4,2



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml452,44 Kč/1l
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyselá chuť 500ml256,06 Kč/1l
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml271,10 Kč/1l
135,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 500ml264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Balsamico Bianco Mírný sladký bílý vinný ocet 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krem s balsamikovým octem z Modeny od společnosti Buonitalia, objem 0,5 litru
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti - Balzamikový ocet z Modeny - 500 ml
312,10 Kč/1l
156,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cremonini Aceto Balsamico 5 hroznů jemná a krémová příchuť 250ml
1 624,64 Kč/1l
406,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Dressing Balsamico mediterranes Dressing Flasche 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablen ocet itn 1l - Carandini
349,95 Kč/1l
349,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Homann Balzamikový dresink typická italská příchuť 15x70ml
235,18 Kč/1l
246,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balsamico - ocet 500ml
416,62 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bílé balsamico 250 ml
1 041,84 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

bílý balzamikový dresink
403,52 Kč/1l
100,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi Balsamic Glace Classic
636,28 Kč/1l
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balsamico - ocet 250ml
880,20 Kč/1l
220,05 Kč
Prodejce: taleoo

Malinový ocet - 5% kyselost 500ml
306,31 Kč/1kg
252,09 Kč
Prodejce: taleoo

Balzamikový ocet Kühne 6%
261,22 Kč/1l
522,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mr Lowcarb Balsamico dresink zdravý rychlý chutný 240 ml
Přehled produktů
Mr Lowcarb Balsamico Dressing je vyvážený salátový dresink pro vědomou stravu s nízkým obsahem sacharidů. Kombinuje jemnou balsamico chuť s jemným kořením a je ideální pro studená jídla. Dresink podporuje lehkou kuchyni a vnáší do každodenního života svěžest a chuť, aniž by působil těžce.
Hlavní vlastnosti balzamikového dresingu
Tento dresink se vyznačuje harmonickou sladkokyselou chutí a příjemnou tekutou konzistencí. Balzamiková chuť je jasně rozpoznatelná a vyvážená. Receptura je zaměřena na zdravou výživu a hodí se pro různé použití. Balzamikový dresink Mr Lowcarb je snadno použitelný a má stálou kvalitu.
Tipy pro použití
Dressing je ideální pro zelené saláty, kombinace rajčat a mozzarelly a míchané misky. Může se přidat přímo do salátů nebo použít k přípravě studených talířů. Lze jej také dobře použít jako lehkou marinádu na zeleninu. Díky tekuté konzistenci se snadno dávkuje a rovnoměrně rozprostírá.
Časté otázky
Mr Lowcarb Balsamessig Dressing je vhodný pro studená jídla a podporuje stravu s nízkým obsahem sacharidů. Chuť je jemně pikantní s jemnou kyselostí. Dressing je okamžitě použitelný. Po otevření by měl být uchováván v chladu, aby si zachoval kvalitu a chuť.
Eschenbacher Str. 2
93057 Regensburg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.24 l
- Seznam přísad
- Voda, červený vinný ocet, HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ SEMENA, brandy ocet, sůl, koření), 1,5 % aceto balsamico (zahuštěný hroznový mošt, vinný ocet, barvivo: E150d, antioxidant: DIOXID SÍRY), jedlá sůl, cibule, česnek, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, rozpustná kukuřičná vláknina, xantanová guma. Petržel, sladidlo: sacharin, barvivo: E150d, konzervant: sorban draselný, přírodní aroma, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 37 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 9 kcal Tuky na 100 g/ml 0,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,0 g Sacharidy na 100 g/ml 0,7 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 0,0 g Bílkoviny na 100 g/ml 0,5 g Sůl na 100 g/ml 2,1 g
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Salátová zálivka připravená k jídlu se sladidlem
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- Verzehrfertiges Salatdressing mit Süßungsmittel
- Kód EAN
- 4260126428867
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.24 l
- Seznam přísad
- Voda, červený vinný ocet, HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ SEMENA, brandy ocet, sůl, koření), 1,5 % aceto balsamico (zahuštěný hroznový mošt, vinný ocet, barvivo: E150d, antioxidant: DIOXID SÍRY), jedlá sůl, cibule, česnek, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, rozpustná kukuřičná vláknina, xantanová guma. Petržel, sladidlo: sacharin, barvivo: E150d, konzervant: sorban draselný, přírodní aroma, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 37 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 9 kcal Tuky na 100 g/ml 0,0 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 0,0 g Sacharidy na 100 g/ml 0,7 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 0,0 g Bílkoviny na 100 g/ml 0,5 g Sůl na 100 g/ml 2,1 g
- Hmotnost
- 240 g
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Salátová zálivka připravená k jídlu se sladidlem
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- Verzehrfertiges Salatdressing mit Süßungsmittel
- Kód EAN
- 4260126428867
K tomu se hodí také

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml
50,83 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
1 720,09 Kč/1l
378,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ninja NC300EU, Tradiční zmrzlinovač, 1,4 l, 3 misky/misek, Černá, Stříbrná, 165 mm, 270 mm
7 781,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Žlutá hořčice Mississippi Barbecue na grilování a namáčení 266ml
264,36 Kč/1l
70,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pečící forma čísla velká, hliníkové formy na pečení číslo pečení formy, písmeno dort forma, číslo dort pečení formy nastavitelný nepřilnavý pro DIY pečení formy set, svatba narozeniny křtiny
556,54 Kč
-11,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
545,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bartscher 173060, Nepřilnavý sprej, Vícebarevný, 65 mm, 65 mm, 240 mm, 370 g
1 713,80 Kč
Prodejce: Gastrojoker

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
466,54 Kč/1l
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
749,46 Kč/1l
374,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 037,50 Kč/1l
228,25 Kč
Prodejce: somnia24

SWAREY 680ml Mini ultrazvuková čistička Ultrazvukové čističe Ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička
1 550,00 Kč/1l
1 054,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 971,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Majonéza Winiary 400 ml
240,30 Kč/1l
96,12 Kč
Prodejce: Katomix

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

David Rio Elephant Vanilla Chai Tea 398g
1 701,98 Kč/1kg
677,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
105,99 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Žehlicí prkno Classic S Basic
1 000,58 Kč
Prodejce: Landema

Originální Apple 2m Lightning USB datový nabíjecí kabel MD819ZM/A pro iPhone iPod iPad
459,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l

Hroznový ocet
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l

Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l

Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l

Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,25 Kč/1l

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,12 Kč/1l

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546,08 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cherry / Kirsche Cream 150 ml.
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l