5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml5 781,50 Kč/1l
1 156,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Parfémovaný tělový krém Hermès Barénia (200 ml)11 346,35 Kč/1l
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Rabanne Lady Million BL 200 ml W3 040,00 Kč/1l
608,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tělové mléko Byredo Gypsy Water7 477,16 Kč/1l
1 682,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
434,80 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hermès Eau des Merveilles BL 200 ml W
6 833,60 Kč/1l
1 366,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Roger & Gallet Néroli BL 250 ml W
1 196,00 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermès Twilly d'Hermès BL 200 ml W
5 390,00 Kč/1l
1 078,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
8 896,60 Kč/1l
1 779,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lanvin Eclat D'Arpege tělové mléko 100 ml
4 890,20 Kč/1l
489,02 Kč
Prodejce: somnia24

Rochas Absolu Body Lotion 200ml
2 769,30 Kč/1l
553,86 Kč
Prodejce: Rareparfum

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clarins Eau Dynamisante BL 200 ml UNISEX
5 570,30 Kč/1l
1 114,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Jimmy Choo I Want Choo, Balsam do ciała, 150ml
2 836 600,07 Kč/1kg
567,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ermanno Scervino Satin Bodylotion 200ml
7 168,80 Kč/1l
1 473,94 Kč
-40,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

Sisley Eau de Campagne tělové mléko 150 ml
11 814,13 Kč/1l
1 772,12 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Nina Ricci Nina BL 200 ml W
2 640,00 Kč/1l
528,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Temptation BL 236 ml W
2 495,76 Kč/1l
589,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Victoria's Secret Velvet Petals BL 236 ml W
2 581,06 Kč/1l
609,13 Kč
Prodejce: somnia24

Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle tělové mléko 150ml
6 495,73 Kč/1l
974,36 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělové mléko Givenchy Interdit 200 ml je kvalitní přípravek určený pro náročné lidi, kteří dbají o svou image a hledají tu nejlepší kosmetiku pro zvýraznění své krásy. Pokud patříte mezi ně, jsou pro vás 100 % originální výrobky Givenchy jako stvořené.
- Art:
- Kosmetika
- Tělové mléko
- Mléko
- Charakteristika: Mléko na vlasy: Voňavé
- Vlastnosti: Hydratační
- Závěr: sametový
- Pohlaví: unisex
- Objem: 200 ml
- Typ:
- Mléko
- Účinek péče o pleť:
- Účinky: hydratační, zvláčňující
- Objem (ml):
- (200 ml)
- Typ dávkovače:
- Dávkovač: lahvička
- Vhodný pro:
- Dámské
- Parfémované:
- Ano
- Složení:
- OBSAHUJE: AQUA (VODA) - DIMETIKON - ALKOHOL - GLYCERIN - CETEARYL ISONONANOÁT - ETHYLHEXYL ISONONANOÁT - PARFUM (VŮNĚ) - OKTENYLSUKCINÁT HLINITÉHO ŠKROBU - STEARYL DIMETIKON - CETYLALKOHOL - STEARYLALKOHOL - PENTYLENGLYKOL - STEARETH-21 - KARBOMER - STEARETH-2 - CHLORFENESIN - LINALOOL - CETEARYLSULFÁT SODNÝ - LIMONEN - HYDROXID SODNÝ - BENZYLSALICYLÁT - GERANIOL - ALFA-ISOMETHYLIONON - CITRAL
- Množství v balení:
- množství v balení: 1 kus(y)
L'Interdit z roku 2018 je dámský parfém od módního domu Givenchy. Jeho mystické, orientálně květinové aroma je společnou prací tří vynikajících parfumérů kterými byli: Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal. Kouzlo vůně stojí na dynamickém kontrastu kytice bílých květů a zemitých a dřevitých tónů. Naplní vás vzrušením ze zakázaného, je nepolapitelná, návyková a odvážně elegantní. Představuje šokující stránku vkusu. Sladká hruška s jasnou jiskrou bergamotu otevírá opulentní květinovou kompozici srdce, kde se smyslně splétá běloskvoucí tuberóza s květy pomerančovníku a jasmínem. Základ povyšuje celkový dojem svým tajemným, temným akordem pačuli a vetiveru, projasněným sametovou záplavou vanilky. Parfém skýtá dlouhou výdrž a vysokou intenzitu vůně. Hodí se k dennímu i večernímu nošení a tím, jak posouvá hranice krásy, dokonale koresponduje s divokostí podzimního počasí.
Kupte si Givenchy tělové mléko Givenchy L'Interdit Hydrating Body Lotion nyní v Beauty Plaza.
Givenchy Linterdit The Body Milk 200 ml pro unisex
- Model
- L'Interdit Eau de Parfum
- Verze
- unisex
- Hmotnost
- 249 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DIMETHICONE, ALCOHOL, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL ISONONANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, STEARYL DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, STEARETH-21, CARBOMER, STEARETH-2, CHLORPHENESIN, LINALOOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3274872443839
- Číslo produktu
- P069342
- Model
- L'Interdit Eau de Parfum
- Verze
- unisex
- Hmotnost
- 249 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA (WATER), DIMETHICONE, ALCOHOL, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL ISONONANOATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, STEARYL DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, STEARETH-21, CARBOMER, STEARETH-2, CHLORPHENESIN, LINALOOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 3274872443839
- Číslo produktu
- P069342
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Givenchy L'Interdit, Sprchový olej, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
4 195,00 Kč/1l
839,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Givenchy L'Interdit DEO ve spreji 100 ml W
8 680,00 Kč/1l
868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CinZano Asti ovocné svěží šumivé víno z Itálie 750ml
430,01 Kč/1l
322,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
21 990,00 Kč/1l
2 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Scentiva

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
434,80 Kč/1kg
217,40 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Valentino Donna Born In Roma Edp Spray
28 278,30 Kč/1l
2 827,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 799,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Černý/Černý
5 350,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

vidaXL Zahradní jídelní stůl Grey Poly Rattan a sklo
3 357,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Philipp Plein - PWDAA0421 - Náramkové hodinky - Dámské - QUEEN
7 296,00 Kč
-152,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SellMore

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Marc Jacobs Daisy Petals toaletní voda pro ženy 20 ml
37 675,00 Kč/1l
753,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dětská osuška 100x100 Akuku šedá s medvídkem
346,84 Kč
Prodejce: MINILO

Hugo Boss Deep Red Parfémová Voda, 90 ml
16 195,67 Kč/1l
1 457,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Elektrický mlýnek na kávu, mlýnek na kávu s nárazovým nožem z nerezové oceli, keramický mlýnek na cestách s nastavitelnou hrubostí, nárazový nůž z nerezové oceli Retoo
215,69 Kč
Prodejce: Retoo

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

De’Longhi Essenza Mini EN85.L, Espresso kávovar, 0,6 l, Kávová kapsle, 1150 W, Černá, Limetka
4 842,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

BRUBAKER 7dílná sada pro péči o dítě - Uvítací sada pro dívky - Dětská dárková sada s vaničkou a plyšovým medvědem - růžová
374,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Guerlain Absolus Allegoria Rose Amira, Unisex, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Růže, Kadidlo
23 208,00 Kč/1l
2 901,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 156,30 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 781,50 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l