Depot, 400 Shave Specifics No. 404 , Allantoin, Soothing, Shaving Soap Cream, 400 ml
762,00 Kč
1 905,00 Kč / 1l
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
(Hydratační krémová emulze) – objem: 250 ml128 498,72 Kč/1l
32 124,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Hydratační pleťové tonikum Moisture Surge (Hydro-Infused Lotion), 200 ml4 838,00 Kč/1l
967,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
DERMASENCE Vitop forte Pflegecreme, 200 ml Creme2 764,21 Kč/1kg
702,11 Kč
Prodejce: apohealth

Dermalogica, Pro, Hydrating, Cream, For Face, 177 ml
11 948,19 Kč/1l
2 114,83 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Dermalogica, Intensive Moisture, Exfoliating, Cleansing Cream, 150 ml
1 796,00 Kč/1kg
898,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Talquistina Hydratační krém na svědivou pokožku 400ML
1 927,47 Kč/1l
770,99 Kč
Prodejce: somnia24

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
2 035,18 Kč/1kg
514,90 Kč
Prodejce: apohealth

CONCENTRÉ Sä ure hyaluronique 30 ml
32 621,67 Kč/1l
978,65 Kč
Prodejce: somnia24

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lactovit Lactourea Mousse Cream 400 ml
550,00 Kč/1l
220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Locobase Repair Creme 50 g
5 432,43 Kč/1kg
380,27 Kč
Prodejce: apohealth

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 156,30 Kč/1l
515,63 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Ureadin Ultra30 Exfoliační krém 100ml
8 546,10 Kč/1l
854,61 Kč
Prodejce: somnia24

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

Dexeryl Emollient Creme 500 g
1 180,12 Kč/1kg
590,06 Kč
Prodejce: somnia24

Cetaphil PRO Urea 10% Lotion, 500 ml Lotion
5 677,30 Kč/1l
567,73 Kč
Prodejce: apohealth

Nuxe, Men, Moisturizing, Gel, For Face, 15 ml
7 091,33 Kč/1l
106,37 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eucerin Ph5 Lotion Sensitive Skin Refill 400 ml
1 572,35 Kč/1l
628,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Depot 400 Shave Specifics č. 404, krém na holení, byl pečlivě vyvinut tak, aby umožnil hladké a příjemné holení a zároveň vyživoval a chránil vaši pokožku. Díky své bohaté a krémové textuře vytváří bez námahy hustou pěnu, která obalí vaši pokožku a zajišťuje optimální klouzavost, takže se váš holicí strojek snadno pohybuje po obličeji. Krém na holení Depot 400 Shave Specifics č. 404, vyrobený s maximální péčí, je důkazem kvality a smyslu pro detail. Jeho unikátní složení vytváří hustou a vyživující pěnu, která zvedá chloupky a umožňuje důkladné a precizní holení. Krém vytváří ochrannou bariéru, která minimalizuje podráždění a zarůstání chloupků a zanechává pokožku svěží a revitalizovanou. Dopřejte si zážitek, zatímco jemná vůně krému na holení Depot 400 Shave Specifics č. 404 vás obklopuje. Tato okouzlující vůně dodá vaší rutině péče o pleť nádech elegance, probudí vaše smysly a připraví vás na nadcházející den.
Použití: Nejprve připravte pokožku teplou vodou, aby se chloupky změkčily a póry se otevřely. Navlhčete svůj holicí štětec a naneste na něj krém na holení Depot 400 Shave Specifics č. 404. Vytvořte bohatou pěnu tím, že štětec budete pohybovat po obličeji nebo v samostatné misce. Jakmile vytvoříte krémovou pěnu, rovnoměrně ji naneste štětcem na obličej. Ujistěte se, že jsou pokryty všechny oblasti, které chcete oholit. Pěna funguje jako ochranná bariéra a tření a podráždění. Pokračujte v holení pomocí svého oblíbeného holicího strojku, provádějte jemné pohyby a holte ve směru růstu chloupků. Často oplachujte holicí strojek. Po oholení důkladně opláchněte obličej studenou vodou, abyste odstranili veškeré zbytky krému. To pomůže uzavřít póry a osvěžit pokožku. Upravte množství krému, konzistenci pěny a techniku aplikace podle svých preferencí. Vychutnejte si tento zážitek, užijte si proces a nechte krém na holení Depot 400 Shave Specifics č. 404 vylepšit vaši každodenní rutinu péče o pleť.
Depot, 400 Shave Specifics No. 404 , Allantoin, Soothing, Shaving Soap Cream, 400 ml
The DEPOT 404 Zklidňující mýdlový krém na holení pro štětku s vysoce kvalitním složením s mandlovým olejem a vitaminem E. Zjemňuje a hydratuje pokožku a dodává jí příjemnou svěžest. Z mýdla se stává jemná pěna, která usnadňuje holení a dodává pokožce příjemný pocit svěžesti a zabraňuje typickému zarudnutí pokožky po holení. Mírná pěna umožňuje precizní oholení i na malých plochách.
Depot, 400 Shave Specifics No. 404 , Allantoin, Soothing, Shaving Soap Cream, 400 ml
The DEPOT 404 Zklidňující mýdlový krém na holení pro štětku s vysoce kvalitním složením s mandlovým olejem a vitaminem E. Zjemňuje a hydratuje pokožku a dodává jí příjemnou svěžest. Z mýdla se stává jemná pěna, která usnadňuje holení a dodává pokožce příjemný pocit svěžesti a zabraňuje typickému zarudnutí pokožky po holení. Mírná pěna umožňuje precizní oholení i na malých plochách.
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua (voda), kyselina stearová, kyselina myristová, hydroxid draselný, glycerin, kyselina kokosová, sorbitol, stearát draselný, myristát draselný, parfém, alantoin, hydroxid sodný, tetrasodná EDTA, linalool, kumarin, limonen, citronellol, geraniol, alfa-izomethyl ionon
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- UnisexMuži
- Kód EAN
- 8032274011385
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Aqua (voda), kyselina stearová, kyselina myristová, hydroxid draselný, glycerin, kyselina kokosová, sorbitol, stearát draselný, myristát draselný, parfém, alantoin, hydroxid sodný, tetrasodná EDTA, linalool, kumarin, limonen, citronellol, geraniol, alfa-izomethyl ionon
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- UnisexMuži
- Kód EAN
- 8032274011385
K tomu se hodí také

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
71 650,00 Kč/1l
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskám na obličej
6 390,06 Kč/1l
3 195,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast
3 406,32 Kč/1l
425,79 Kč
Prodejce: apohealth

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks
6 298,00 Kč/1l
3 149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Clarins One-Step, Pleťová voda na odstranění makeupu, Ženy, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
5 020,65 Kč/1l
1 004,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná kůže, Suchá pokožka, Mastná pleť, Krém, Uklidňující, Hydratující, Regenerační, All ages, 40 ml
8 600,00 Kč/1l
344,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

RETTERSPITZ svalový krém na sportovní zranění, 100 g krém
2 928,72 Kč/1kg
389,52 Kč
Prodejce: apohealth

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g
1 766,25 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml
5 525,84 Kč/1kg
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hydratační sprej s kyselinou hyaluronovou a PDRN 100 ml
7 374,00 Kč/1l
737,40 Kč
Prodejce: somnia24

Embryolisse Moisturizers hydratační krém pro všechny typy pleti 30 ml
8 971,33 Kč/1kg
269,14 Kč
Prodejce: MANADA

Orlane Hydratation Soin Super Hydratant Global Cream 50ml
58 299,00 Kč/1l
2 914,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
1 767,92 Kč/1l
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel
12 229,33 Kč/1kg
366,88 Kč
Prodejce: apohealth

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
16 402,00 Kč/1l
492,06 Kč
Prodejce: TR8

Creme Fraiche de Beauté denní pleťový krém 3-In-1 Cream & Make-Up Remover & Mask pro ženy 100 - NUXE
4 639,00 Kč/1l
463,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Dermalogica, Pro, Hydrating, Cream, For Face, 177 ml
11 948,19 Kč/1l
2 114,83 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – zklidňující gel s aloe vera a MSM
5 000,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: NaturEden

Medik8 Total Moisture denní krém na obličej 50 ml
28 708,00 Kč/1l
1 435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml
3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Linola pleťové mléko pro suchou pokožku se sklonem k neurodermatitidě, 500 ml pleťová voda
1 356,10 Kč/1l
678,05 Kč
Prodejce: apohealth

Kativa Brazilian Straightening Kit sada s keratinem pro narovnání vlasů 225 ml
3 652,31 Kč/1l
821,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační balzám Dexyane (Anti-Scratching Emollient Balm), 200 ml
3 223,40 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
2 335,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dalan Dolive hydratační krém 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

pr88 Krém na ochranu rukou 1 litr
1 048,70 Kč/1l
1 048,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg