5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ItalWax Afterwax Oil Lemon - 250 ml - Vyživující olej po vosku pro jemnou pokožku - citronová vůně5 081,74 Kč/1kg
1 168,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Cetaphil | Tělové mléko pro miminka - Baby Daily Lotion - 399ml - Hydratační péče - Citlivá pokožka - Dětská pokožka897,22 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") černé645,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Nůžky na vousy a knír The Bluebeards Revenge Nůžky na vousy a knír2 100,00 Kč/1kg
259,00 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
252,00 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Nůžky na nos Premax Ringlock pro muže
719,10 Kč
Prodejce: Benture

DINLGING RF-609 Zastřihovač vlasů
274,00 Kč
-16,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,07 Kč
Prodejce: SLEVIR

K-Pro Nasehaarschere - Satin
194,68 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

Störtebekker nůžky na vousy dlouhé - 5,5 palce / 14 cm - s koženým pouzdrem v černé barvě - Vyrobeno v Německu, Solingen - Nůžky na vousy z nerezové oceli
3 066,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

3320-10-22
659,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

100 kusů Chrániče vousů Disponibilní nylonové elastické prodyšné latexové ochranné sítě pro vousy
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Nůžky na obočí a vousy MIBELLA BEAUTY & CO s malými, krátkými čepelkami
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dark Stag, nůžky na nehty, příslušenství, kožené pouzdro pro holičské nástroje
748,54 Kč
Prodejce: somnia24

Sprchový gel s olivou 500 ml
312,00 Kč/1l
156,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Sprchový gel s růžovým olejem - 500 ml
268,00 Kč/1l
134,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Mycí intimní balzám Jůlinka 100 ml Nobilis Tilia
3 120,00 Kč/1l
312,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

GOONGBE Jemná čisticí pěna na dětskou pokožku, 300 ml
1 504,83 Kč/1l
451,45 Kč
Prodejce: Hanashop

Mycí gel na pokožku a vlasy Baby (Gentle Cleansing Gel) 500 ml
823,86 Kč/1l
411,93 Kč
Prodejce: somnia24

Baby - Čisticí mléko 400ml
977,05 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Dětský koupelový olej Ríša 200 ml Nobilis Tilia
1 685,00 Kč/1l
337,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Hipp Babysanft Pyn do kpieli na dobranoc, 350ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 028,91 Kč/1l
360,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Naše sada pro péči o vousy All-in-One obsahuje nůžky, malý hřeben na knír/vousy a pouzdro zPolyuretankůže pro optimální bezpečnost a ideální přepravu TSA.
Naše nůžky jsou ručně kované našimi kováři z vysoce kvalitní německé oceli a poté ručně broušené, aby vznikly nůžky, které stříhají stejně dobře, jak vypadají. Každý pár nůžek ONTAKI nabízí doživotní výkon na průmyslové úrovni.
Integrovaný gumový tlumič nejen eliminuje hluk, ale také tlumí nárazy při stříhání. Ergonomický design pro pohodlí umožňuje delší stříhání.
Vlastnosti:
- 5" dlouhé nůžky a hřeben
- Napínací šroub
- Přesné čepele
- Hřeben
Pokud z jakéhokoli důvodu nebudete spokojeni se svými profesionálními německými nůžkami na vousy, do 30 dnů od zakoupení vám vrátíme plnou částku.
- Model
- 47947519492251
- Výrobce
- eBrands Global Oy
- Kód EAN
- 0810103875210
- Číslo produktu
- EB-ON-012
- Model
- 47947519492251
- Výrobce
- eBrands Global Oy
- Kód EAN
- 0810103875210
- Číslo produktu
- EB-ON-012
K tomu se hodí také

DINLGING RF-609 Zastřihovač vlasů
274,00 Kč
-16,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,07 Kč
Prodejce: SLEVIR

K-Pro Nasehaarschere - Satin
194,68 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") černé
439,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu účinné pro rovné stříhání!
Celé roky jsem se s kadeřnickými nůžkami dost namáhal, udělal jsem dobře, že jsem si pořídil ten správný nástroj
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") stříbrné
645,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Premium japonské nůžky na vousy a knír (5,5") černé
645,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") černé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
439,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

ONTAKI Profesionální německé nůžky na vousy a knír (5") ze zlaceného mosazi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
386,43 Kč
-22,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
363,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Nůžky na vousy a knír The Bluebeards Revenge Nůžky na vousy a knír
259,00 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
252,00 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 100,00 Kč/1kg

4dílná sada pro muže – hřeben na vlasy a kartáč na knír, hřeben na vousy, nůžky, nástroje pro styling a péči o vousy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
475,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

100 kusů Chrániče vousů Disponibilní nylonové elastické prodyšné latexové ochranné sítě pro vousy
299,00 Kč
Prodejce: Zanjo24