5,0



Na základě 1 hodnocení
Fond Johann Lafer pro ryby.
118,58 Kč
plus 239,63 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
2h 25m 05s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ankor Holubi v rajčatové omáčce 850 G658,42 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Bretonské fazole 900 G581,70 Kč/1kg
523,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ravioli s masem 250 g1 775,44 Kč/1kg
443,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Telecí vývar od Johanna Lafera, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Johann Lafer, hovězí vývar, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí vývar Johann Lafer, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Kuřecí a kachní vývar od Johanna Lafera, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Vývar Johann Lafer.
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Vepřový guláš Ankor 900 G
648,90 Kč/1kg
604,60 Kč
-20,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Winiary Żurek s houbami Naše specialita 49 g
541,20 Kč/1kg
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

biofix - Lachsgratin 17,69g
2 548,02 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: taleoo

Rila CousCous
188,12 Kč/1kg
94,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Winiary koření na guláš 42 g
871,50 Kč/1kg
34,86 Kč
Prodejce: Katomix

Rajčatová omáčka - Parmigiana 340g | PPURA
228,41 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Zapiekanka Winiary z szynką 35 g
1 016,86 Kč/1kg
35,59 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary koření na kuře 30 g
1 381,67 Kč/1kg
41,45 Kč
Prodejce: Katomix

Kanokwan pasta curry 50 g
906,17 Kč/1kg
54,37 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rybi fond podle receptu Johanna Lafera je vyroben z pečlivě vybraných kostí kapra a dalších kvalitních surovin. Vzniká tak harmonická, aromatická chuť, která rybám a mořským plodům dodává hloubku. Ať už ho používáte k vaření čerstvých ryb, pro přípravu jemných omáček nebo polévek, jeho intenzivní, plná chuť promění každé jídlo v opravdový zážitek. Tip: Rozmixováním s ledově studeným máslem a dochucením bílým vínem, smetanou, citronovou šťávou, solí a pepřem získáte během okamžiku delikátní omáčku, která obohatí rybí i masová jídla elegantní a profesionální notou.
Chuť rybího vývaru Lafer je prostě nesrovnatelná. Díky jemně vyvážené kombinaci jatečně upravených těl štikozubce kapského a kvalitních ingrediencí je nepostradatelným společníkem při přípravě lahodných ryb a mořských plodů. Díky své bohatosti a pečlivé přípravě je dokonalým základem pro vaše vynikající rybí pokrmy.
Chuť rybího vývaru Lafer je prostě nesrovnatelná. Díky jemně vyvážené kombinaci jatečně upravených těl štikozubce kapského a kvalitních ingrediencí je nepostradatelným společníkem při přípravě lahodných ryb a mořských plodů. Díky své bohatosti a pečlivé přípravě je dokonalým základem pro vaše vynikající rybí pokrmy.
- Seznam přísad
- Rybí vývar (voda, rybí jatečně upravené tělo, mrkev, pastinák, pórek, CELER, petržel, kerblík), bílé víno, vermut, cukr, koření, mořská sůl, koncentrovaná limetková šťáva.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 32; energie (kcal): 8; tuky (g): 0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0; sacharidy (g): 1,3; z toho cukr (g): 1,3; bílkoviny (g): 0,4; sůl (g): 1,0
- Hmotnost
- 651 g
- Potravinářský podnik
- RILA Feinkost-Importe GmbH & Co. KG, Hinterm Teich 5, 32351 Stemwede-Levern, Deutschland
- Prodejní název
- Pozadí
- Výrobce
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 36708
- Kód EAN
- 4260125367082
- Seznam přísad
- Rybí vývar (voda, rybí jatečně upravené tělo, mrkev, pastinák, pórek, CELER, petržel, kerblík), bílé víno, vermut, cukr, koření, mořská sůl, koncentrovaná limetková šťáva.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 32; energie (kcal): 8; tuky (g): 0; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0; sacharidy (g): 1,3; z toho cukr (g): 1,3; bílkoviny (g): 0,4; sůl (g): 1,0
- Hmotnost
- 651 g
- Potravinářský podnik
- RILA Feinkost-Importe GmbH & Co. KG, Hinterm Teich 5, 32351 Stemwede-Levern, Deutschland
- Prodejní název
- Pozadí
- Výrobce
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 36708
- Kód EAN
- 4260125367082
K tomu se hodí také

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Ochranný potah na matraci 180 × 200 cm, vhodný pro alergiky, pratelný a voděodolný
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Jürgen Langbein Feine Küche Rybí vývar do omáček a polévek 500ml
199,28 Kč/1l
99,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Zeleninový vývar na omáčky a polévky 500ml
197,86 Kč/1l
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mini-PC Blackview NEX60: Intel Core i5-11400H, 16 GB DDR4 (max. 64 GB), SSD 512 GB PCIe 4.0 (max. 4 TB), dva 4K displeje, Wi-Fi 6, 15 portů, Windows 11 Pro
13 425,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml
197,48 Kč/1l
98,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
327,56 Kč/1kg
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
323,57 Kč/1m
453,00 Kč
Prodejce: FDC

Orion | Termo nádoba - 3,5 l - Bílá - Praktická - Izolovaná - Na jídlo a kempování - Termo miska
570,00 Kč
Prodejce: Vilde

Telecí vývar od Johanna Lafera, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Lacroix rybí vývar jemný základ pro polévky a omáčky 400ml
249,10 Kč/1l
99,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Termomísa, objem 2 a 4 litry
599,00 Kč
Prodejce: TVSHOP

Koncentrát rybího vývaru CHEF s jemnou příchutí cibule a česneku 200 ml
1 252,20 Kč/1l
250,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
191,91 Kč/1l
228,41 Kč
-36,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Polévkové kostky z humra Langbein
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix vývar z korýšů pro polévky a omáčky 400ml
247,85 Kč/1l
99,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí vývar Johann Lafer, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Johann Lafer, hovězí vývar, 400 ml
118,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Pasta na rybí polévku Langbein
491,94 Kč/1kg
245,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Unold 68816, 1 pizza/pizz, Stříbrná, Nerezová ocel, 30 cm, Digitální, 450 °C
5 069,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
500,52 Kč/1kg
500,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Knorr Professional – rybí vývar v prášku (vystačí na 42 litrů) – 850 g
1 332,48 Kč/1kg
1 132,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rybí vývar
Skvělý produkt a rychlé doručení
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,02 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg