Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g
384,34 Kč
76,87 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 1011292 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Čokoládový koláč 470g292,06 Kč/1kg
137,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
168,64 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Joghurt Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Honig Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
1 608,47 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Celiko Bezlepková moučná směs na brownie (300g), 101130
1 054,13 Kč/1kg
316,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Rýžová tyčinka z karobu 50g
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Delecta Ciasto Karpatka 375 g
183 409,09 Kč/1kg
84,17 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Żelatyna spożywcza 50 g
995,50 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Želatina v plátcích 10 g
1 693,00 Kč/1kg
84,15 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker Ciasto Kruche 400 g
181,98 Kč/1kg
101,10 Kč
-26,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Bezlepková směs na pečení s droždím 500g
270,20 Kč/1kg
135,10 Kč
Prodejce: taleoo

Emix Posypka Kakaowa 50 g
443,60 Kč/1kg
22,18 Kč
Prodejce: Katomix

Kypřicí prášek do perníku 1 x 20 g
325,50 Kč/1kg
6,51 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Rolnik Żurek Domowy 340 g
128,86 Kč/1l
45,10 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnný kvásek sušený 30g
860,33 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Koopmans Pannenkoekenmix Speculoos 320 g – pikantní směs na palačinky
331,59 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

RUF Schokoletto s čokoládovými lupínky a polevou 500g
139,02 Kč/1kg
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g
Strouhanka na obalování a smažení potravin v horkém tuku nebo oleji.
Leimer KG potravinářský závodKotzinger Str. 16D-83278 Traunstein| Název | Leimer Semmelbroesel Z čerstvého bílého chleba |
| Hmotnost chleba | 5 kg |
| Aplikace a návod k použití | Šicí nit krátce ustřihněte a natáhněte ji |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na chladném a suchém místě |
| Složení | PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědná potravinářská společnost | LEIMER KG D-83278 Traunstein |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1.490kj/352kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 1,3g |
| Tuk | 0,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 70,2g |
| Sacharidy | 4,0g |
| z toho cukr | 12,7g |
| Bílkoviny | 1,5g |
| Sůl | 4,1g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1490 kj Energie kcal 352 kcal Tuky 1,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 70,2GRM Sacharidy, z toho cukr 4GRM Bílkoviny 12,7GRM Sůl 1,5GRM
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Strouhanka
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 5
- Číslo produktu
- 32407
- Kód EAN
- 4000186010707
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1490 kj Energie kcal 352 kcal Tuky 1,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 70,2GRM Sacharidy, z toho cukr 4GRM Bílkoviny 12,7GRM Sůl 1,5GRM
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Strouhanka
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 5
- Číslo produktu
- 32407
- Kód EAN
- 4000186010707
K tomu se hodí také

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
427,04 Kč/1kg
427,04 Kč
Prodejce: somnia24

Leimer strouhanka
85,36 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka zlatá 5000g
82,45 Kč/1kg
412,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Strouhanka Leimer z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g
80,07 Kč/1kg
400,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Küchenmeister směs na pečení smíšeného žitného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Panko strouhanka 1 kg bez konzervantů a soli
157,63 Kč/1kg
231,66 Kč
-69,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PINSA400 g - TERRASANA
484,95 Kč/1kg
193,98 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer krutony cibule česnek jemně opečený bílý chléb 100g
341,10 Kč/1kg
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Pane Carasau D'Ogliastra, papír na pečení, 250 g - Ferreli
728,40 Kč/1kg
182,10 Kč
Prodejce: italia-genuss

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Kinkartz Aachener Schokoprinten s hořkou čokoládou 200g
543,30 Kč/1kg
108,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Schnitzer 4585, 360 g, 180 g, 2 kusů, 209 kcal, 882 kJ
428,72 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4586, 320 g, 160 g, 2 kusů, 200 kcal, 840 kJ
460,88 Kč/1kg
147,48 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,42 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zemědělská kůra Aurora



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies