5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tofu paštika s brusinkami 150g Lunter3 406,53 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vepřový guláš Ankor 900 G648,90 Kč/1kg
604,60 Kč
-20,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g376,20 Kč/1kg
123,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Bolognese, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusů
404,37 Kč/1kg
161,75 Kč
Prodejce: Katomix

Cibulová polévka Knorr s lahodnou smaženou cibulkou na 3 talíře 46g
505,00 Kč/1kg
23,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
665,21 Kč/1kg
127,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tomatensauce - Mascarpone 340ml
244,62 Kč/1l
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Zapiekanka Winiary z szynką 35 g
1 017,43 Kč/1kg
35,61 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą 41 g
850,73 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Arrabbiata 340g
229,29 Kč/1kg
77,96 Kč
Prodejce: taleoo

Pudliszki Klopsiki v rajčatové omáčce 590 g
430,36 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Katomix

Boloňské vegetariánské 360g
216,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Danie makaróny Bolognese 60 g
787,57 Kč/1kg
55,13 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Parmigiana 340g
229,29 Kč/1kg
77,96 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Puree 4 sýry s krutony 50 g
982,71 Kč/1kg
68,79 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary koření na guláš 42 g
872,00 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

biofix - Gyros 17,1g
2 844,44 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Těstoviny Bolognese 160 g
655,82 Kč/1kg
111,49 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Křupavá čerstvá veganskáhotová omáčka z rajčat se zeleninou.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
K těstovinám, na pizzu, na chléb ciabatta nebo jako základ pro vlastní nápadité omáčkové kreace.
Po otevření skladujte na chladném místě (6° až 8 °C) a spotřebujte do několika dnů.
Trvanlivost neotevřeného: viz víčko.
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak* 54 % - jednodruhový koncentrát, zelenina* 53 % (lilek*, cuketa*, paprika*, cibule*), slunečnicový olej*, voda, jablečný sirup*, jedlá sůl, petržel*, česnek*, pepř*.*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 mlEnergie kJ / kcal: 298 kJ / 71 kcalTuky: 3,8 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 gSacharidy: 6,8 gz toho cukr: 5,7 gVláknina: 1,9 gBílkoviny: 1,6 gNutriční hodnoty stanoveny podle:Sůl: 1,2 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- ZWERGENWIESE
- Prodejní název
- Tomatensauce - Ratatouille 340g
- Výrobce
- Zwergenwiese
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 6.68
- Kód EAN
- 4019736003762
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak* 54 % - jednodruhový koncentrát, zelenina* 53 % (lilek*, cuketa*, paprika*, cibule*), slunečnicový olej*, voda, jablečný sirup*, jedlá sůl, petržel*, česnek*, pepř*.*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 mlEnergie kJ / kcal: 298 kJ / 71 kcalTuky: 3,8 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 gSacharidy: 6,8 gz toho cukr: 5,7 gVláknina: 1,9 gBílkoviny: 1,6 gNutriční hodnoty stanoveny podle:Sůl: 1,2 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- ZWERGENWIESE
- Prodejní název
- Tomatensauce - Ratatouille 340g
- Výrobce
- Zwergenwiese
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 6.68
- Kód EAN
- 4019736003762
K tomu se hodí také

Boloňská omáčka s mletým masem 400g
292,00 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Gulášová polévka 400g
274,35 Kč/1kg
109,74 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatová omáčka Lentil Bolognese 325ml
285,02 Kč/1l
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Bahlsenův dort "Comtess Marble", 350 g
1 089,14 Kč/1kg
381,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
579,38 Kč/1kg
92,70 Kč
Prodejce: taleoo

Tomatová omáčka - Vegetarische Bolognese 340g
217,00 Kč/1l
73,78 Kč
Prodejce: taleoo

Fix - Těstoviny se šunkou 40g
788,25 Kč/1kg
31,53 Kč
Prodejce: taleoo

Culinaria Gnocchi bramborové knedlíky delikatesy 3000g
95,53 Kč/1kg
286,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilli con Carne 400g
292,00 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Ječmen, Vejce, Vlčí, Sezamová semínka, Sója, Německo, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
272,23 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
339,47 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Bolognese, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusů
404,37 Kč/1kg
161,75 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Pürell bramborová kaše s odtučněným mlékem a máslem Poznámka 4000g
291,11 Kč/1kg
1 164,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tomatencremesuppe 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Maggi Guten Appetit Hovězí polévka s nudlemi a zeleninou 85g
344,35 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortellini - Steinpilz 250g
341,20 Kč/1kg
85,30 Kč
Prodejce: taleoo

Kuřecí vývar - kostka bujónu 66g
706,97 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Mexická fazolová polévka 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mexické chilli Sin Carne 400g
189,02 Kč/1kg
75,61 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0122, 280 g, Itálie, 58 kcal, 241 kJ, 3,2 g, 1,1 g
286,82 Kč/1kg
80,31 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0120, 280 g, Itálie, 55 kcal, 228 kJ, 3,3 g, 1 g
330,43 Kč/1kg
92,52 Kč
Prodejce: taleoo

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
115,62 Kč
-4,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,76 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Wirtshaus šunkové nudle pikantní se smaženou cibulkou a slaninou 168g
331,19 Kč/1kg
55,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,34 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
655,06 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,30 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g balení po 5 kusech



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
342,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
342,26 Kč/1kg

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s hovězí příchutí 70g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
43,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,43 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg