Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky

1 940,66 Kč

9 703,30 Kč / 1m

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – st 7. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
954,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 346,63 Kč
-575,45 Kč
4 771,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
389,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Svařovací drát sg2 tysweld 0,6/ 1kg
Svařovací drát sg2 tysweld 0,6/ 1kg
486,27 Kč/1kg
486,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW65
Svařovací drát Procraft SW65
85,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
8 569,35 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 656,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
18 919,67 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
2 270,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
2 229,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 761,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) - červený měděný drát - vázací drát pro vrtačku
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) - červený měděný drát - vázací drát pro vrtačku
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 403,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Vázací drát, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
Vázací drát, PVC, 0,9 (0,65) mm x 30 m
0,80 Kč/1m
31,20 Kč
-23%
24,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (1000 ks) - měděný drát s očky a kroucením - Vrtací drát včetně kroucení drátu
Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (1000 ks) - měděný drát s očky a kroucením - Vrtací drát včetně kroucení drátu
979,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 998,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Vrtací zařízení Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný červený drát s červenacími kleštěmi Vázací drát včetně vrtacího drátu
Vrtací zařízení Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný červený drát s červenacími kleštěmi Vázací drát včetně vrtacího drátu
3 792,65 Kč/1m
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Clanmacy Vrtací vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
Clanmacy Vrtací vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtacího drátu
3 709,65 Kč/1m
1 149,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG
Obrázek produktu pro BÖHLER WELDING Svařovací drát A-318 Si 1,2 mm K300 15 ks
BÖHLER WELDING Svařovací drát A-318 Si 1,2 mm K300 15 ks
15 554,06 Kč/1kg
16 253,99 Kč
Prodejce: doenges1903
Obrázek produktu pro Jopassy Vrták do betonu vázací drát 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtáku na drát
Jopassy Vrták do betonu vázací drát 1,0 x 100 mm (1000 ks) měděný drát s kleštěmi vázací drát včetně vrtáku na drát
3 792,65 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 175,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Pozinkovaný zednický drát (role 50 g) č. 4/0,9 mm
Pozinkovaný zednický drát (role 50 g) č. 4/0,9 mm
188,26 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Svařovací drát Tysweld Sg2 1.0/15Kg
Svařovací drát Tysweld Sg2 1.0/15Kg
100,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 514,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Procraft FW81 tavný svařovací drát FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 tavný svařovací drát FLUX 0,8 mm 1,0 kg
1 495,65 Kč/1m
172,00 Kč
Prodejce: Teshop
Obrázek produktu pro Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
155,58 Kč/1kg
777,91 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Elektrody rutilové - J421 2,5 x 300 10 ks
Elektrody rutilové - J421 2,5 x 300 10 ks
320,00 Kč/1kg
64,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

ORIGINÁLNÍ OLEJOVÝ DŘÍVEK HEIMFLEISS 1,4 x 100 - 300 mm (1000 KUSŮ) - PROFESIONÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO STAVEBNÍ DĚLNÍKY, ŘEMESLNÍKY, STAVEBNÍKY PLOTŮ, ZAHRADNÍKY, KVĚTINÁŘE A ZEMĚDĚLCE!


NAŠE HODNOTY:

Heimfleiss® stanovuje nová měřítka pro své výrobky, od designu a výběru materiálů až po kvalitu zpracování. Funkčnost každého jednotlivého výrobku je prověřována do posledního detailu s cílem neustále identifikovat potenciál pro zlepšení a proměnit jej ve skutečnost.


pRAKTICKÉ SPOLEČNÍKY- Naše prvotřídní očka jsou vždy praktickými společníky v každé domácnosti! Pro nebo kroucení výztužných sítí a mnoho dalšího.

pRVOTŘÍDNÍ MATERIÁL- Díky povlaku z PVC jsou dráty s očky Heimfleiss za běžných okolností odolnější vůči korozi než běžné dráty & jsou proto také trvanlivější!

MULTIFUNKČNÍ - Vaše univerzální řešení! Lze jej univerzálně použít jako drát do betonu, výztuž pro armovací tyče, drátěný uzávěr pytle, květinářský drát pro květiny a jako zahradní drát.

PŘESNĚ TAK, JAK POTŘEBUJETE - dráty Ø 1,4 mm v délkách 100, 120, 140, 200 a 300 mm - drát s očky Heimfleiss® je k dispozici v různých velikostech a množstvích, aby vyhovoval každému použití!

30 DNÍ VRÁCENÍ PENĚZ - Abychom vám usnadnili rozhodování o koupi, dáváme vám následující slib: Pokud nebudete spokojeni, dostanete své peníze zpět až do 30 dnů!


PODROBNOSTI O PRODUKTU:

Barva: zelená

Průměr: 1,4 mm

Délka: 200 mm

Množství: 1000 ks

Materiál: drát potažený PVC


ROZSAH DODÁVKY:

balení: 1x svazek vázacího drátu ve vybrané velikosti
(volitelně lze u nás za také odpovídající vrták Heimfleiss® )


VAŠE VÝHODY NA PRVNÍ POHLED:

VYSOKÁ KVALITA: Nabízíme vám nejkvalitnější značkový drát přímo z Německa
ROBUSTNÍ: Naše vázací dráty jsou prokazatelně robustnější než běžné, nezpracované redelové dráty!
UDRŽITELNÉ: díky povlaku z PVC jsou odolnější a odolnější proti korozi než nelegované dráty!
UNIVERZÁLNÍ: Všestranné použití pro stavební dělníky, řemeslníky, zahradníky, květináře a zemědělce!
pRAKTICKÉ: s vázacími dráty se ideálně a snadno pracuje díky smyčkám na obou stranách!


POKUD MÁTE I VY NEJVYŠŠÍ NÁROKY NA PRACOVNÍ KOMFORT A KVALITU, KLIKNĚTE NA NÁKUPNÍ VOZÍK V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY A OBJEDNEJTE SI VRTACÍ DRÁTY OD SPOLEČNOSTI HEIMFLEISS PRÁVĚ TEĎ!

Délka
0.2 m
Průměr
0.001 m
Kód EAN
4260662141046
Výrobce
Heimfleiss

Délka
0.2 m
Průměr
0.001 m
Kód EAN
4260662141046
Výrobce
Heimfleiss
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 300 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 300 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
7 497,00 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 249,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 140 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 140 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
11 535,00 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 614,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
Heimfleiss® vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - červený drát potažený PVC v zelené barvě - vázací drát do vrtačky
14 538,17 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 744,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 200 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v zelené barvě - vázací drát pro vrtací dráty
8 569,35 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 656,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 120 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
18 919,67 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
2 270,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (250 ks) - měděný červený drát s Rödlerem - vázací drát včetně vrtáku
Heimfleiss® Vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 140 mm (250 ks) - měděný červený drát s Rödlerem - vázací drát včetně vrtáku
2 336,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 729,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 120 mm (500 ks) - měděný drát s očky a vázacím drátem - vrtací drát včetně vrtací jednotky
Heimfleiss® vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 120 mm (500 ks) - měděný drát s očky a vázacím drátem - vrtací drát včetně vrtací jednotky
5 797,03 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 797,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) - měděný drát s drátěnými kleštěmi - vázací drát včetně drátěného vrtáku
Heimfleiss® Vrták + vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (1000 ks) - měděný drát s drátěnými kleštěmi - vázací drát včetně drátěného vrtáku
6 095,10 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 889,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro sada 2 kusů - Vrták 30 cm | Vrták na plotový drát | Rödeldraht | 2 kusy vrtací kliky s automatickým návratem | Vrtací nástroj s ergonomickou rukojetí | Barva [černá] - Vrtací nástroj - navíjecí drát
sada 2 kusů - Vrták 30 cm | Vrták na plotový drát | Rödeldraht | 2 kusy vrtací kliky s automatickým návratem | Vrtací nástroj s ergonomickou rukojetí | Barva [černá] - Vrtací nástroj - navíjecí drát
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
582,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací kleště s automatickým návratem 310 mm - univerzální kleště na vázání drátů s extra silným vřetenem - červené
Heimfleiss® Vrtací kleště s automatickým návratem 310 mm - univerzální kleště na vázání drátů s extra silným vřetenem - červené
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 428,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Vancasso HARUKA jídelní servis, 16dílná porcelánová sada, kombinovaný servis s talíři, dezertními talíři, miskami, hrnky
Vancasso HARUKA jídelní servis, 16dílná porcelánová sada, kombinovaný servis s talíři, dezertními talíři, miskami, hrnky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 764,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER
Obrázek produktu pro VASAGLE nástěnný věšák Nástěnná police s 5 odnímatelnými háčky, závěsná police se závěsnou tyčí
VASAGLE nástěnný věšák Nástěnná police s 5 odnímatelnými háčky, závěsná police se závěsnou tyčí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 139
547,00 Kč
Prodejce: Jurhan
Obrázek produktu pro vrták 30 cm | Vrták na plotový drát | Vrtací klika s automatickým navíjením | Vrták s ergonomickou rukojetí | Vrták - barva [černá] - Vrtací nástroj - Navíjecí drát
vrták 30 cm | Vrták na plotový drát | Vrtací klika s automatickým navíjením | Vrták s ergonomickou rukojetí | Vrták - barva [černá] - Vrtací nástroj - Navíjecí drát
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
363,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bayli-Online
Obrázek produktu pro Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 283
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrták + Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (250 ks) - měděný drát s kleštěmi - vázací drát včetně vrtáku
Heimfleiss® Vrták + Vázací drát do betonu 1,0 x 100 mm (250 ks) - měděný drát s kleštěmi - vázací drát včetně vrtáku
5 246,61 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 626,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Balkonová zástěna na ochranu soukromí T811, zástěna na ochranu soukromí z bukového živého plotu, větrná clona pro plot terasy  300x100cm světlý
Balkonová zástěna na ochranu soukromí T811, zástěna na ochranu soukromí z bukového živého plotu, větrná clona pro plot terasy 300x100cm světlý
470,67 Kč/1m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
1 412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: heute-wohnen
Obrázek produktu pro Boční markýza Dubai 25412, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, 300 x 180 cm
Boční markýza Dubai 25412, moderní ochrana soukromí pro zahrady a terasy, 300 x 180 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 498
1 839,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 3 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 3 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
234,16 Kč/1m²
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 344
2 107,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall
Obrázek produktu pro Nástěnný věšák (17 háčků) - černý
Nástěnný věšák (17 háčků) - černý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
409,00 Kč
Prodejce: LED21
Obrázek produktu pro Koš na prádlo VASAGLE, 3 přihrádky, s policí, výsuvný, vyjímatelný, 3 x 38 l, černý
Koš na prádlo VASAGLE, 3 přihrádky, s policí, výsuvný, vyjímatelný, 3 x 38 l, černý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 385
1 453,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro Přívěs Garden Trailer 200 KIPP s rámem H-800 a šedou plachtou
Přívěs Garden Trailer 200 KIPP s rámem H-800 a šedou plachtou
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 60
21 999,00 Kč
Prodejce: UNITRAILER
Obrázek produktu pro SunSun CBF-200Tjezírkový filtr kompletní sada s 9W UVC čističem, jezírkovým čerpadlem 2300 l/h 35W, teploměrem a filtračními médii, filtrační systémjezírkový filtr
SunSun CBF-200Tjezírkový filtr kompletní sada s 9W UVC čističem, jezírkovým čerpadlem 2300 l/h 35W, teploměrem a filtračními médii, filtrační systémjezírkový filtr
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 99
3 428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 73
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis
Obrázek produktu pro Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, odolná proti povětrnostním vlivům, skládací plachta, 1 × 1,5 m krycí plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, odolná proti povětrnostním vlivům, skládací plachta, 1 × 1,5 m krycí plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
321,44 Kč/1m²
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 344
482,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Drát s očky Drát pro vázání do betonu 1,0 x 120 mm (250 ks) - červený měděný drát - vrtací drát pro vrtačky
Heimfleiss® Drát s očky Drát pro vázání do betonu 1,0 x 120 mm (250 ks) - červený měděný drát - vrtací drát pro vrtačky
9 491,58 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 138,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 100 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
Heimfleiss® Vrtací drát + drát s očky Vázací drát do betonu 1,4 x 100 mm (1000 ks) - sada červených drátů potažených PVC v černé barvě - vázací drát pro vrtací drát
7 106,97 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 203,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro tillvex® zahradní lavice dřevo světle hnědá 125 cm / 2 - 3 osoby lavice masiv zahradní zahradní nábytek
tillvex® zahradní lavice dřevo světle hnědá 125 cm / 2 - 3 osoby lavice masiv zahradní zahradní nábytek
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 89
3 188,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Obrázek produktu pro Háček na věšák Háček na kabáty, věšák na kabáty Nerezový háček na ručníky Háček na župany Nástěnný háček Nástěnný věšák na kabáty Věšák na kabáty
Háček na věšák Háček na kabáty, věšák na kabáty Nerezový háček na ručníky Háček na župany Nástěnný háček Nástěnný věšák na kabáty Věšák na kabáty
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
564,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
Heimfleiss® Vrtací + vázací drát do betonu 1,0 x 160 mm (250 ks) - měděný drát s očky a kroutítkem - Vrtací drát včetně kroutítka
2 229,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 761,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Zahradní lavice Maxima z eukalyptového dřeva 152 x 55 x 90 cm s certifikátem
Zahradní lavice Maxima z eukalyptového dřeva 152 x 55 x 90 cm s certifikátem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
2 820,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. října 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Špičkový produkt
Ohodnoceno dne 12. května 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vázání oček
Ohodnoceno dne 30. prosince 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
264,25 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
52,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
142,29 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
149,07 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
59,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
101,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
338,15 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
338,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft
50,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,38 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
121,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
29,00 Kč
-3%
28,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
140,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW65
Svařovací drát Procraft SW65
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
85,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW85
Svařovací drát Procraft SW85
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
325,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 625,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
318,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 590,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
389,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
1 297,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
540,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
30 400,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
266,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
633,33 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
258,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 866,67 Kč/1kg