4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Poensgen venkovský chléb krájený bez lepku bez laktózy 400g
275,82 Kč/1kg
110,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb světlý bez lepku 1 x 500 g
179,80 Kč/1kg
89,90 Kč
Prodejce: Labeta

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla wraps - přírodní 6 kusů 240g
56 350,00 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Skořicový chléb Sultana 620g
186,81 Kč/1kg
115,82 Kč
Prodejce: taleoo

Baguettini - Rustic 200g
313,90 Kč/1kg
97,30 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,78 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
356,08 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervant, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
298,64 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo

Braunhirse Toastbrot geschnitten glutenfrei 250g
349,60 Kč/1kg
87,40 Kč
Prodejce: taleoo

Kaštanový křupavý chléb (bezlepkový)100 g Ekowital
41 960,00 Kč/1kg
43,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,96 Kč
Prodejce: Katomix

E'sener špaldový chléb - plátky 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sultana chléb krájený bez lepku 400g - Rozinkový chléb (bez lepku) - Výrobce: Poensgen Brot GmbH, Dürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Bezlepkový PŠENIČNÝ škrob, sultánky (23 %), voda, cukr, rostlinný olej (řepkový), droždí, odstředěný mléčný prášek, SLADKÁ LUPINOVÁ MOUKA, karamelový sirup, zahušťovadlo: guma guar, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, sůl, dextróza, emulgátor: slunečnicové lecitiny, konzervant: propionát vápenatý. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJI, STROMOVÝCH OŘECHŮ a SESAMOVÝCH SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1218 kj Energie kcal 291 kcal Tuky 4,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 57,2GRM Sacharidy, z toho cukr 23,7GRM Bílkoviny 3,5GRM Sůl 0,9GRM
- Alergeny
- Vlčí bob (lupina) a výrobky z nějMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Poensgen Brot GmbHDürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler
- Prodejní název
- Chléb Sultana, bezlepkový, nakrájený na plátky
- Výrobce
- Poensgen
- Číslo produktu
- 14173
- Kód EAN
- 4250208800186
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Bezlepkový PŠENIČNÝ škrob, sultánky (23 %), voda, cukr, rostlinný olej (řepkový), droždí, odstředěný mléčný prášek, SLADKÁ LUPINOVÁ MOUKA, karamelový sirup, zahušťovadlo: guma guar, SLADKÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, sůl, dextróza, emulgátor: slunečnicové lecitiny, konzervant: propionát vápenatý. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJI, STROMOVÝCH OŘECHŮ a SESAMOVÝCH SEMÍNEK.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1218 kj Energie kcal 291 kcal Tuky 4,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5GRM Sacharidy 57,2GRM Sacharidy, z toho cukr 23,7GRM Bílkoviny 3,5GRM Sůl 0,9GRM
- Alergeny
- Vlčí bob (lupina) a výrobky z nějMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Poensgen Brot GmbHDürwißer Straße 38, 52249 Eschweiler
- Prodejní název
- Chléb Sultana, bezlepkový, nakrájený na plátky
- Výrobce
- Poensgen
- Číslo produktu
- 14173
- Kód EAN
- 4250208800186
K tomu se hodí také

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 219,60 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Fusilli bezlepkové 400 g italské bezlepkové těstoviny ve tvaru spirál
181,78 Kč/1kg
81,80 Kč
Prodejce: foodperium

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Mramorový dort 415g
264,43 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná dortová směs 480g
252,52 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Tarte flambée bez lepku 2x200g
290,82 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Máslové sušenky 100g
72 450,00 Kč/1kg
75,89 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
356,08 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Fazole Hofgut mladé a měkké nakrájené ve sklenici 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
332,37 Kč/1kg
116,33 Kč
Prodejce: taleoo

Bahlsenův makový závin se sultánkami, makovou náplní a moučkovým cukrem 400g
537,57 Kč/1kg
215,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rosienenbrot
Rosienenbrot je skvělý, objednám si ho znovu a znovu, byla bych ráda za více bezlepkových výrobků.
Ohodnoceno dne 28. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná skvěle
Moje dcera má celiakii. Byla velmi spokojená s chutným výrobkem!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
421,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 213,40 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 186,00 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
189,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
791,63 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg