5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
363,55 Kč
Prodejce: bauschnell
Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
17,48 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(27)Počet hodnocení: 27
437,00 Kč
Prodejce: bauschnell
Decotric Blitzzement speciální cement v pevném stavu po 3 minutách 1000g
33,85 Kč/1kg
102,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Spenner Zement naturecem CEM II/C-M (S-LL) 42,5N 25kg, Portlandkompositzement
7,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
176,50 Kč
Prodejce: bauschnell
tubag Trasszement TZ-o original 40 Liter 25kg
12,61 Kč/1kg
315,29 Kč
Prodejce: bauschnell
SAKRET Unterstopfmörtel US 2 Quellmörtel 25KG
15,53 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
388,21 Kč
Prodejce: bauschnell
SAKRET Fliesenkleber extra FKe 25kg
19,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,55 Kč
Prodejce: bauschnell
Plastifikátor betonu 5 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
39,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
197,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Profiplus Clever Beton Setz-Fix 25kg
9,63 Kč/1kg
240,64 Kč
Prodejce: bauschnell
Spenner Trasszementmörtel 25kg
7,74 Kč/1kg
193,53 Kč
Prodejce: bauschnell
BAUMIT Garten/Landsch.baubeton GALA-FIX 25kg
10,66 Kč/1kg
266,53 Kč
Prodejce: bauschnell
SAKRET Setz-Fix SF Montagemörtel Schnell 25kg
9,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
242,18 Kč
Prodejce: bauschnell
POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltové směsi 0-8 mm na paletě
19,00 Kč/1kg
18 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Spenner beton/škrabanka 25 kg
Prodám betonovou mazaninu - pytlované zboží pro potěr a betonářské práce
Betonová mazanina od společnosti Spenner je ideálním řešením pro širokou škálu vnitřních i venkovních aplikací. Ať už jako podklad pro podlahové krytiny nebo pro vyrovnání nerovností - náš vysoce kvalitní betonový potěr přesvědčí snadným zpracováním, vysokou pevností a dlouhou životností. Díky praktickému balení v pytlích se se suchým betonem mimořádně snadno manipuluje a je vhodný jak pro profesionální stavební projekty, tak pro kutily.
Hotový potěrový beton je připraven k okamžitému použití: stačí přidat vodu, promíchat a nanést. To šetří čas a zajišťuje trvale dobré výsledky. Náš výrobek přesvědčí i při použití malty na potěr díky snadnému použití a vynikajícím tokovým vlastnostem - ideální pro hladké a pružné povrchy.
S naším potěrovým betonem nekupujete jen výrobek, ale spolehlivé řešení pro váš stavební projekt. Důvěřujte desítkám let zkušeností a moderním recepturám, které splňují požadavky profesionálního stavebnictví.
Výhody na první pohled:
Suchá směs připravená k použití
Vysoká pevnost v tlaku a rychlá nosnost
Snadná ruční nebo strojní aplikace
Ideální pro podlahové konstrukce, opravy a práce v interiéru