4,8



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g705,50 Kč/1kg
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Eilles káva mletá 20006 500g
1 312,88 Kč/1kg
656,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,20 Kč/1kg
682,10 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Café HAG 18279 Kaffee Hag Klassisch Mild 500g
609,08 Kč/1kg
304,54 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzivní chuť, dokonalá crema
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mletá káva illy Classico 250 g
879,12 Kč/1kg
219,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Manaresi bezkofeinová mletá káva, 250g
2 661,84 Kč/1kg
665,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bristot Espresso mletá káva 250g
558,48 Kč/1kg
139,62 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kaffee - gemahlen 500g
438,66 Kč/1kg
219,33 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - mleté 250g
728,96 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Idee Kaffee Classic s jemnou příchutí mletý s kofeinem 500g
Káva IDEE KAFFEE Classic vždy patřila mezi špičkové kávy. Díky speciálnímu procesu rafinace je obzvláště šetrná k žaludku. Kávová zrna jsou před pražením ošetřena párou a tlakem. Tento proces vede k výraznému snížení obsahu nejdůležitějších pražících dráždivých látek a zajišťuje tak nejlepší chuť. Kofein je zachován, aby byl zajištěn povzbuzující účinek kofeinu v kávě IDEE KAFFEE Classic.
Darboven GmbH & Co KGPinkertweg 13
22113 HamburgE-mail: [email protected]
Idee Kaffee je jedinečná pro milovníky klasické chuti kávy s jemným charakterem. Díky speciálnímu procesu pražení se tato káva vyznačuje sníženou kyselostí, takže je šetrnější k žaludku a zároveň si zachovává plné aroma a intenzivní chuť. Pečlivě vybraná kávová zrna Arabica poskytují dokonalou harmonii mezi jemnou sladkostí a delikátním nádechem hořkosti, díky čemuž je každý šálek této kávy skutečným požitkem. Dokonale namletá káva je vhodná pro přípravu tradičním způsobem i v kávovarech typu pour-over a při každé příležitosti nabízí plnou chuť a aroma. Balení o hmotnosti 250 g poskytuje pohodlí a čerstvost, což vám umožní vychutnat si vynikající kvalitu této kávy po delší dobu.
Výrobce: Idee Kaffee - J. J. Darboven
Typ: Mletá káva
Druh kávy: Směs
Stupeň pražení: 3/5
Intenzita: 3/6
Kyselost: nízká
Hmotnost: 500 g
Nejlepší důkaz, že povzbudivě aromatická filtrovaná káva může být i vzrušující: Díky své příjemné kyselosti má překvapivě pikantní charakter a přináší svěží chuť a plné aroma do každého šálku. Rafinace parou množství dráždivých a hořkých látek.
| Název kávy | Idee Kaffee Classic - pražená káva mletá a vakuově balená |
| Hmotnost | 252g |
| Aplikace a návod k použití | Množství kávy na šálek: 7 g |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte kávu na chladném a suchém místě |
| Složení | Pražená, mletá a vakuově balená káva |
| Zodpovědná potravinářská společnost | J.J. DARBOVEN GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Informace o servisu 0800-31 05 031 |
| Další informace | na 100 g |
Objevte kávu Idee - vynikající výběr pro milovníky kávy, kteří si cení kvality a chuti. Tato káva zaujme svými pečlivě vybranými zrny, která zajišťují nesrovnatelnou chuť a plný šálek. Ať už chcete začít den povzbuzujícím šálkem kávy, nebo si dopřát odpolední pauzu, káva Idee je ideální volbou pro každou chvíli. Harmonické pražení zvýrazňuje přirozené chutě kávových zrn a zajišťuje vyvážený chuťový zážitek. S každým douškem si vychutnáte jemné nuance, které dělají tuto kávu tak výjimečnou. Balení zaručuje, že čerstvost a chuť zůstane zachována až do posledního šálku, takže si prvotřídní kávu můžete vychutnat kdykoli. Kávu Idee, která je ideální pro použití doma nebo v kanceláři, lze připravit různými způsoby - jako filtrovanou kávu, espresso nebo ve french pressu. Je nejen potěšením pro chuťové buňky, ale také skutečným požitkem pro smysly. Atraktivní balení z ní navíc činí vynikající dárek pro přátele a rodinu, kteří také sdílejí lásku ke kávě. Dopřejte sobě i svým hostům výjimečný zážitek z kávy Idee a nechte se inspirovat její kvalitou a chutí. Pořiďte si tuto kávu a proměňte svou přestávku na kávu ve chvíle čisté radosti!
Ti, kteří dávají přednost jemné chuti kávy v kvalitě 100% arabiky, se nemusí obejít bez kofeinu. IDEE KAFFEE již mnoho desetiletí dokazuje, jak spojit úžasnou jemnost s plným požitkem z kávy: Výsledkem procesu rafinace Darboven, při kterém jsou kávová zrna před pečlivým pražením jemně rafinována čistou párou při vysoké teplotě, je jemná chuť kávy s plným obsahem kofeinu a harmonicky vyváženým aroma.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 100% arabica
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho nasycené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 1,5g z toho cukr: 1,5g Bílkoviny: 14g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- 100% arabica
- Výrobce
- Idee Kaffee
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/71466
- Kód EAN
- 4006581071466
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 100% arabica
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho nasycené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 1,5g z toho cukr: 1,5g Bílkoviny: 14g Sůl: 0,03g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- 100% arabica
- Výrobce
- Idee Kaffee
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/71466
- Kód EAN
- 4006581071466
K tomu se hodí také

IDEE KAFFEE Coffee Cream AROMATISCH, 1000g Bohnen
760,57 Kč/1kg
760,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,04 Kč/1kg
422,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeinu 500g
774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
336,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

Deutsche Telekom Speedport Smart 3 R
6 097,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Kartuškový vařič s piezoelektrickým zapalováním
1 255,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Casaria Umělý vánoční stromek 150 cm s kovovým stojanem 310 tipů Rychlá montáž Vánoční dekorace Vánoční stromek Vánoční stromek PVC Zelený
593,00 Kč
-103,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

ROTPUNKT 530-01-00-0, 0,5 l, Slonovinová, Polypropylen (PP), 24 h, 36 h, 162 mm
605,15 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Organizér na boty Excellent Houseware, plast/kov, 50x19x65 cm, černý
229,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Tefal Easy Fry EY1018, Horkovzdušná fritéza, 1,6 l, 30 min, Černá, Knoflíky, Posuvník, 265 mm
2 459,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

sada 4 rukavic do trouby, 300?C rukavice do trouby a protiskluzové silikonové dlouhé rukavice na pečení, tepelně odolné rukavice na vaření, rukavice do trouby pro kuchyň, pečení, grilování, zapékání a pečení na roštu
408,65 Kč
-8,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,04 Kč/1kg
502,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Naomi Campbell Here To Shine EDT 15 ml W
19 501,33 Kč/1l
292,52 Kč
Prodejce: NutraBestBG

HP 302 Dvojbalení originálních inkoustových kazet, černá a tříbarevná, Standardní, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 3,5 ml, 4 ml
1 372,34 Kč
Prodejce: evomag

Idee Kaffee GOLD EXPRESS rozpustná káva, 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 672,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Layba rozprašovač oleje 100ML - skleněná láhev se štětečkem, balení 2 ks, rozprašovač oleje na vaření, olej na grilování, rozprašovač oleje, octa, sprej na vaření s měrkou
450,00 Kč
Prodejce: Layba

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

100x gumička do vlasů Černá elastická gumička do vlasů
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi snadné pro žaludek
Po letech hledání jsem konečně našel perfektní kávu. Je velmi nenáročná na žaludek, a proto můžete bez obav vypít o šálek více. Tak si ji vychutnejte.
Ohodnoceno dne 10. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
IDEE COFFEE
Doporučil nám ji kamarád, abychom ji vyzkoušeli, byli jsme nadšení a byla pro nás dobrá. Žádný tlak v žaludku a žádný pocit plnosti. Můžeme ji jen doporučit. Zůstaneme u něj i nadále.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Děkujeme za rychlé dodání!
Koupeno jako dárek pro naši tetu, která si tuto kávu vychutnává již více než 40 let.
Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chutné
velmi spokojen
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Výborně!
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Produkt znám již 10 let a jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 31. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Vše skvělé, rychlé dodání, dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 21. září 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě skvělá káva.
Káva IDEE je jako vždy jednoduše skvěle chutnající káva.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg