4,7



Na základě 9 hodnocení
Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H60 Natural Jet Black 66 ml
277,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,44 Kč-98,56Kč
2 703,64 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml734,93 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell DS Bond Pro šampon 250ml + kondicionér 200ml2 351,72 Kč/1l
587,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 457,38 Kč/1l
2 327,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Just For Men Shampoo-in Haircolour barevný šampon pro muže H35 Medium Brown 66 ml
3 677,42 Kč/1l
275,63 Kč
-32,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Glovis Black Hair Dye Shampoo Černý barvicí šampon s zázvorem – šampon proti šedivým vlasům, 3 v 1 šampon a péče, pro muže a ženy Vlasy
554,00 Kč/1l
277,00 Kč
Prodejce: FiberSpa

CONTROL GX redukující šampon 118ml
6 807,54 Kč/1l
803,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Cameleo Men barvicí šampon pro muže 5.0 Light Brown, 15 ml
1 701,40 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Inaris_International

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 250 ml
1 551,44 Kč/1l
387,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon Nioxin System 2 300ml
2 068,57 Kč/1l
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
882,45 Kč/1l
882,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 250 ml
1 378,72 Kč/1l
344,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Bond Pro posilující šampon 1000 ml
594,71 Kč/1l
594,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Framesi Morphosis Densifying Shampoo 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

CHI Magnified Volume Shampoo 355 ml
1 269,38 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REVITALIZAČNÍ ŠAMPON NA VLASY, NA BORDŽE PRO MUŽE 500 ml
1 154,72 Kč/1l
577,36 Kč
Prodejce: somnia24

Tołpa Green Normalizující šampon na vlasy 300 ml
441,10 Kč/1l
132,33 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Barvení značky Just For Men z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 66 ml.
Just For Men Autostop barva na vlasy H60 Natural Jet Black 35 g
Just For Men Autostop barva na vlasy H60 Natural Jet Black 35 g
- Hmotnost
- 35 g
- Objem
- 66 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Just For Men
- Kód EAN
- 5010934003263
- Hmotnost
- 35 g
- Objem
- 66 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Just For Men
- Kód EAN
- 5010934003263
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 881,80 Kč/1l
388,18 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 680,71 Kč/1l
1 680,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
582 349,97 Kč/1l
582,35 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
577,47 Kč/1l
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,35 Kč/1l
674,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,58 Kč/1l
340,70 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 147,55 Kč/1l
1 147,55 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 084,60 Kč/1l
1 626,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
3 214,88 Kč/1l
803,72 Kč
Prodejce: VISO

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - Mytí vlasů, vousů a těla
5 688,60 Kč/1l
284,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Andrelon Silver Care (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 396,28 Kč/1l
1 396,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
1 712,65 Kč/1l
342,53 Kč
Prodejce: apohealth

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Ultra Repair Mask pro suché a poškozené vlasy, 200 ml
1 225,04 Kč/1kg
412,93 Kč
-106,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hydratační šampon Hydrate – objem: 500 ml
2 046,58 Kč/1l
1 023,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,066 l
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,118 l
Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 17. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,066 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l