Steinhaus švestky polovina ovoce cukr jemné ovoce 720ml
72,53 Kč
185,97 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Meruňky Golden Crown půlky ovoce loupané lehce pocukrované 850ml141,17 Kč/1kg
67,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst meruňky loupané polovina jemné jemné ovoce 850ml
191,88 Kč/1kg
92,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml
63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Morello třešně bez pecky 850ml
211,27 Kč/1kg
95,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Seidel švestky polovina ovoce
154,44 Kč/1kg
60,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Schatten Morellen sladká ovocná bez pecky 370ml
319,95 Kč/1kg
63,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst angrešt jemné ovoce slazené 4250ml
154,20 Kč/1kg
362,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jemné švestky mirabelle s peckou a cukrem ve sklenici 720ml
223,92 Kč/1kg
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Frucht Wucht malina z jablek a malin 2650ml
110,70 Kč/1l
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švestky s peckou, polovina ovoce 580ml
134,40 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

GoTan Atjar Tjampoer, sklenice 2550 g (zelenina nakládaná v sladkokyselé nálevu)
172,44 Kč/1kg
439,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Steinhaus jablečné pyré jemný ovocný požitek bez přidaného cukru 850ml
84,74 Kč/1l
68,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Frucht Wucht broskvové a maracujové pyré neslazené 2650g
110,70 Kč/1kg
293,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jablečná omáčka jemné ovoce ovocná sladká jemně pyré 700g
63,10 Kč/1kg
44,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Frucht Wucht banánové pyré bez přidaného cukru 2650ml
0,11 Kč/1kg
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst jahody jemné ovoce lehce pocukrované 2650ml
387,41 Kč/1kg
371,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Steinhaus Švestky, poloviny plodů, cukrované, jemné, 720 ml
Švestky jsou bohaté na stopové prvky, obsahují vápník a železo. K výrobě konzerv se používají převážně ty nejkvalitnější a chuťově vynikající plody.
Tip: Švestky chutnají skvěle jako kompot a pyré. K palačinkám a zvěřinovým pokrmům je můžete podávat jako lahodnou omáčku nebo přílohu! Švestky se také skvěle hodí k pečení.
Steinhaus & Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8
42897 Remscheid-Lennep
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.72 l
- Seznam přísad
- Švestky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 308kj 73 kcal Sacharidy: 16g z toho cukr: 14g Bílkoviny: <0,5g Tuky: <0,5g z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 390 g
- Potravinářský podnik
- Steinhaus & Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8 42897 Remscheid-Lennep
- Prodejní název
- Švestky polovina ovoce cukrem
- Výrobce
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Číslo produktu
- 25529
- Kód EAN
- 4001091013401
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.72 l
- Seznam přísad
- Švestky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 308kj 73 kcal Sacharidy: 16g z toho cukr: 14g Bílkoviny: <0,5g Tuky: <0,5g z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 390 g
- Potravinářský podnik
- Steinhaus & Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8 42897 Remscheid-Lennep
- Prodejní název
- Švestky polovina ovoce cukrem
- Výrobce
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Číslo produktu
- 25529
- Kód EAN
- 4001091013401
K tomu se hodí také

Hofgut jablečná omáčka jemně pyré a sladká ve sklenici dobré potraviny 720ml
63,97 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst meruňky loupané polovina jemné jemné ovoce 850ml
191,88 Kč/1kg
92,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgutský jablečný kompot s malými kousky, lehce pocukrovaný 370ml
106,67 Kč/1kg
38,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole Hofgut mladé a měkké nakrájené ve sklenici 720ml
64,32 Kč/1l
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Francouzské fazole mladé a jemně předvařené francouzské fazole 720ml
68,36 Kč/1l
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,2 m - bílá
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g
567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut mladý hrášek velmi jemný a mrkev předvařená ve sklenici 720ml
77,12 Kč/1l
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Hofgut černé třešně ovocné sladké bez pecky a cukru 720ml
247,47 Kč/1kg
89,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli ovocný dezert jahoda bez 85g
150,56 Kč/1kg
13,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut švestka půl ovoce sladká ovocná cukrová ve sklenici 720ml
144,13 Kč/1kg
56,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst švestky jemné ovoce švestky ve vodě 850ml
174,63 Kč/1l
83,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meruňky Golden Crown půlky ovoce loupané lehce pocukrované 850ml
141,17 Kč/1kg
67,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Morello třešně bez pecky 850ml
211,27 Kč/1kg
95,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Celá mladá a malá předvařená mrkev ve sklenici 720ml
71,74 Kč/1l
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žampiony Lutèce 3. volba krájené ATG 230g kvalitní 425 ml
147,20 Kč/1l
62,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
349,15 Kč/1kg

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
816,72 Kč/1kg

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg