4,8



Na základě 58 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Katadyn BeFree Filter 0.6 L Wasserfilter30 169,50 Kč/1kg
3 016,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Pura Tank čistič vodních nádrží 500ml8 831,10 Kč/1l
883,11 Kč
Prodejce: SmartSailSaver

Další informace o reklamě
Micropur Classic MC 10T - 1 tableta na 10 litrů17 991,00 Kč/1kg
719,64 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Tabletka Do Szamb Microbec Ultra 20G Sztuka586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Přístroj Grünbeck pro testování celkové tvrdosti vody, 170145
48 903,67 Kč/1l
1 467,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BWT Ioclean hygienické tablety po 13 g, pro BWT Perla, balení po 4 ks
1 203,36 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

Filtrační vložka Grünbeck vel. 1 pro Geno FS 1" a Geno Kombi FSV 80 µm s ochranným zvonem 103007 2 kusy
4 003,66 Kč/1kg
2 001,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BWT Mineralstoff F3, Multiminerály, Tekutina, 10000 ml
125,02 Kč/1l
1 250,18 Kč
Prodejce: muxx-io

BWT Hygienetresor für E1 - Filter
3 744,91 Kč/1kg
823,88 Kč
Prodejce: muxx-io

BWT Perla Weichwasseranlage Duplex
3 344,67 Kč/1kg
120 408,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: haustechnikpartner24

Katadyn My Bottle ViruPur Ersatzelement
5 451,50 Kč/1kg
1 417,39 Kč
Prodejce: Benture

Katadyn K20704
9 116,63 Kč/1kg
2 734,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Steripen - K60110068 - FitsAll s předfiltrem 40 mikronů
11 120,31 Kč/1kg
722,82 Kč
Prodejce: Skalnik

Katadyn - K20648 - Wartungsset
893,60 Kč
Prodejce: vegaonline

Seachem StressGuard 100ml Seachem
703,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Katadyn - Erstatzfilter - Keramikfilter für Katdyn Pocket Wasserfilter - K8020537
100,11 Kč/1l
5 305,38 Kč
-299,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 005,63 Kč
Prodejce: sporti

Katadyn - K8019641 - Ersatzfilter für Wasserfilter BeFree
17 511,00 Kč/1kg
1 050,66 Kč
Prodejce: Benture

Certisil Combina cc 10 000 p
6 402,50 Kč/1kg
640,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Seachem Reef Phytoplankton, 500 ml
1 336,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Steripen ST60110073
26 448,80 Kč/1kg
2 856,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Skalnik
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Grünbeck exaliQ Minerální roztok 2x3 litry 114032
- S minerálním roztokem Grünbeck exaliQ získáte vysoce kvalitní produkt, který optimálně uspokojí vaše potřeby.
- Minerální roztok je dodáván v praktické 2x3litrové lahvi, což vám poskytuje dostatečnou zásobu pro každodenní použití.
- Roztok exaliQ je speciálně formulován tak, aby zásoboval váš organismus důležitými minerálními látkami. Obsahuje vyváženou směs minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci organismu.
- Tento roztok je ideální pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl a chtějí si udržet vysokou úroveň energie. Může také pomoci regulovat rovnováhu elektrolytů a podporovat hydrataci organismu.
- Navíc je minerální roztok Grünbeck exaliQ snadno stravitelný a rychle se vstřebává v organismu.
- Využijte výhod minerálního roztoku Grünbeck exaliQ a dopřejte svému tělu optimální zásobení důležitými minerálními látkami.
Detaily produktu:
- Pro ochranu proti korozi u vody (tvrdost vody měkká až střední)
- Do 60 °C
- Dostatečné množství pro úpravu až 60 m³ vody
- Pro snížení obsahu těžkých kovů – např. olova
- Vhodné i po změkčovacích zařízeních
- Nástupce produktů č. 114050 Exados zelená a č. 114051 Exados červená
Pro zodpovězení dalších dotazů vám rádi pomohou naši zaměstnanci. Využijte odborné prostřednictvím naší linky +49 (0) 5141 59 34 480 nebo nás kontaktujte přes Whatsapp.
- Výrobce
- Grünbeck
- Objem
- 3 l
- Rozměry
- 0mm mm mm
- Hmotnost
- 6000 g
- Počet kusů
- 2
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4031246730648
- Číslo produktu
- 114032
- Výrobce
- Grünbeck
- Objem
- 3 l
- Rozměry
- 0mm mm mm
- Hmotnost
- 6000 g
- Počet kusů
- 2
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4031246730648
- Číslo produktu
- 114032
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Přístroj Grünbeck pro testování celkové tvrdosti vody, 170145
48 903,67 Kč/1l
1 467,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black Neu
11 472,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Wahl WA8591-016, Bílá, 1 mm, 1,3 cm, Baterie, 90 min, Vestavěný
7 147,38 Kč/1kg
5 181,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BWT Mineralstoff F3, Multiminerály, Tekutina, 10000 ml
125,02 Kč/1l
1 250,18 Kč
Prodejce: muxx-io

Daliya® QUBIX – dětská podsedací podložka i-Size, autosedačka pro děti od 125 do 150 cm s vedením bezpečnostního pásu, měkkým polstrováním a snímatelným potahem, podsedák, dětská autosedačka
606,04 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

BWT Ioclean hygienické tablety po 13 g, pro BWT Perla, balení po 4 ks
1 203,36 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Slunečník N19 Ø 3m sklopný polyester/hliník - krémový
2 315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

vidaXL Toaletní sedátko s tichým zavíráním a rychloupínáním, bílé, čtvercové
769,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, PlayStation 5, Tlačítko Zpět, Tlačítko Menu, Tlačítko Start, Analogový/digitální, Různé, Bezdrátový
2 185,34 Kč
Prodejce: PolisElectro

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 805,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

BWT Perla Weichwasseranlage Duplex
3 344,67 Kč/1kg
120 408,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: haustechnikpartner24

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 196,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdélníkový koberec na schody Chránič schodů Samolepicí koberec na schody Světle šedá barva
1 247,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Parní železnice LEGO® DUPLO®, 10874
3 572,64 Kč
Prodejce: Brickcomplete_com

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,91 Kč
Prodejce: JANADO

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palce), Velikost: 128 GB, Barva: Fialová
Zrepasovaný
4 174,35 Kč
Prodejce: JANADO

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

tepro Mayfield 2 plynový gril se dvěma hořáky 6 kW, Tepro 3160
7 007,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
830,49 Kč
Prodejce: SUM24

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Zatím nemohu přesně říct, je to pro mě novinka.
Ohodnoceno dne 28. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 30. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dávkovací roztok
Toto dávkovací řešení je k mé nejlepší spokojenosti
Ohodnoceno dne 3. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Dobrý výrobek
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma10% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma



Doprava zdarma5% poukaz
Doprava zdarma

IZAEFFECT Čisticí prostředek na nádržku vody pro karavany, 900 ml – Čisticí prostředek na nádržku s pitnou vodou, určený pro karavany, obytné vozy, cestovní vozy a kanystry, s obsahem aktivního kyslíku
529,00 Kč
Prodejce: Izaeffect
587,78 Kč/1l

Klarstein, vodní filtrační systém pro reverzní osmózu, 400 GPD, 3 filtry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 849,00 Kč
Prodejce: Klarstein

Klarstein, vodní filtrační systém pro reverzní osmózu, 800 GPD, 2 filtry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 482,00 Kč
Prodejce: Klarstein

Klarstein, vodní filtrační systém pro reverzní osmózu, 800 GPD, 2 filtry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 461,00 Kč
Prodejce: Klarstein

Systém reverzní osmózy Klarstein VitalPour – 5stupňový vodní filtr pro osmózu, horká voda za 3 sekundy, 5l nádrž a 1,5l konvice, 5 teplotních stupňů, dotykový displej, dětská pojistka, snadná instalace



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 734,00 Kč
Prodejce: Klarstein
909,88 Kč/1kg

Venkovní filtr na vodu pro přežití, kapacita 4500 litrů – odstraňuje 99 -99% bakterií a virů
1 523,59 Kč
Prodejce: oCreon

Sada 2 outdoor mini filterov – 0,01 µm UF pre čistú vodu (zelený + biely)
745,00 Kč
Prodejce: Baskany
7 450,00 Kč/1kg

72mm sada ND filtrů sada neutrálních šedých filtrů vodotěsná filtrační taška
2 955,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Dezinfekce vody, čištění vody, úprava pitné vody, Aqua Clean AC 10.000, 100 g prášek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 145,39 Kč
Prodejce: SmartSailSaver
11 453,90 Kč/1kg

Micropur Forte MF 10'000P prášek na čištění vody 10 000 litrů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
908,58 Kč
Prodejce: apohealth
9 085,80 Kč/1kg

Pura Tank čistič vodních nádrží 500ml
883,11 Kč
Prodejce: SmartSailSaver
8 831,10 Kč/1l

Micropur Classic MC 10T - 1 tableta na 10 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
719,64 Kč
Prodejce: apohealth
17 991,00 Kč/1kg

INF Svorky na nos pro plavání PC/silikonové Vícebarevné 10-balení
159,00 Kč
Prodejce: INFshop
5 888,89 Kč/1kg

MICROPUR Classic MC 1000F bezpečná pitná voda s ionty stříbra, 100 ml roztoku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
351,03 Kč
Prodejce: apohealth
2 387,96 Kč/1kg

10palcový kryt vodního filtru s 1palcovou průhlednou mosaznou přípojkou pro odstraňování nečistot
1 141,00 Kč
Prodejce: Zanjo24