5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
(Hydratační krémová emulze) – objem: 250 ml128 498,72 Kč/1l
32 124,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml34 993,27 Kč/1l
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Biovene Rozświetlający krem do ciała, 200ml
809 999,96 Kč/1kg
202,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vyživující tělové mléko Body-Nutri (The Replenishing Lotion) 400 ml
427 999,98 Kč/1kg
428,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Cetaphil Pro Urea 10% Lotion 500ml
5 689,40 Kč/1l
568,94 Kč
Prodejce: apohealth

DERMASENCE Seborra Skin Clarifying Body Lotion, 200 ml Tělové mléko
2 773,83 Kč/1kg
637,98 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 167,30 Kč/1l
516,73 Kč
Prodejce: apohealth

Dermomed Termal Hydrating Body Lotion Nawilżający balsam do ciała, 250ml
408,36 Kč/1l
289,98 Kč
-187,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,09 Kč
Prodejce: MANADA

CONCENTRÉ Sä ure hyaluronique 30 ml
32 640,33 Kč/1l
979,21 Kč
Prodejce: somnia24

A-Derma A.H Ultra SPF 50+ Ochrony krem regenerujący, 40 ml
22 371,75 Kč/1l
894,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Eucerin Ph5 Lotion Sensitive Skin Refill 400 ml
1 572,35 Kč/1l
628,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lactovit Lactourea Mousse Cream 400 ml
550,00 Kč/1l
220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

A-DERMA Epitheliale Ultra Repair Regenerační krém 40 ml
395 229,98 Kč/1l
395,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dermalogica Body Hydrating Cream tělový krém 295 ml
3 186,98 Kč/1kg
940,16 Kč
Prodejce: VISO

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dexeryl Emollient Creme 500 g
1 180,80 Kč/1kg
590,40 Kč
Prodejce: somnia24

Hydrabio Hydratační sérum Bioderma 40 ml
485 999,98 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 417,91 Kč/1kg
482,09 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivně a hloubkově hydratační tělové mléko se snadno roztírá a nezanechává na pokožce mastný film. Pokožku zanechá hydratovanou osvěženou a sametově hebkou.
Vlastnosti:
- bohatě hydratuje,
- zklidňuje,
- osvěžuje,
- snadno se roztírá,
- rychle se vstřebává,
- pro každodenní použití,
- hypoalergenní.
Jak používat
Nanášejte na pokožku celého těla.
Topicreme Ultra Moisturizer Lait
Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml je vysoce účinné tělové mléko určené pro suchou a citlivou pokožku celé rodiny, včetně dětí od 3 let. Jeho lehká, nemastná textura poskytuje intenzivní 24hodinovou hydrataci, zklidňuje a zanechává pokožku hebkou, pružnou a komfortní.VlastnostiObsahuje glycerin, ureu a včelí vosk pro hloubkovou hydrataciHypoalergenní, bez parabenů a barvivDermatologicky a pediatricky testovánoRychle se vstřebává a nezanechává mastný filmObjem: 500 ml s praktickou pumpičkouKlíčové benefityOkamžitě zklidňuje suchou a citlivou pokožkuHydratuje až na 24 hodinZlepšuje pružnost a celkový vzhled pokožkyVhodné pro dospělé i děti od 3 letIdeální pro každodenní péči, i po sprchování nebo koupeliPoužitíAplikujte na čistou, suchou pokožku celého tělaJemně vmasírujte, dokud se mléko zcela nevstřebáPoužívejte ráno a/nebo večer dle potřebyIdeální pro každodenní použitíToto tělové mléko je perfektní volbou pro celou rodinu, která potřebuje spolehlivou, šetrnou a účinnou hydrataci pro suchou až citlivou pokožku.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Topicrem se řadí pod tělová mléka a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Kupte si Topicrem Milk Body Care UHC Ultra-Moisturising Body Milk nyní v Beauty Plaza.
- Model
- Ultra Hydratant
- Hmotnost
- 557 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA (WATER). PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL). GLYCERIN. CETEARYL ETHYLHEXANOATE. ISOPROPYL ISOSTEARATE. UREA. CERA ALBA (BEESWAX). PALMITIC ACID. STEARIC ACID. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. POLYSORBATE 60. XANTHAN GUM. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL. CHLORPHENESIN. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3700281702286
- Číslo produktu
- 991230
- Model
- Ultra Hydratant
- Hmotnost
- 557 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- AQUA (WATER). PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL). GLYCERIN. CETEARYL ETHYLHEXANOATE. ISOPROPYL ISOSTEARATE. UREA. CERA ALBA (BEESWAX). PALMITIC ACID. STEARIC ACID. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. POLYSORBATE 60. XANTHAN GUM. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL. CHLORPHENESIN. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3700281702286
- Číslo produktu
- 991230
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Topicrem Ultra-Moisturizing hydratační tělové mléko Body Milk 1000 ml
605,83 Kč/1l
605,83 Kč
Prodejce: somnia24

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Cestovní adaptér UK / GB na EU Univerzální zástrčka Schuko Anglie Německo Euro
159,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
6 358,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Sada hydratačních tělových mlék Ultra Hydratant 2 x 500 ml
1 473,41 Kč/1l
1 473,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Topicrem Da Protect vyživující balzám Emollient Balm 500 ml
930,00 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap
3 898,22 Kč/1kg
526,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Intex DuraBeam Classic Downy King, Dvojitá matrace, Obdélník, Vnitřní a venkovní
872,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

2x ochranná fólie pro Apple iPhone 11 čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Apple iPhone 12 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Stříbrná
Zrepasovaný
8 179,13 Kč
Prodejce: NESATEC

Apple 60W nabíjecí kabel USB-C na USB-C 1 m pro iPhone 16 15 Pro Max Plus
319,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Dětská vysoká židle Moni Lindo skládací bryndák příbory kolečka koš výškově nastavitelný černá
2 367,59 Kč
Prodejce: Babyshoppen

Wolketon Dětská vanička Děti skládací Skládací koupání Bezpečné 3 v 1 0-6 let
1 007,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

vidaXL WC sedátko s tichým zavíráním bílé oválné
554,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Samsung Galaxy A05s, 17 cm (6.7"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Černá
8 821,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Apple iPhone 6, 11,9 cm (4.7"), 1 GB, 64 GB, 8 MP, iOS 8, Šedá
Použité
2 113,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek se sněhem včetně 600 PVC jehliček, 250 teplých bílých LED světel a kovového stojanu, vánoční stromek, vánoční stromek, bílý
304,83 Kč/1kg
Použité
1 768,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

BRUBAKER 7dílná sada pro péči o dítě - Uvítací sada pro dívky - Dětská dárková sada s vaničkou a plyšovým medvědem - růžová
374,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Weleda Revitalizační vlasové tonikum 100 ml
1 650 000,04 Kč/1kg
330,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
1 327 777,80 Kč/1kg
597,50 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche, Effaclar, Tonik zwężający pory, 200ml
397,85 Kč
Prodejce: apohealth

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Všechno je skvělé! Moc děkuji!
Ohodnoceno dne 22. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg