5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wonder Mask Keratinová maska pro krepaté a nepoddajné vlasy 200 ml – Vyhlazující péče proti krepatění, hydratační a vyživující3 464,10 Kč/1l
692,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BasketGuru

Další informace o reklamě
Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml4 350,00 Kč/1l
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Maska na vlasy s rozmarýnem Aliver - 60 g2 576,18 Kč/1kg
283,38 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace1 491,47 Kč/1l
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Kativa Arganový olej – intenzivní regenerační kúra Kativa 300 ml
912,11 Kč/1kg
311,94 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Herbolive Arganový olejový vlasový zábal 200 ml
1 330,70 Kč/1l
266,14 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

milmil maska na vlasy Argan 1000ml
355,01 Kč/1l
355,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Farmavita Arganová regenerační maska pro vlasy, 250 ml
1 110,08 Kč/1l
277,52 Kč
Prodejce: MANADA

Hydratační vlasová maska s arganovým olejem – INOAR
2 448,20 Kč/1kg
612,05 Kč
Prodejce: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Hydratační maska Shea Moisture s medem Manuka a olejem Mafura, 355 ml
971,83 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Soaphoria HealthyMask Regenerační a vyživující maska na vlasy 150 ml
1 766,67 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

We Are Paradoxx Detox regenerační maska na vlasy 200ml
2 124,90 Kč/1l
424,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Maska na vlasy z arganového oleje
3 309,80 Kč/1l
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Aliver vlasová maska s batanovým olejem – 120 g
3 750,00 Kč/1l
450,00 Kč
Prodejce: Aliver

Intenzivní hydratační maska na vlasy 300 ml
1 984,43 Kč/1l
595,33 Kč
Prodejce: Tersorte

Osmo Mask Osmo intenzivní regenerační maska 250ml
893,33 Kč/1kg
268,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

MOROCCANOIL Intenzivní hydratační maska 30 ml
7 733,33 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska na vlasy z růží Alteya Organics 40ml
10 049,00 Kč/1l
401,96 Kč
Prodejce: Emerosa
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Xpel | Maska na vlasy Arganový olej - 350 ml - Hydratační - Intenzivní péče - Bez silikonů
Objevte sílu masky na vlasy s arganovým olejem Xpel pro intenzivně vyživené a hydratované vlasy!
Vhodná pro všechny typy vlasů
Maska na vlasy s arganovým olejem Xpel je dokonalým řešením pro každého, kdo chce oživit své suché a poškozené vlasy. Díky jedinečnému složení, které kombinuje proteiny, kreatin a přírodní arganový olej, maska proniká hluboko do struktury vlasů a poskytuje jim intenzivní hydrataci. Vaše vlasy jsou nejen vyživené od kořínků až ke konečkům, ale také získají zdravý a zářivý vzhled.
Podrobnosti o produktu
Tato maska na vlasy má následující specifikace:
Obsah: 350 ml
Použití: Složení je vhodné pro vlasy s dlouhou životností: Složení: Naneste na vlhké vlasy po umytí šamponem, nechte působit 7-10 minut a důkladně opláchněte.
Neobsahuje silikony: Ideální pro přírodní kosmetickou péči o vlasy.
Vhodné pro všechny typy vlasů: Vhodné pro poškozené, jemné nebo kudrnaté vlasy.
Hlavní složky: Hlavní složky: arganový olej, proteiny, kreatin.
Výhody masky na vlasy Xpel
Vyzkoušejte, jak maska na vlasy Xpel promění vaše vlasy. Nejenže opravuje suché a poškozené vlasy, ale nabízí také řadu výhod, které udržují vaše vlasy zdravé a krásné.
Výhody produktu: - Vhodný pro péči o pokožku, která je odolná proti opotřebení, a to zejména v případě, že je v ní obsaženo více nečistot:
[Intenzivní hydratace]: Maska poskytuje hloubkovou hydrataci, která proniká do vlasů a posiluje je zevnitř.
snadné použití: [Snadné použití]: Snadné použití pro účinnou péči - stačí nechat působit a opláchnout.
[Bez silikonů]: Ideální pro veganskou a udržitelnou péči o vlasy bez škodlivých přísad.
[Pro všechny typy vlasů]: Pro rovnoměrné výsledky: Funguje bez ohledu na strukturu nebo stav vlasů.
[Dlouhotrvající výsledky]: Pravidelné používání zajišťuje trvalý pocit zdravých vlasů a usnadňuje jejich úpravu.
Nejlepší výhody používání masky na vlasy s arganovým olejem Xpel
Užijte si pocit intenzivně vyživených vlasů, které jsou nejen hydratované, ale také lesklé a hladké. S maskou na vlasy Xpel můžete svým vlasům navrátit jejich přirozený lesk a vitalitu. Poznejte sílu arganového oleje a nechte své vlasy zazářit jako nikdy předtím!
- Model
- Argan Oil
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 350 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-47, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Soy Protein PG-Propyl Methylsilanediol, Parfum (Fragrance), Diglycerin, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Disodium EDTA, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hexadecanolactone.
- Výrobce
- XPel
- Kód EAN
- 5060120164131
- Číslo produktu
- DW6037
- Model
- Argan Oil
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 350 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-47, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Hydrolyzed Soy Protein PG-Propyl Methylsilanediol, Parfum (Fragrance), Diglycerin, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Disodium EDTA, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hexadecanolactone.
- Výrobce
- XPel
- Kód EAN
- 5060120164131
- Číslo produktu
- DW6037
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Xpel Argan Oil Shampoo 300 ml
223,10 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Xpel Argan Oil Conditioner 300 ml
486,67 Kč/1l
146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Xpel Argan Oil Heat Defence Leave in Spray 150 ml
540,00 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Argan Oil sérum na vlasy pro ženy 100 - Xpel
2 020,00 Kč/1l
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Biorepair Dětská zubní pasta - 50 ml - Bez fluoridu - Jahodová příchuť - Prevence zubního kazu od 0 let věku dítěte
2 930,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Lenor Crease Releaser Exotic Bloom Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
217,64 Kč/1l
142,99 Kč
-34,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 036,00 Kč/1l
518,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
911,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 898,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
4 229,90 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Umělé řasy na proužku Blowout Pixie x4 Kiss 02
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Duo umělé řasy Striplash Adhesive pro ženy 7 - Ardell
25 998,57 Kč/1kg
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g
2 301,98 Kč/1l
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Farmona Professional New Skin Peel Neutralizator do twarzy, 280ml
211,40 Kč
Prodejce: AllYour

SPLAT PROFESSIONAL Sensitive Bioaktivní zubní pasta - Obnova skloviny, SP.White System, bez fluoridu, 100ml
1 299,90 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Deodorant A&H Ultra Max Powder Fresh 73 g
1 299,90 Kč/1l
155,99 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

TePe Extra Soft mezizubní kartáčky 5 zelené (0,8 mm) 8 ks
21 400 000,54 Kč/1kg
214,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Duo umělé řasy Quick-Set Striplash Adhesive Dark Tone pro ženy 5 - Ardell
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crayola | Voskové pastelky - 24 barev - Netoxické - Ekologické - Voskové pastelky pro děti
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vlasová maska
Tato vlasová maska je skvělý produkt s arganovým olejem a bez silikonů.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
544,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 628,73 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 446,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders
85 958,26 Kč/1l

Love Potion maska na vlasy Pitaya - 1kg
1 288,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 288,99 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 641,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 196,00 Kč/1kg

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 203,86 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

Loreal Metal Detox Mask 250ml
608,86 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 029,53 Kč/1kg

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Omega 9 Professional Mask 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
552,37 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 209,48 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
553,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 212,28 Kč/1l