4,9



Na základě 49 hodnocení
Podobné produkty

Stěrače BOSCH AEROTWIN Seat Arona Ateca Leon III
395,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stírací lišta BOSCH 3 397 011 432
128,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Wischblatt Set Aerotwin Retrofit Af 460
637,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN TOYOTA Verso-S Yaris
309,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN OPEL INSIGNIA B
524,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN OPEL Zafira B 05-
605,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN VW CRAFTER od 2016
528,35 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN FORD Transit 00-13
555,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN HYUNDAI Getz 02-09
424,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN VW TIGUAN
534,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN OPEL ASTRA H
475,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN RENAULT Scenic III 09-
570,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN MITSUBISHI ASX TOYOTA C-HR od 2023
443,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN OPEL Ampera 11-
623,73 Kč
Prodejce: Pietro_eShop

Stěrače BOSCH AEROTWIN RENAULT CAPTUR I
507,37 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN Dacia Dokker Lodgy
533,69 Kč
Prodejce: Pietro_eShop

Stěrače BOSCH AEROTWIN MERCEDES-BENZ B (W246,W242,W247), GLA (H247)
572,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače Bosch Aerotwin APX22
335,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače Bosch Aerotwin pro Jaguar XJ 2009-
541,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN VW TRANSPORTER/MULTIVAN T5
597,43 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MODERNÍ LIŠTOVÉ STĚRAČE SUPER KVALITA - VÍTĚZ TESTŮ STĚRAČŮ
DÉLKA NA STRANĚ ŘIDIČE – 700 mm
DÉLKA NA STRANĚ PASAŽÉRA – 340 mm
Uchycení číslo: 1
POUŽITÍ NA VOZIDLECH:
SUZUKI SWACE (AMZ_) od 2020
TOYOTA
COROLLA kombi (_E21_) od 2019
COROLLA limuzína (_E21_) od 2019
COROLLA Šikmá zadní část (_E21_, _EA1_, _EH1_) od 2018
Aerotwin – nová generace automobilových stěračů
Bezkloubové stěrače Bosch Aerotwin přesvědčily při dalším testu. Časopis Autozeitung 12.11.2008 jim udělil 456 z 500 bodů, čímž se staly vítězem testu před náhradními díly VW (432 bodů).
Společnost Bosch vyvíjí bezkloubovou konstrukci stěračů Aerotwin od roku 1999 (poprvé v Mercedes-Benz CL). Dnes jsou zastoupeny u všech evropských modelů vozidel.
Srdcem konstrukce jsou dvě pružinové lišty ze speciální oceli s „paměťovým“ efektem. Přesné ohýbání podle tvaru skla zajišťuje vyšší životnost a perfektní stírací výkon.
Stírací práci zajišťuje pryž Bosch – 3-komponentová směs vlastní receptury, která kombinuje různé vlastnosti.
Tiché stírání díky flexibilnímu hřbetu - Vysoká životnost díky hraně odolné proti opotřebení - Perfektní čištění díky povlaku pro lehký chod
Stěrače Aerotwin
- Místo instalace: přední
- Množství: sada
- Délka 1 [mm]: 700 mm
- Délka 2 [mm]: 340 mm
- Řízení: pro vozidla s volantem na levé straně
- Systém: Aerotwin
- Celková délka: 700+340 mm
- Typ: Sada s plochou lopatkou
- Alternativní číslo dílu: AR705S
- Vybavení: 700 mm+340 mm
Kvalitní stěrače Bosch Aerotwin pro vynikající stírací výkon i za extrémních povětrnostních podmínek. Sada je vždy určena pro konkrétní značku a model auta. Díky tomu je výměna stíracích lišt velmi rychlá a jednoduchá. Plochá stírací lišta Bosch Aerotwin má patentovanou technologii stírací gumy Power Protection Plus, která zaručuje dlouhou životnost. Pružinové pásky z oceli (Evodium) zvyšují přítlak lišty na sklo a zlepšují stírací výkon. Symetrická lišta s aerodynamickým designem nezpůsobuje žádné vibrace ani při vysoké rychlosti Stěrače Bosch Aerotwin splňují testy kvality a funkčnosti pro prvovýrobu v automobilovém průmyslu. V mnoha případech se tak s nimi setkáte jako s OEM originálními díly.
Seznam sterace
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Kód EAN
- 4047026478990
- Číslo produktu
- BOSCH_3 397 014 637
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Kód EAN
- 4047026478990
- Číslo produktu
- BOSCH_3 397 014 637
K tomu se hodí také

Stěrače BOSCH AEROTWIN Seat Arona Ateca Leon III
395,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
259,17 Kč/1l
1 295,87 Kč
Prodejce: MroAuto

Stírací lišta BOSCH 3 397 011 432
128,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN Hyundai Tucson III (NX4) od 2020
477,46 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Wischblatt Set Aerotwin Retrofit Af 460
637,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
13 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

Stěrače BOSCH AEROTWIN MITSUBISHI ASX TOYOTA C-HR od 2023
443,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 5L
288,00 Kč/1l
1 440,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN RENAULT Twingo I 93-07
306,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Stěrače BOSCH AEROTWIN TOYOTA Verso-S Yaris
309,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače Bosch Aerotwin pro Jaguar XJ 2009-
541,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Wischblatt-Set Aerofit 600/400Mm Af601
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
283,97 Kč/1l
1 419,84 Kč
Prodejce: MroAuto

Stěrače BOSCH AEROTWIN ŠKODA Fabia III 14-
435,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN MERCEDES EQC (N293) GLC (X253) GLC Coupe (C253)
638,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stěrače BOSCH AEROTWIN RENAULT Captur Clio IV 12-
451,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Apple iPhone 13 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Zelená
Zrepasovaný
11 460,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RoundedTrade

Podlahový ventilátor AERSON 40cm chromovaný větrný stroj 75W stolní ventilátor ventilátor podstavec ventilátoru
2 631,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Stěrače BOSCH AEROTWIN HYUNDAI i20 II (GB) 2014-2020
462,85 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Stěrače BOSCH AEROTWIN FORD TOURNEO/TRANSIT CUSTOM V362
579,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

3m LED světelný řetěz na vánoční stromek s časovačem a 8 světelnými režimy Světelná síť na osvětlení vánočního stromku pro vánoční stromek Christmas Party Deco
967,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

OSRAM Night Braker H7-LED Speed
1 880,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

AREBOS Spa Whirlpool pro 6 osob | 185x185 cm, 130 trysek, LED a perličková masáž
13 337,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Očekávání splněna
Stěrač čelního skla sedí, nekýve se a nemá vzduch. Je to prostě značkový výrobek!!!
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru !
Jsem velmi spokojen. Dám vám tři tipy, k čemu stěrače aut používám.
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stěrače stírají čelní sklo
Tak by to mělo být - značkový výrobek - dobrý, levný, rychle na místě
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vydrží 12–18 měsíců
Jako každý rok, vydrží 12–18 měsíců, nic víc.
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší články ve špičkové kvalitě
Originální stěrače Bosch jsou vždy špičkové kvality, včetně těchto!
Ohodnoceno dne 17. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Původní stěrač čelního skla
Jsem naprosto nadšený, super dobrá hodnota za peníze. Super rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stěrače Bosch Aerotwin
Vše je v pořádku. Perfektně pasuje na VW TRoc. Rozhodně doporučuji.
Ohodnoceno dne 29. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkty podle popisu
Dodávka byla velmi rychlá, výrobky podle popisu. Rádi znovu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Peugeot 207 2006– Ramínko stěrače zadního skla + stěrač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Opel Meriva B 2010– Ramínko stěrače zadního skla + stěrač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ramínko stěrače pravé strany Dlouhodobé zlepšení viditelnosti při jízdě A1768203600 pro GLA 250 2014 až 2020
2 532,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Kryt čelního skla pro BMW řady 5 E39 95-04 51718159292 Přední



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 052,00 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore

Hyundai i30 2007– Ramínko stěrače zadního skla + stěrač
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BMW 1 E81 / E87 03–13 Rameno stěrače zadního skla + stěrač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Hyundai ix35 2009– Ramínko stěrače zadního skla + stěrač
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dacia Duster 2010 – rameno stěrače zadního skla + stěračová lišta



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ford Mondeo Mk4 2007- KOMBI Ramínko stěrače zadního skla + stírací lišta



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Fiat 500, rok výroby 2007 – rameno stěrače zadního skla + stěrač
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Hyundai Santa Fe 2006– Ramínko stěrače zadního skla + stěrač
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Škoda Roomster 06–15 Rameno zadního stěrače + lišta
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Mercedes třídy GL 2006– rameno stěrače zadního skla + stěrač
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Renault Scenic III 2009- Ramínko stěrače zadního skla + stěračová lišta
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ford Focus Mk3 2011- Ramínko stěrače zadního skla + stěračová guma
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ramínko zadního stěrače + stěrač pro Kia Soul
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ramínko zadního stěrače + stěrač pro Kia Sportage (2004–2010)
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Opel Corsa E 2014– rameno stěrače zadního skla + stěrač
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Jeep Grand Cherokee III 05-10 Ramínko stěrače zadního okna + stěračová lišta
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Citroën C5 2008 – KOMBI rameno zadního stěrače + lišta
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant