zbytky důkladně opláchněte.
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 250 ml
Šampon Nutritive Low jemně čistí a vyživuje vlasové vlákno, zanechává vlasy hebké a lesklé.
Vlastnosti:
- Bez sulfátů
- Šetrný k pokožce hlavy, vlasům a barvě
- Bohatá a krémová pěna
- Neuvěřitelný pocit hebkosti při oplachování vlasů
- Vlasy jsou jemné a hedvábné
- Orientální, ovocná, květinová, lahodná vůně
- UV filtry a antioxidanty pro krásnou a dlouhotrvající barvu
Použití: Vhodné pro vlasy s dlouhou životností, které jsou odolné proti opotřebení:
- Aplikujte na vlhké vlasy, smíchejte s vodou a jemně vmasírujte.
- Důkladně opláchněte.
- V případě potřeby postup opakujte.
AQUA (VODA), C14-16 OLEFIN SULFONÁT SODNÝ, DISODIUM LAURETH SULFOSUKCINÁT, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (VŮNĚ), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, GLYKOLDISTEARÁT, POLYQUATERNIUM-10, KOKAMFOACETÁT SODNÝ, TRIDECETH-2KARBOXAMID MEA, BENZOAN SODNÝ, LAURETH-4, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPAN TRIOLEÁT, EDTA DISODNÁ, KYSELINA MLÉČNÁ, HEXYLENGLYKOL, GLYCERIN, KARNOSIN, ETHYLHEXYLMETHOXYCINNAMÁT, FRUKTÓZA, GLUKÓZA, DEXTRIN, SACHARÓZA, MOČOVINA, EXTRAKT ZE SEMEN LNU SETÉHO (LINUM USITATISSIMUM), GUMA CAESALPINIA SPINOSA, SORBAN DRASELNÝ, BIOSACHARIDOVÁ GUMA-4, ALANIN, KYSELINA ASPARAGOVÁ, KYSELINA GLUTAMOVÁ, HEXYLNIKOTINÁT
ZÁVAZNÝ SEZNAM SLOŽEK NALEZNETE NA OBALU!
Nutritive Low Shampoo je speciálně vyvinutý pro suché vlasy Tento vyživující šampon čistí vlasy a obnovuje rovnováhu vlhkosti Šampon je obohacen o Nutri Sugar Complex, který obsahuje hydratační a vyživující molekuly získané z medu Šampon obsahuje také Urban Defence PRO Complex, který chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy Přípravek obsahuje také ochranu barvy Použití Šampon naneste na vlhké vlasy Masírujte, dokud se nevytvoří pěna, a poté důkladně opláchněte V případě potřeby opakujte
Kde mohu položit otázku týkající se esenční vody Joseon Ginseng?
Nejste si jisti, zda je pleťové tonikum Beauty of Joseon vhodné pro vaši pleť, nebo máte jiné otázky týkající se korejských kosmetických produktů? Náš tým vám rád pomůže. Pošlete podrobný e-mail se svým dotazem na adresu [email protected] a naši odborníci na krásu vám pomohou do 24 hodin!
- Jemně čistí pokožku hlavy,
- Vyživuje kapilární vlákna,
- Dodává vlasům hebkost a lesk,
- Balení 250 ml - Alfaparf
Šampon
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Alfaparf Milano z kolekce Semi Di Lino byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
SEMI DI LINO MOISTURE šampon chudý na živiny 250 ml
Alfaparf Moisture Nutritive Low Shampoo 250ml
- Model
- Semi Di Lino Moisture
- Hmotnost
- 299 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM COCOAMPHOACETATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM BENZOATE, LAURETH-4, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, DISODIUM EDTA, LACTIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CARNOSINE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DEXTRIN, SUCROSE, UREA, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, ALANINE, ASPARTIC ACID, GLUTAMIC ACID, HEXYL NICOTINATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297064253
- Číslo produktu
- 24170
- Model
- Semi Di Lino Moisture
- Hmotnost
- 299 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM COCOAMPHOACETATE, TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM BENZOATE, LAURETH-4, LAURETH-2, PEG/PPG-120/10 TRIMETHYLOLPROPANE TRIOLEATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, DISODIUM EDTA, LACTIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CARNOSINE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, FRUCTOSE, GLUCOSE, DEXTRIN, SUCROSE, UREA, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA GUM, POTASSIUM SORBATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, ALANINE, ASPARTIC ACID, GLUTAMIC ACID, HEXYL NICOTINATE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297064253
- Číslo produktu
- 24170
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 200 ml
1 870,00 Kč/1l
374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pro suché vlasy 200 ml
1 889,65 Kč/1l
377,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 296,00 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo 250ml
1 276,00 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
2 054,52 Kč/1l
513,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkční suchý olej pro lesk vlnitých a kudrnatých vlasů 100 ml
2 566,20 Kč/1kg
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 1000 ml
637,00 Kč/1l
730,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf SDL Rekonstrukční reparační šampon s nízkým obsahem 250ml
1 049,72 Kč/1l
262,43 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original bezoplachová péče pro lesk vlasů 50 ml
25 782,80 Kč/1l
1 289,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Alfaparf Milano Semi Di Lino Density Thickening Low Shampoo 250 ml
1 280,00 Kč/1l
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil uhlazující olej pro hrubé a nepoddajné vlasy 100 ml
4 298,80 Kč/1l
429,88 Kč
Prodejce: VISO

Alfaparf | sada pro obnovu vlasů | šampon 250 ml + maska
1 046,83 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Pure Naturals pro ženy 60 - 8/04 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Linseed Moisture Nutritive Detangling Fluid 125 ml
3 160,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Černá, Keramický
2 391,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Alfaparf Semi Di Lino Scalp Renew Energizing Low Shampoo 250 ml
1 268,00 Kč/1l
317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Relief Calming Micellar Low Shampoo 1000 ml
641,00 Kč/1l
664,93 Kč
-23,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Conditioner 200 ml
1 765,00 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 1000 ml
659,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Cream 125 ml
3 896,00 Kč/1kg
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

Semi di Lino Diamond Illuminating Conditioner 50 ml
23 960,00 Kč/1l
1 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Alfaparf Milano Semi Di Lino Blonde Intense Anti-Yellow Low Shampoo 1000 ml
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo
Objem 1 l
Balíček doručen velmi rychle! Všem se líbil!
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento šampon používám vždy
Objem 1 l
Tento šampon používáme vždy.
Ohodnoceno dne 2. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Objem 1 l
Ok
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 24. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l