Mletá káva illy Classico 250 g

219,78 Kč

879,12 Kč / 1kg

plus 200,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo
1 133,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
940,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
155,52 Kč
-21,99 Kč
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,04 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 131,38 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
328,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Illy Intenso Arabica mletá káva, intenzivní, tmavě pražená, 250g
Illy Intenso Arabica mletá káva, intenzivní, tmavě pražená, 250g
879,12 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 47
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Illy CLASSICO mletá káva 125g
Illy CLASSICO mletá káva 125g
3 586 479,83 Kč/1kg
448,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Mletá káva Lavazza Qualita Oro, 250 g (v plechové dóze)
Mletá káva Lavazza Qualita Oro, 250 g (v plechové dóze)
1 371,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
342,87 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Lavazza Crema e Gusto Classico 250, 250 g, Tmavě pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Arabica and Robusta, 1 kusů, Taška
Lavazza Crema e Gusto Classico 250, 250 g, Tmavě pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Arabica and Robusta, 1 kusů, Taška
720,00 Kč/1kg
180,00 Kč
Prodejce: Teshop
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Illy Colombia Arabica mletá černá káva 125g
Illy Colombia Arabica mletá černá káva 125g
1 993,52 Kč/1kg
293,08 Kč
-43,89 Kč
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro IDEE Káva mletá 71466 500g
IDEE Káva mletá 71466 500g
542,98 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
271,49 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Eilles káva mletá 20006 500g
Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Káva mletá Vergnano Granaroma 250 g vacuum
Káva mletá Vergnano Granaroma 250 g vacuum
1 172,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

illy Classico filtrovaná káva normální pražení - 250g mleté kávy, 100% Arabica

Lahodná filtrovaná káva, která si díky tlakovému balení illy vždy zachovává dokonalou chuť zrn 100% arabiky.

CLASSICO, INTENSO, BEZ KOFEINU

Dvě pražení, dva chuťové profily. Každá odrůda je založena na speciálním profilu pražení, který dokonale zvýrazní všechny chutě. Příslušná intenzita je okamžitě patrná z různých barev balení: Červenápro Classico, hnědápro Intenso a modrápro Decaf.

KLASICKÝ A SAMETOVÝ: CLASSICO

Mleté espresso Classico středně pražené má velmi vyváženou chuť s jemnými tóny karamelu, pomerančového květu a jasmínu s lehce sladkou dochutí.

Více kvality v plechovce: proces přetiskování

Proces přetlačování je metoda balení, kterou vynalezl a patentoval Francesco Illy ve 30. letech 20. století. Díky přetlaku se v kávových zrnech mnohem déle uchovávají aromatické látky: V plechovce o hmotnosti 250 g se čerstvost uchovává po dobu nejméně 2 let. Další výhoda: proces přetlaku nejenže zachovává chuť - dokonce umožňuje její zrání v plechovce. Plechovky jsou vyrobeny z pocínovaného plechu, recyklovatelného materiálu.

illy - káva s vášní

společnost illy nabízí jedinečnou kávovou směs čistých odrůd arabiky, nezaměnitelnou s trvale vysokou kvalitou, která každý den potěší miliony lidí po celém světě doma, v kanceláři, hotelu, restauraci, kavárně nebo kavárně. U kořenů tohoto úspěchu stojí zkušenosti a vášně téměř 80 let rodinné, kávové a firemní historie.

Vášeň illy dávat vždy to nejlepší se odráží nejen ve výrobcích, ale také ve vztazích s pěstiteli kávy, včetně zlepšování životních podmínek ve Střední a Jižní Americe, Indii a Africe.

Objednejte si kávu illy Classico filter 250 g zde a získejte jedinečnou kávu.



Illy Classico Caffe Filtro je klasická italská káva vytvořená speciálně pro metodu pour-over, která nabízí dokonalou kombinaci harmonické chuti a jemné kyselosti. Středně praženákáva přináší jemné tóny karamelu a čokoládyz kávových zrn arabiky a dodává kávě jemný, ale plný charakter. Díky přesnému mletí je káva ideální pro překapávanou kávu, překapávanou kávu i tradiční způsoby přípravy. Úhledně uzavřené 250gbalení zaručuje zachování čerstvosti a bohatého aroma, díky čemuž si můžete vychutnat jedinečnou chuť každého šálku.

  • Výrobce: Illy

  • Typ: Mletá káva

  • Druh kávy: Arabica

  • Stupeň pražení: Arabika: kávová zrna, kávová zrna, kávová zrna: Stupeň pražení: středně pražená

  • Plechovka: Ano

  • Hmotnost: 250 g



Od pěstování až po šálek kávy usilujeme o dokonalost v každém detailu. V úzké spolupráci s těmi nejoddanějšími pěstiteli kávy vybíráme pouze 1 % nejkvalitnějších zrn kávy Arabica z celého světa. Tím zdokonalujeme náš proces a vytváříme jedinečnou směs illy: ideální rovnováhu devíti odrůd kávy Arabica z více než 30 zemí po celém světě. Nejlepší 1 % není jen malý detail, ale základ pro historii kvality a udržitelnosti. Dokonalá rovnováha mezi kyselostí a hořkostí. Klasické pražení dodává směsi illy jemné tóny karamelu, pomerančového květu a jasmínu se sladkou dochutí. Pro všechny, kteří ve své šálku upřednostňují jemný, harmonický požitek.
Seznam přísad
Mletá zrnková káva, 100% Arabica
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota: 9 KJ/3 kcal, bílkoviny: 0g, sacharidy: 0,3g, z toho cukr: <0,1g, tuky: 0,1g, z toho zdravé mastné kyseliny: 0g, sůl: 0,0051g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
illycaffè s.p.a., Via Flavia 0, 110 Trieste, Italien
Prodejní název
illy Classico filtrovaná káva normální pražení - 250g mleté kávy, 100% Arabica
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
8917
Kód EAN
8003753902630

Seznam přísad
Mletá zrnková káva, 100% Arabica
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota: 9 KJ/3 kcal, bílkoviny: 0g, sacharidy: 0,3g, z toho cukr: <0,1g, tuky: 0,1g, z toho zdravé mastné kyseliny: 0g, sůl: 0,0051g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
illycaffè s.p.a., Via Flavia 0, 110 Trieste, Italien
Prodejní název
illy Classico filtrovaná káva normální pražení - 250g mleté kávy, 100% Arabica
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
8917
Kód EAN
8003753902630
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro deleyCON 10m televizní anténní kabel, koaxiální kabel IEC, 2 feritové jádro – bílý – délka 10 metrů
deleyCON 10m televizní anténní kabel, koaxiální kabel IEC, 2 feritové jádro – bílý – délka 10 metrů
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
1 121,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
1 340,52 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
335,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1956
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 131,38 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
328,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro De’Longhi Dedica Style EC685.M, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1300 W, Černá, Metalická, Stříbrná
De’Longhi Dedica Style EC685.M, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1300 W, Černá, Metalická, Stříbrná
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 89
3 544,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro PAŞABAHÇE Elysia Gold Sklenice na whisky, objem: 0,35 litru, výška: 98 mm, průměr: 84 mm, 4x
PAŞABAHÇE Elysia Gold Sklenice na whisky, objem: 0,35 litru, výška: 98 mm, průměr: 84 mm, 4x
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
476,82 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Obrázek produktu pro Arendo pečicí papír pro horkovzdušnou fritézu, čtvercový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepřilnavý, nebělený, pro fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusů
Arendo pečicí papír pro horkovzdušnou fritézu, čtvercový, 4,7 - 7,5 l, 20 x 20 x 4,5 cm, nepřilnavý, nebělený, pro fritézy Ninja Airfryer AF300EU a AF400EU, 100 kusů
23,58 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 66
565,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Obrázek produktu pro Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 654,70 Kč/1l
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 243
7 365,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 355,48 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
338,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
24,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
279,34 Kč
-156,11 Kč
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Illy 7139, 250 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Plechovka
Illy 7139, 250 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Plechovka
1 537,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
382,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Illy Espresso S-Roast celá zrna 250 gr.
Illy Espresso S-Roast celá zrna 250 gr.
879,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
219,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 158
1 189,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Illy 7189, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
Illy 7189, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 135,03 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
329,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 84
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ritzenhoff a Breker jumbo hrnek s přívěskem ledního medvěda porcelánový
Ritzenhoff a Breker jumbo hrnek s přívěskem ledního medvěda porcelánový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
309,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Illy 7098, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
Illy 7098, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 362,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
340,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Ovocný čaj "Jablko", 25x 2,5 g, Eilles
Ovocný čaj "Jablko", 25x 2,5 g, Eilles
2 496,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
156,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Matrace 100x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
Matrace 100x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 887
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER
Obrázek produktu pro Bezdotykový dávkovač Automatický bezdotykový dávkovač dezinfekčních prostředků 0,48 l pro bezpečnou hygienu a dezinfekci rukou
Bezdotykový dávkovač Automatický bezdotykový dávkovač dezinfekčních prostředků 0,48 l pro bezpečnou hygienu a dezinfekci rukou
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
391,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
Smirnoff NO.21, 1 l, 37,5%, Rusko
430,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
430,56 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 85
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hodnocení zákazníků

Na základě 7 hodnocení
Ohodnoceno dne 1. března 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé a spolehlivé
Ohodnoceno dne 24. března 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jednoduché a rychlé.
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
slabá káva
Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 Kč
5 212,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení
Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Slim Coffee 125g
Slim Coffee 125g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY
Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA
Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedro's Active Coffee Ground 100 G
Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
30% poukaz
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK
Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg