4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cetaphil | Tělové mléko pro miminka - Baby Daily Lotion - 399ml - Hydratační péče - Citlivá pokožka - Dětská pokožka897,22 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") černé645,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") černé439,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Nůžky na vousy a knír The Bluebeards Revenge Nůžky na vousy a knír2 100,00 Kč/1kg
259,00 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
252,00 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Nůžky na nos Premax Ringlock pro muže
719,10 Kč
Prodejce: Benture

3320-10-22
659,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

DINLGING RF-609 Zastřihovač vlasů
274,00 Kč
-16,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,07 Kč
Prodejce: SLEVIR

Störtebekker nůžky na vousy krátké - 4,5 palce / 11,4 cm - s pouzdrem z pravé kůže v kavárně - Germany, Solingen - Nůžky na vousy z nerezové oceli
2 158,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

100 kusů Chrániče vousů Disponibilní nylonové elastické prodyšné latexové ochranné sítě pro vousy
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Nůžky na obočí a vousy MIBELLA BEAUTY & CO s malými, krátkými čepelkami
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dark Stag, nůžky na nehty, příslušenství, kožené pouzdro pro holičské nástroje
748,54 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel s olivou 500 ml
312,00 Kč/1l
156,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Penaten mycí a sprchový krém 400ml
572,70 Kč/1kg
235,79 Kč
-6,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,08 Kč
Prodejce: TR8

Mycí intimní balzám Jůlinka 100 ml Nobilis Tilia
3 120,00 Kč/1l
312,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Sprchový gel s růžovým olejem - 500 ml
268,00 Kč/1l
134,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Hipp Babysanft Pyn do kpieli na dobranoc, 350ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 028,91 Kč/1l
360,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Baby - Čisticí mléko 400ml
977,05 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Baby & Kids - Šampon/sprchový gel 200ml
1 563,00 Kč/1l
312,60 Kč
Prodejce: taleoo

Dětský koupelový olej Ríša 200 ml Nobilis Tilia
1 685,00 Kč/1l
337,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

GOONGBE Dětský jemný sprchový gel, 300 ml
1 504,83 Kč/1l
451,45 Kč
Prodejce: Hanashop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte profesionální zastřihovač chloupků v nose - vašeho spolehlivého společníka pro přesné odstranění chloupků
Náš profesionální zastřihovač chloupků v nose s délkou 9 cm a rovným břitem je ideální pro péči o chloupky v nose, uších, kníru a obličeji. Tyto všestranné nůžky jsou také ideální pro přesnou úpravu obočí, chloupků v nose a uších.
Přesné a pohodlné odstraňování chloupků
Rovné břity našich nůžek na chloupky v nose jsou obzvláště ostré a umožňují bezbolestné odstraňování malých a hluboko zasazených chloupků v nose. Nabízí pohodlné a bezpečné použití doma i na cestách.
Vysoká kvalita a odolnost
Náš zastřihovač chloupků v nose je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a nabízí robustní konstrukci a dlouhou životnost. Pohodlně padne do ruky, snadno se používá a zajišťuje přesné zastřižení.
Ideální na cesty a na cestách
Díky kompaktním rozměrům je zastřihovač chloupků v nose ideálním společníkem na cesty a na cestách. Snadno se vejde do kosmetické taštičky nebo toaletní taštičky a je vždy po ruce pro rychlou úpravu mezi jednotlivými úkony.
Nezbytný doplněk vaší rutinní péče o tělo
Náš profesionální zastřihovač chloupků v nose je nepostradatelným nástrojem pro muže a ženy, kteří si cení dobře upravených chloupků v obličeji. Díky přesnému střihacímu výkonu a pohodlnému designu zajišťuje účinné odstranění chloupků a upravený vzhled.
Objevte výhody našeho profesionálního zastřihovače chloupků v nose a poznejte nový rozměr péče o chloupky. Ideální pro každodenní použití doma nebo pro úpravu na cestách - pro vždy bezchybné oholení a upravený vzhled.
- Model
- Profi-Nasenhaarschneider
- Hmotnost
- 0.02 kg
- Složení
- Nasenhaarschere
- Výrobce
- K-Pro
- Kód EAN
- 4260460290489
- Číslo produktu
- T9-URBX-0G3V
- Model
- Profi-Nasenhaarschneider
- Hmotnost
- 0.02 kg
- Složení
- Nasenhaarschere
- Výrobce
- K-Pro
- Kód EAN
- 4260460290489
- Číslo produktu
- T9-URBX-0G3V
K tomu se hodí také

Braun Series 3 81686067, Hlava, 1 hlava/hlavy, Černá, 18 měsíc/ů, Braun, Series 3
855,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
1 739,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

SONGMICS Věšák na kabáty ze dřeva, na obleky, sada 20 kusů, věšák na saka z masivního dřeva, zářezy v oblasti ramen, protiskluzový, na saka, košile, kalhoty,
755,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Braun Satin Hair 3 AS 330, Kartáč na horký vzduch, Černá, Modrá, Šeříková, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
3 650,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

BEARWARE Budík analogový bez tikání - půlkruhový - světlé dřevo - retro design - osvětlený ciferník se světlem - tichý - cestovní budík - zvuk budíku - tlačítko odložení - napájení bateriemi
484,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Flexot® F-2045 | 20palcový kufr, velikost M, příruční zavazadlo, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, odolný, kolečka s 360° otáčením, číselný zámek
851,53 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

VASAGLE konferenční stolek kulatý s železným rámem Ø 80 x 45 cm snadno sestavitelný konferenční stolek rozkládací stolek do obývacího pokoje stolek s policí vintage industriální design LCT80BX
2 144,99 Kč
-68,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 076,20 Kč
Prodejce: Lumarko

Stojanový ventilátor TZS First Austria s dálkovým ovládáním | Stojanový ventilátor 102 cm | Oscilace 50° včetně časovače a 3 rychlostí | Velmi tichý ventilátor s displejem | Šedý **
4 069,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Philips Sonicare 2100 series 2100 Series HX3651/12 Sonický elektrický zubní kartáček, Dospělý, Sonický, Měkké, Modrá, Bílá, 2 min, 4 x 30 sec, Bílá
2 695,23 Kč/1kg
835,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Nůžky na chloupky v nose z nerezové oceli | Bezpečné a přesné nůžky na chloupky v nose a uších s kulatým ostřím
267,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edelstahlinstrumente-May

Kadeřnické nůžky Sada nůžek na vlasy Profesionální s pouzdrem Prémiové Efilizační nůžky Stříhání vlasů do salonu Muži Ženy Děti Nerezová ocel Retoo
313,99 Kč
Prodejce: Retoo

Philips 3000 series Nose trimmer series 3000 NT3650/16 Zastř. chl. v nose, uších a obočí, Šedá, Nerezová ocel, Baterie, AA, 101 mm, 196 mm
517,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Nůžky na nehty 22mm z nerezové oceli | Profesionální nůžky na tvrdé a silné nehty
441,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edelstahlinstrumente-May

Extra dlouhé nůžky na nehty (19 cm) | Nůžky na nehty z nerezové oceli s mikrozoubky,
343,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edelstahlinstrumente-May

TCL 32ES560, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 018,92 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LVS-Handel

ANTTEQ AB42D1, televizor, 42 palců (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediapřehrávač přes USB, včetně hotelového režimu
8 497,13 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

400/1000 Zrnitost 3000/8000 PršŠmiovy brousek Brousek Brousek Sada Brousek Brousek s protiskluzovou zš¢kladnou FršŠza
559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Olivia Garden Kadeřnické nůžky Xtreme 5,75
727,37 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kleště na nehty pro pedikúru - Kleště na nehty na nohou - Špičaté rohové kleště
441,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edelstahlinstrumente-May

F. DICK Ausbeinmesser Steif Metzgermesser ErgoGrip Messer Klinge 13cm 82991131
641,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

VICTORINOX 6.7833.6 Messer M. Wellenschliff Sw.6st
1 096,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nůžky na vlasy v nose a uších, šedé, S Victorinox V8.1791.10 vyrobeno ve Švýcarsku
619,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Přímý holicí strojek Jaguar 3906 R1 M Pre Style s kovovou rukojetí, černý
1 496,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nosní nůžky bez kabelu a baterie
Méně je více! Přesně to je případ těchto nůžek.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
malé opěrné ovály
velmi malá očka pro palec a ukazováček
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") stříbrné
645,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") černé
645,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") černé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
439,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") ze zlaceného mosazi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
386,43 Kč
-22,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
363,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Nůžky na vousy a knír The Bluebeards Revenge Nůžky na vousy a knír
259,00 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
252,00 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 100,00 Kč/1kg

4dílná sada pro muže – hřeben na vlasy a kartáč na knír, hřeben na vousy, nůžky, nástroje pro styling a péči o vousy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
475,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

100 kusů Chrániče vousů Disponibilní nylonové elastické prodyšné latexové ochranné sítě pro vousy
299,00 Kč
Prodejce: Zanjo24