5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Przysnacki praženky se solí 110 g3 972,64 Kč/1kg
436,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sýrové bramborové lupínky 100 g3 575,33 Kč/1kg
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
2 452,21 Kč/1kg
232,96 Kč
Prodejce: somnia24

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kettle Chips Cross Cut Ranch bezlepkové vegetariánské 120g
587,00 Kč/1kg
70,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
1 167,47 Kč/1kg
175,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 471,87 Kč/1kg
370,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
803,87 Kč/1kg
60,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bramborové lupínky - pečené v panenském olivovém oleji 100g
784,60 Kč/1kg
105,00 Kč
-26,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,46 Kč
Prodejce: taleoo

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
437,07 Kč/1kg
65,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
412,08 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
831,00 Kč/1kg
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lorenz Rohscheiben Bramborové lupínky s kamennou solí pražené v kotli 120 g
Proč Lorenz surové plátky s kamennou solí?
Protože někdy chutná nejlépe jednoduchost: Tyto 120 g surových plátků jsou pečlivě pražené tradičním způsobem v kotli, aby si zachovaly plnou chuť brambor. S trochou čisté kamenné soli vzniká poctivá, tradiční svačina – ideální pro milovníky přírody a všechny, kteří hledají rustikální křupavost.
Co můžete očekávat
Velké, neloupané bramborové plátky pro intenzivní zážitek při kousání
Pražené v kotli na vysoce kvalitním slunečnicovém oleji – extra křupavé
Dokonale dochucené jemnou kamennou solí, zcela bez umělých přísad
Veganské a bez aromat, kvasnicového extraktu a barviv
Balení 120 g – ideální k svačině, na přestávku při túře nebo po práci
Takto si můžete vychutnat plátky Lorenz s kamennou solí
Ať už čisté k svačině, jako doplněk k sýrům a uzeninám nebo jako snack po outdoorových dobrodružstvích – tyto chipsy vždy dodají přirozenou chuť. Jako posypka na pečenou zeleninu nebo dušené maso dodají extra křupavost.
Závěr
Rustikální, jednoduché, neodolatelně křupavé – surové plátky Lorenz s kamennou solí jsou přírodní svačinkou pro všechny, kteří ocení poctivou chuť brambor.
The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54
D-63263 Neu-Isenburg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, kamenná sůl (1,2 %). MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 503,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 104,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 26 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 59 g, z toho cukr: 0,5 g Vláknina: 4 g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 1,2 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Bramborové lupínky pečené ve slupce, solené
- Výrobce
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 68072
- Kód EAN
- 4018077680588
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Brambory, slunečnicový olej, kamenná sůl (1,2 %). MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 503,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 104,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 26 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 59 g, z toho cukr: 0,5 g Vláknina: 4 g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 1,2 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- The Lorenz Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Bramborové lupínky pečené ve slupce, solené
- Výrobce
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 68072
- Kód EAN
- 4018077680588
K tomu se hodí také

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10044308, 1 kusů
107,56 Kč/1kg
538,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
2 452,21 Kč/1kg
232,96 Kč
Prodejce: somnia24

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz syrové plátky bramborových lupínků s rozmarýnem pražené v kotlíku 120g
769,92 Kč/1kg
92,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
199,35 Kč/1kg
79,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
803,87 Kč/1kg
60,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 219,60 Kč/1kg
121,96 Kč
Prodejce: taleoo

funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
438,67 Kč/1kg
65,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 766,19 Kč/1kg
847,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

XOX Fusilli Paprika křupavý snack rafinovaný s pikantním kořením 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pringles příchuť Churrasco, 109 g (Brazílie)
1 459,72 Kč/1kg
159,11 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Koikeya chipsy s příchutí teriyaki Original Japanese 100g
789,30 Kč/1kg
78,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g
2 513,73 Kč/1kg
377,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
978,70 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
496,56 Kč/1kg
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny-frisch Pečené chipsy se zakysanou smetanou – křupavá bramborová pochoutka 115 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
450,43 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,45 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg