4,2



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g704,20 Kč/1kg
422,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
386,12 Kč/1kg
193,06 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Foodservice kořenící sůl na hranolky pikantně-slané balení 2000g
230,90 Kč/1kg
461,80 Kč
Prodejce: somnia24

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
71,82 Kč/1kg
35,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
2 666,10 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

Bad Reichenhaller značková jodová sůl čistá alpská sůl přírodní solanka 15000g
40,09 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Bylinná sůl - Klasická náplň 500g
256,02 Kč/1kg
128,01 Kč
Prodejce: taleoo

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Pommes Frites Salz im Streuer, Práškové koření, Česnek, Ground mustard, Cibule, Oregano, Petržel, Mořská sůl, Uzená sůl, Sladká paprika, 270 g, 1 kusů
724,89 Kč/1kg
195,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
340,08 Kč/1kg
680,15 Kč
Prodejce: somnia24

Herbamare® bylinná sůl - Original 125g
1 008,88 Kč/1kg
126,11 Kč
Prodejce: apohealth

12-bylinná sůl s bylinkami120 g SONNENTOR
600,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: Covitar

Bylinná sůl - šejkr 200g
348,05 Kč/1kg
69,61 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1200240, Zrnkové koření, 500 g, Sůl, Stolní olej, 42 kcal, 176 kJ, 0,4 g
194,50 Kč/1kg
97,25 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bad Reichenhaller Mozzarella rajčata 300g - Sůl - Výrobce: Südwestdeutsche Salzwerke AG Salzgrund 67, 74076 Heilbronn 1 balení
Složení
SLOŽENÍ: odpařená sůl, 17,7 % bylinky (bazalka 10,6 %, oregano, tymián), česnek, protispékavá látka vápenaté soli mastných kyselin, kyselina listová, jodičnan draselný.
Může obsahovat stopy celeru.
Výživové údaje
Velikost porce 100 g
Energetická hodnota (kcal) 59,90 kcal
Tuk 1,1 gramu
z toho:
- Nasycené mastné kyseliny <0,2 gramů
Sacharidy 8,6 gramů
z toho:
- Cukr 8,6 gramů
Vláknina 0,06 gramu
Bílkoviny 2,4 gramu
Sůl 80,2 gramů
Kyselina listová 7,75 miligramů
Jód 1,55 miligramů
Upozornění
Obaly výrobků a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale vždy si před použitím pečlivě přečetli etikety, varování a pokyny dodávané s výrobkem.
| Obsah: | 300g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.3 l
- Seznam přísad
- Odpařená sůl, bylinky 17,7 % (bazalka 10,6 %, oregano, tymián), česnek, protispékavá látka vápenaté soli mastných kyselin, kyselina listová, jodičnan draselný. Může obsahovat stopy CELERU
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 5,03 kj Energie kcal 1,2 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2GRM Sacharidy 8,6GRM Sacharidy, z toho cukr 8,6GRM Bílkoviny 2,4GRM Sůl 80,2GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Prodejní název
- RajčeMozzarellaSůl s jódem a kyselinou listovou
- Výrobce
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo produktu
- br-8738-1x
- Kód EAN
- 4001475118777
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.3 l
- Seznam přísad
- Odpařená sůl, bylinky 17,7 % (bazalka 10,6 %, oregano, tymián), česnek, protispékavá látka vápenaté soli mastných kyselin, kyselina listová, jodičnan draselný. Může obsahovat stopy CELERU
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 5,03 kj Energie kcal 1,2 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2GRM Sacharidy 8,6GRM Sacharidy, z toho cukr 8,6GRM Bílkoviny 2,4GRM Sůl 80,2GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Prodejní název
- RajčeMozzarellaSůl s jódem a kyselinou listovou
- Výrobce
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo produktu
- br-8738-1x
- Kód EAN
- 4001475118777
K tomu se hodí také

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico Omáčka na těstoviny Rajčatová bazalka voňavá čerstvá 200g
178,95 Kč/1l
34,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
71,82 Kč/1kg
35,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pokemon - TCG Holiday Advent Calendar 2023 - Pokemon - (Spielwaren / Board Games)
4 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INTEREST

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
386,12 Kč/1kg
193,06 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,19 Kč/1kg
634,26 Kč
Prodejce: somnia24

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,57 Kč/1l
47,57 Kč
Prodejce: taleoo

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

keeeper Mika, Kbelík, Průhledná, Modrá, Polypropylen (PP), Jedna nádržka, 1 kusů, 300 mm
73,25 Kč
Prodejce: BrickBloom

BIC zapalovač Maxi J26 Original s dětskou pojistkou Reibrad barevný mix 50 kusů
1 213,64 Kč/1kg
1 335,00 Kč
Prodejce: Tyrabook

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss Deep Red Parfémová Voda, 90 ml
16 195,67 Kč/1l
1 457,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg