5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l15,90 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Silikátová podestýlka pro kočky Mersjo Neutrální 8x3,8L17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l124,27 Kč/1l
621,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biokats 8L Diamond Care MultiCat fresh
51,55 Kč/1l
412,42 Kč
Prodejce: TR8

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Classic 10l
0,02 Kč/1kg
1 133,95 Kč
-918,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,00 Kč
Prodejce: STREFA

Podestýlka Biokat's Diamond Care Classic 8l
39,73 Kč/1kg
982,85 Kč
-676,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
31,94 Kč/1l
159,70 Kč
Prodejce: Katomix

Podestýlka Biokat's Classic Fresh 18l
20,79 Kč/1kg
493,75 Kč
-115,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
378,03 Kč
Prodejce: VISO

HILTON Hrudkující bentonitová podestýlka Forest 10L
57,38 Kč/1kg
564,15 Kč
-84,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
479,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Podestýlka Biokat's Bianco Fresh Control 10kg
31,50 Kč/1kg
319,77 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Bianco Hygiene 5kg
42,24 Kč/1kg
215,00 Kč
Prodejce: STREFA

CATSAN® Natural Klumpstreu 20l
102,68 Kč/1l
2 053,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Podestýlka Biokat's Bianco Fresh vanilka a mandarinka 10kg
35,38 Kč/1kg
359,07 Kč
Prodejce: VISO

Leo Katzenstreu - Levandule
253,08 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Podestýlka CATSAN 10l
17,10 Kč/1kg
341,92 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Podestýlka Biokat's Micro Fresh 14l
Podestýlka Biokat's Micro Fresh je hrudkující stelivo s velmi jemnou strukturou granulí, které se příjemně chová i k citlivějším packám koček. Navíc obsahuje svěží vůni, která pomáhá udržet okolí toalety příjemně vonící. Jemná zrna rychle absorbují tekutinu a vytvářejí kompaktní hrudky, snadno odstranitelné lopatkou. Stelivo dobře pohlcuje pachy a udržuje toaletu čistou po delší dobu. Nízká prašnost je šetrná k dýchacím cestám kočky i celé domácnosti. Velkoobjemové balení 14 l je ekonomickou volbou zejména pro domácnosti s více kočkami.
Biokat's vám nabízí tyto výhody
Extrémně silnou absorpci zápachu:
Tajemství naší vynikající absorpce pachů spočívá v našich vysoce kvalitních přírodních jílech.
Pevně zachycují nepříjemné pachy ve svých pórech.
Extrémně silné hrudky:
Podestýlky Biokat's tvoří pevné hrudky, které se snadno odstraňují.
Čím stabilnější jsou hrudky, tím hygieničtější je podestýlka.
Mnohem ekonomičtější a úspornější:
Díky tomuto obrovskému výkonu jsou steliva Biokat také tak úsporná: až 300% savost.
ekologicky odpovědné:
Biokat's obsahuje přírodní jíly, které se těží v našem regionu.
To znamená krátké dopravní cesty.
Díky tomu není zbytečně zatěžována příroda a životní prostředí.
Biokat's Cat Litter Micro Fresh Summerbreeze 14 ltr
Biokat's Cat Litter Micro Fresh Summerbreeze 14 l je velmi jemnozrnné stelivo pro kočky s vysokou savostí a pevnými hrudkami pro hygienickou a snadno čistitelnou podestýlku se svěží vůní. Tato velmi jemná drť má díky extra jemným zrnkům jemnou strukturu a je vyrobena bez chemických přísad. Štěrk má absorpční kapacitu ne menší než 300 %: to znamená, že 1 litr štěrku na sebe váže 3 litry tekutiny! Díky tomu udržuje stelivo suché, hygienické a zabraňuje nepříjemnému zápachu. Štěrk vytváří pevné, ploché hrudky, díky nimž se snadno vybírá a během okamžiku osvěží stelivový box.
- Velmi jemné stelivo
- Tvoří hrudky, vytváří ploché, pevné hrudky
- Vysoká savost 300
- Zajišťuje vysokou hygienu a zadržování zápachu
- V papírovém sáčku šetrném k životnímu prostředí
- S lahodnou, svěží letní vůní
Obsah: 14 litrů
- Hmotnost
- 13.611 kg
- Objem
- 14 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4002064613857
- Číslo produktu
- 0214687
- Výrobce
- STREFA s.r.o.
- Hmotnost
- 13.611 kg
- Objem
- 14 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4002064613857
- Číslo produktu
- 0214687
- Výrobce
- STREFA s.r.o.
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

3x kompresní podkolenky pánské dámské černé+modré+bílé S-M, podkolenky pro sport, běh, létání, cestování, jogging, cyklistiku, A0140
413,51 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,40 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Venkovní výběh pro kočky Wiltec 280 x 187 x 187 cm, venkovní výběh pro kočky ze dřeva, venkovní výběh s různými úrovněmi, výběh pro kočky na zahradu, balkon
15 109,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Biokats 8L Diamond Care MultiCat fresh
51,55 Kč/1l
412,42 Kč
Prodejce: TR8

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sea EDP 100 ml M
8 940,00 Kč/1l
1 037,00 Kč
-143,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Einhell 4522200, Černá, Červená, 1,1 cm, 20 cm, 170 °C, 2 min, Baterie
3 313,48 Kč/1kg
960,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Podestýlka Biokat's Classic 10l
0,02 Kč/1kg
1 133,95 Kč
-918,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,00 Kč
Prodejce: STREFA

Podestýlka Biokat's Micro Classic 14l
24,61 Kč/1kg
466,74 Kč
-131,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
335,00 Kč
Prodejce: STREFA

Podestýlka Biokat's Classic Fresh 18l
20,79 Kč/1kg
493,75 Kč
-115,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
378,03 Kč
Prodejce: VISO

Graincat Naturklumpstreu (12 l)
18,92 Kč/1l
239,94 Kč
-12,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,07 Kč
Prodejce: VISO

Biokats Classic 3 in 1 Fresh Bavlna Blossom 10 Liter
33,61 Kč/1kg
335,12 Kč
Prodejce: TR8

Podestýlka Biokat's Diamond Care Classic 8l
39,73 Kč/1kg
982,85 Kč
-676,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

CAT'S BEST Univerzální 20l 11kg
19,65 Kč/1l
393,00 Kč
Prodejce: VISO

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
31,94 Kč/1l
159,70 Kč
Prodejce: Katomix

Barry King | Bentonitové stelivo pro kočky | levandule 5L
64,18 Kč/1l
320,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CAT'S BEST Original 20l, 8,60kg
29,27 Kč/1l
585,48 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Classic 18l
20,84 Kč/1kg
908,05 Kč
-529,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: STREFA

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
800,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Calitti Strong Lavender - stelivo pro kočky, vysoce absorpční se svěží levandulovou vůní
58,20 Kč/1kg
345,72 Kč
-54,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojený
Stelivo se opravdu skvěle hrudkuje. Už ho znám. Mám však pocit, že je tmavší než obvykle. Jsem proto ráda, že to kočce nevadí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg