4,7



Na základě 120 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
125 kusů ledové tříště lžíce brčka papírová brčka kompostovatelná plastová 200 MM X 8 MM lžíce ledová kávaJednorázové737,84 Kč/1l
92,23 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow Slush sirup třešeň 1 litr 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
217,83 Kč/1l
217,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nápojový sirup Tri Top s citronem a limetkou 600 mlJednorázové
207,65 Kč/1l
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup na nápoje "Tri Top Beeren Mix", ovocná a aromatická směs, chutné, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Cola Herbapol 420 mlJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

6x sirup SodaStream Cola bez cukru 440 mlJednorázové
242,36 Kč/1l
639,84 Kč
Prodejce: esiteo

Papírová lžička s brčkem smíšené barvy Ø 8 mm - 20 cm - 125 kusůJednorázové
1 029,92 Kč/1l
128,74 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup na nápoje Tri Top, příchuť růžového grapefruitu, ovocná a aromatická chuť, jemná, 600 mlJednorázové
252,12 Kč/1l
151,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FruttaMax COLA sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorázové
678,71 Kč/1kg
916,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SodaStream sirup malinový bez cukru 440mlJednorázové
343,18 Kč/1l
180,67 Kč
-29,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,00 Kč
Prodejce: Alky

Koncentrát Sodastream s příchutí coly 500 mlJednorázové
352,28 Kč/1l
176,14 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Tento slush sirup cola je koncentrát pro výrobu slush ledových nápojů.
Míchá se s vodou a zpracovává se ve slush stroji.
Použití umožňuje rovnoměrnou přípravu chlazených nápojů.
Highlights
Bez AZO barviv
Intenzivní chuť
Bez glycerinu
Vyrobeno s cukrem
Použití
Poměr míchání 1:5 (1 díl sirupu, 5 dílů vody).
Pokud je požadován méně sladký výsledek, může být poměr míchání např. upraven na 1:6.
Vhodné pro slush stroje.
Před použitím dobře protřepat.
Využití
Sirup lze použít pro výrobu slush ledových nápojů.
Vhodné pro gastronomii, akce a soukromé použití.
Jednoduché použití umožňuje rovnoměrnou přípravu.
AI upozornění
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny pomocí AI.
- Příchuť
- Kola
- Objem
- 5 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, aroma, barvivo: E150d.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připraveno k pití) Energetická hodnota 204 kJ / 48 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 12 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 0,1 g Sůl 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 6860 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663353776
- Příchuť
- Kola
- Objem
- 5 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, kyselina citronová, aroma, barvivo: E150d.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připraveno k pití) Energetická hodnota 204 kJ / 48 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 12 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 0,1 g Sůl 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 6860 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663353776
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5Jednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápojeJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

125 kusů ledové tříště lžíce brčka papírová brčka kompostovatelná plastová 200 MM X 8 MM lžíce ledová kávaJednorázové
737,84 Kč/1l
92,23 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinuJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup ostružina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

VEVOR Komerční stroj na ledovou tříšť, 6L pohárů, 300W 220V, nerezová ocel Margarita Smoothie Frozen Drink Maker, Slushie Machine pro supermarkety, kavárny, restaurace, bary
15 711,99 Kč
-2 641,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 070,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Expondo Royal Catering stroj na výrobu ledové tříště – 3 x 12 l – LED –
30 151,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup modrý pomeranč oceánská modrá 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinuJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

VEVOR komerční stroj na nealkoholickou zmrzlinu, kapacita 21-31 l/h, volně stojící stroj na nealkoholickou zmrzlinu se 3 příchutěmi, 2 x 5,5 l nerezové lahve, LED panel, automatické předchlazení, pro restaurační bary
118 042,50 Kč
Prodejce: BlissShopping

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow Slush sirup borůvka 1 litr 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
217,83 Kč/1l
217,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow Slush sirup svízel vonný 1 litr 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
217,83 Kč/1l
217,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,62 Kč/1l
125,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Příchuť Borůvka
Od té doby, co jsem si pořídil stroj na ledovou tříšť, jsem hledal sirup, který chutná přesně tak, jak je uvedeno na obalu, a našel jsem sirup Rainbow Slush. Chutná skvěle a přesně tak, jak člověk očekává. Jsem nadšený z příchuti borůvek a mohu ho jen doporučit!
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top
Příchuť Jahoda
Od té doby, co jsem si pořídil stroj na ledovou tříšť, jsem hledal sirup, který chutná přesně tak, jak je uvedeno na obalu, a našel jsem sirup Rainbow Slush. Chutná skvěle a přesně tak, jak člověk očekává. Jsem nadšený z jahodové příchutě a mohu ji jen vřele doporučit!
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Příchuť Třešeň
Od té doby, co jsem si pořídil stroj na ledovou tříšť, jsem hledal sirup, který chutná přesně tak, jak je uvedeno na obalu, a našel jsem sirup Rainbow Slush. Chutná skvěle a přesně tak, jak člověk očekává. Jsem nadšený z třešňové příchutě a mohu ji jen doporučit!
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná přesně tak, jak by člověk čekal.
Příchuť Kola
Od té doby, co jsem si pořídil stroj na ledovou tříšť, jsem hledal sirup, který chutná přesně tak, jak je uvedeno na obalu, a našel jsem sirup Rainbow Slush. Chutná skvěle a přesně tak, jak člověk očekává. Jsem nadšený z jablečné příchutě a mohu ji jen doporučit!
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To, co je na obalu!
Příchuť Jablko
Od té doby, co jsem si pořídil stroj na ledovou tříšť, jsem hledal sirup, který chutná přesně tak, jak je uvedeno na obalu, a našel jsem sirup Rainbow Slush. Chutná skvěle a přesně tak, jak člověk očekává. Jsem nadšený z jablečné příchutě a mohu ji jen doporučit!
Ohodnoceno dne 12. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mňamka!
Příchuť Svízel vonný
Určitě si ho objednáme znovu! Trvanlivost do roku 2030, tedy 4 roky. U nás se tak dlouho nikdy neuchová :-) Používáme sirup z ptačího zobu do syřičky Soda Stream. Chutná skvěle!
Ohodnoceno dne 5. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Slush Strawberry
Příchuť Jahoda
Vyměněno za třešeň, rychlá komunikace s prodejcem, děkuji, ale myslím, že pro ostatní se doporučuje jahoda jako všechny produkty Hopserfun.
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající!
Příchuť Borůvka
Chutné, cenově výhodné a velmi osvěžující! Rychlé doručení!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(79)Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l