4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml5 778,90 Kč/1l
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Temptation tělové mléko pro ženy 236 ml5 099,70 Kč/1kg
1 346,32 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Parfémování Thierry Mugler Angel Body Cream9 672,00 Kč/1l
1 934,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bio tělové mléko Maestrale 300 ml1 350,00 Kč/1l
405,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Rabanne Lady Million, Pleťová voda, Ženy, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
5 015,20 Kč/1l
1 003,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rabanne Million Gold For Her, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
3 962,50 Kč/1l
792,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Scandal, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
3 220,00 Kč/1l
644,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum BL 200 ml W
6 009,75 Kč/1l
1 201,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hermès Eau des Merveilles BL 200 ml W
6 833,60 Kč/1l
1 366,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hermès Twilly d'Hermès BL 200 ml W
5 390,00 Kč/1l
1 078,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Roger & Gallet Néroli BL 250 ml W
1 196,00 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rochas Absolu Body Lotion 200ml
2 769,30 Kč/1l
553,86 Kč
Prodejce: Rareparfum

ROCHAS Tocadilly Korperlotion 200ml
2,05 Kč/1kg
447,18 Kč
-38,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
409,06 Kč
Prodejce: Rareparfum

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
8 896,60 Kč/1l
1 779,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elegantní řešení pro váš domov
3,27 Kč/1kg
654,51 Kč
Prodejce: FragrancesBg

Clarins Eau Dynamisante BL 200 ml UNISEX
5 570,30 Kč/1l
1 114,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Christina Aguilera Secret Potion BL 150 ml W
954,73 Kč/1l
143,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Occitane Mélilot BL 250 ml W
2 728,00 Kč/1l
776,00 Kč
-94,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
682,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Paco Rabanne Lady Million Body Lotuon 200ml
Tělové mléko Paco Rabanne vychází z řady Lady Million. Květinová, silná vůně pro ženy, která je vhodná pro každou denní dobu. Svrchní tóny tohoto výrobku tvoří malina, neroli a citron Amalfi. Osvěžující vůně a zároveň hydratovaná pokožka s tímto tělovým mlékem od Paco Rabanne. Obsahuje parfémové výtažky
Paco Rabanne Lady Million je dámská květinově-ovocná vůně uvedená na trh v roce 2010. Tento parfém, ukrytý v ikonickém flakónku ve tvaru broušeného diamantu, oslavuje a eleganci a je stvořen pro ženy, které milují hýčkání a výjimečnost v každém detailu. Lady Million přináší nejen opojný zážitek, ale i pocit sebevědomí a neodolatelného šarmu. Vůně se otevírá lahodným koktejlem neroli s příměsí zralých malin a šťavnatého citrónu, které dodávají svěžest a jiskru. Srdce vůně tvoří smyslná kombinace květů pomerančovníku, jemného jasmínu a rozvité gardénie, jež přinášejí jemnost a ženskost. Základ parfému je postaven na exotické pačuli a hladkých akordech bílého medu, které zajišťují sladký a intenzivní závěr. Lady Million je ideální volbou pro večerní příležitosti, společenské akce a chvíle, kdy chcete zářit jako skutečná hvězda. Díky své střední intenzitě a dlouhotrvající výdrži zanechává na kůži jemný, ale nezapomenutelný dojem.
Paco Rabanne Lady Million, Balsam do ciała, 200ml
Tělové mléko od Paco Rabanne je obohaceno o vůni Lady Million. Intenzivní květinová vůně, která je vhodná pro každý okamžik dne. Vrchní tóny tvoří malina, neroli a citron Amalfi. Hydratační tělové mléko se svěží vůní. Obsahuje parfémové výtažky.
Objevte kvalitní kosmetiku pro vaši každodenní rutinu péče o pleť. Od péče o obličej a tělo až po specializované produkty – náš výběr kombinuje účinné složení s vysoce kvalitními ingrediencemi, aby podtrhl vaši přirozenou krásu. Pro zdravou pleť, příjemný pocit a viditelné výsledky – každý den.
Vrchní tóny: Vůně: malina, amalfský citron, neroli: Střední tóny: Střední složky: gardénie, africký pomerančový květ, jasmín: Základní tóny: Jantar, bílý med, pačuli
Paco Rabanne Lady Million Sensual tělové mléko
Paco Rabanne Lady Million Sensual Body Lotion 65165719 SPANJE karton @ 1 stuk x 200 ml
- Model
- Lady Million
- Hmotnost
- 275 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHERYL ACETATE, TROMETHAMINE, SORBITAN STEARATE, CARBOMER, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, DISODIUM EDTA, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, SODIUM HYALURONATE, CITRAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3349668589982
- Číslo produktu
- DIXODBVVRO
- Model
- Lady Million
- Hmotnost
- 275 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, TOCOPHERYL ACETATE, TROMETHAMINE, SORBITAN STEARATE, CARBOMER, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, DISODIUM EDTA, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, SODIUM HYALURONATE, CITRAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3349668589982
- Číslo produktu
- DIXODBVVRO
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Rabanne Lady Million, Pleťová voda, Ženy, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
5 015,20 Kč/1l
1 003,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Paco Rabanne Lady Million, Woda perfumowana, 30ml
36 400,00 Kč/1l
1 092,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rabanne Lady Million DEO ve spreji 150 ml W
3 953,33 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

vidaXL Slunečník 200x300 cm Sand white Obdélníkový
1 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Paco Rabanne Lady Million Eau de Parfum 50 ml, tělové mléko 75 ml, parfém 10 ml
2 008,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Carrefour 904786, Městské kolo, Děti, Muži, Napřímený, Hliník, Černá, Zelená
2 695,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Dyson AM07, Domácí bezvrtulový ventilátor, Stříbrná, Bílá, Podlaha, ABS umělá hmota, 64 dB, 81 m³
12 105,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Paco Rabanne Lady Million - parfémovaná voda 30 ml
45 380,33 Kč/1l
1 361,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní koberec Venkovní koberec 150 x 200 cm Grey White MÖBELIX -
1 606,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unyqoos

Rabanne Lady Million EDP 50 ml W
27 620,00 Kč/1l
1 381,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
1 030,21 Kč/1m
978,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zahradní box na polštáře 310 litrů úložný box ratanového vzhledu Uzamykatelný s kolečky Úchyty Černá barva
1 513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 891,33 Kč/1l
966,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
26 131,00 Kč/1l
1 306,55 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Jean Paul Gaultier Scandal, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev
3 220,00 Kč/1l
644,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatný krém
Bohužel špatné tělové mléko, chtěla jsem to s černou etiketou a ne to se zlatou, jsou to dvě různé vůně. Jinak doručení bylo rychlé a nekomplikované.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l