5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá4 250,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Select (4) Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Douwe Egberts Aroma Rood filtrovaná káva dvoubalení 2x500g, intenzivní chuť
932,25 Kč/1kg
932,25 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Décafé Mletá káva – 500 g
1 118,30 Kč/1kg
559,15 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts Décafé Caféïnevrije Filterkoffie 250 g – jemná a aromatická
1 170,64 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Douwe Egberts Aroma Rood Grof Gemalen Filterkoffie 250g – silná chuť
1 042,72 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bristot Jemná káva 200g
865,00 Kč/1kg
173,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Manaresi bezkofeinová mletá káva, 250g
2 661,84 Kč/1kg
665,46 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bristot 100 % Arabica 250 g mletá káva
2 208,32 Kč/1kg
552,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Krönung Kawa mielona 100 g
4 799,60 Kč/1kg
479,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,04 Kč/1kg
502,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Jacobs Kawa Mielona Krönung 500 g
510,22 Kč/1kg
317,83 Kč
-62,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
255,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Douwe Egberts Aroma Rood, 500 g Hrubě mletá káva, velmi oblíbená v Holandsku. Aroma Rood je v Nizozemsku již řadu let známá svou vyváženou, harmonickou chutí a voňavým aroma.
- Seznam přísad
- V současné době nejsou k dispozici žádné složky tohoto produktu. Jakmile jej dodavatel zpřístupní, bude v obchodě k dispozici.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Jacobs Douwe Egberts - Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam (NL)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 8711000003282
- Seznam přísad
- V současné době nejsou k dispozici žádné složky tohoto produktu. Jakmile jej dodavatel zpřístupní, bude v obchodě k dispozici.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Jacobs Douwe Egberts - Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam (NL)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 8711000003282
K tomu se hodí také

Douwe Egberts – Excellent Aroma Variations Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts - Aroma Rood Gemahlener kaffee - 500g
958,42 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Select (4) Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – Mocca (7) Mletá káva – 250 g
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts - Zlatá instantní káva - 200g
2 609,20 Kč/1kg
521,84 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Káva Douwe Egberts, zrnková, Excellent Arôme, 500 g
1 278,20 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Douwe Egberts – instantní káva Instant Pure Gold
3 157,05 Kč/1kg
3 157,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Douwe Egbert - Aroma Rood - 54 podů
516,51 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Chladicí ručník sada 12, chladicí ručníky, chladicí ručník Sport Chladicí ručník Jóga
615,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

EINFEBEN Markýza koberec kempinkové vybavení Voděodolný kempinkový koberec Podlaha stanu Venkovní stanová plachta Piknikový kryt Podložka pod stan Karavan 250x300CM
839,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Vana na prádlo bílá - 68x46x25 cm
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Miluji tuto kávu, kterou jsem poprvé pil v Nizozemsku. Stala se mou nejoblíbenější kávou.
Ohodnoceno dne 27. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Velmi aromatický
Ohodnoceno dne 22. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Douwe Egberts
Výrobek je prostě vynikající
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Jacobs Mletá káva Gold 250 g
239,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
959,96 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24