5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g582,20 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Ovocné a citronové sušenky s rybízem a citronem 150g777,60 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Weiss Lebkuchen Allerlei perníková směs s čokoládou 400g203,90 Kč/1kg
81,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Nascondini 330 g italské sušenky s čokoládovou náplní
221,95 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Sušenky Mulino Bianco Abbraci s krémovou náplní a kakaovou příchutí
266,02 Kč/1kg
109,07 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
110,05 Kč
Prodejce: foodperium

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
161,25 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168 g italské sušenky s pistáciovým krémem
356,95 Kč/1kg
78,53 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco 8076809525633, 240 g, Konzervant, Umělé barvivo, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), 312 kcal, 1306 kJ, Taška, 1 kusů
127,99 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Mulino Bianco Scacchieri 300 g italské křehké sušenky s karamelem a čokoládou
351,24 Kč/1kg
129,96 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809572873, Sušenka, Přírodní, 350 g, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), Konzervant, 486 kcal, 2036 kJ
274,14 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Dinkel Waffelröllchen - Vollmilch 150g | ROSENGARTEN
778,67 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Wicklein Norimberk Elisen perník s lahodnou mandlovou křehkostí 275g
1 037,75 Kč/1kg
285,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakuski ciastka Serduszka czekolada mleczna 171 g
367,28 Kč/1kg
66,11 Kč
Prodejce: Katomix

Mulino Bianco 8076809572828, Sušenka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
234,02 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Wafelki Loacker z kremem z orzechów laskowych 25 g
485,00 Kč/1kg
14,55 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sante Ciastka owsiane pełnoziarniste 138 g
405 999,99 Kč/1kg
85,45 Kč
-33%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
56,84 Kč
Prodejce: Katomix

Mulino Bianco 8076809573757, Sušenka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
304,65 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 280 g
- Počet porcí v balení:
- 8
- Neobsahuje:
- Konzervant, Umělé barvivo, Geneticky modifikovaný organismus (GMO)
- Energetická hodnota (na porci):
- 356 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1490 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 15,2 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 44,8 g
- Obsah dietní vlákniny (na 100 g):
- 4,2 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 7,8 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,313 g
- Typ balení:
- Taška
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Jedinečný italský výrobek. Flauti od Mulino Bianco jsou italské listové těsto plněné čokoládovým krémem.
- Seznam přísad
- 280 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 360 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Prodejní název
- Mürbegebäck
- Výrobce
- Číslo produktu
- Mulino-Bianco-Biskuit-Cioccolato-Flauti-8x35g
- Kód EAN
- 8076809524308
- Seznam přísad
- 280 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 360 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Prodejní název
- Mürbegebäck
- Výrobce
- Číslo produktu
- Mulino-Bianco-Biskuit-Cioccolato-Flauti-8x35g
- Kód EAN
- 8076809524308
K tomu se hodí také

Nádrž na dešťovou vodu 80 litrů s víkem - antracitová - Univerzální plastový sud s držadly pro přenášení - Sud na dešťovou vodu - kbelík na zahradní odpad
852,00 Kč
-150,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
701,85 Kč
Prodejce: Special-trends

Mulino Bianco Nascondini 330 g italské sušenky s čokoládovou náplní
221,95 Kč/1kg
95,44 Kč
Prodejce: foodperium

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
110,05 Kč
Prodejce: foodperium

Sušenky Mulino Bianco Abbraci s krémovou náplní a kakaovou příchutí
266,02 Kč/1kg
109,07 Kč
Prodejce: Spielgeist

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen
287,17 Kč/1kg
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
161,25 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukr 200 gr.
480,80 Kč/1kg
96,16 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco Cuor di Mela 300 g italské sušenky s jablečnou náplní
256,46 Kč/1kg
94,89 Kč
Prodejce: foodperium

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco 8076809572873, Sušenka, Přírodní, 350 g, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), Konzervant, 486 kcal, 2036 kJ
274,14 Kč/1kg
95,95 Kč
Prodejce: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809525633, 240 g, Konzervant, Umělé barvivo, Geneticky modifikovaný organismus (GMO), 312 kcal, 1306 kJ, Taška, 1 kusů
127,99 Kč/1kg
92,15 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168 g italské sušenky s pistáciovým krémem
356,95 Kč/1kg
78,53 Kč
Prodejce: foodperium

Bauli Pandoro Di Verona Italský kynutý koláč s moučkovým cukrem 500g
502,70 Kč/1kg
294,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mulino Bianco 8076809573252, Sušenka, Kakao, Oříšková, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
353,68 Kč/1kg
120,25 Kč
Prodejce: Spielgeist

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

Mulino Bianco Chicche 200 g italské kakaové sušenky s krémem
451,90 Kč/1kg
101,44 Kč
-11,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,38 Kč
Prodejce: foodperium

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Balocco Cruschelle 700g, Sušenka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
107,14 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Měkké a čokoládové
Velmi chutné!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg