4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
15 kg steliva pro kočky, dřevěné stelivo, granulované stelivo, přírodní produkt, stelivo pro zvířata, hygienické stelivo38,24 Kč/1l
2 294,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Catsan Natural130,00 Kč/1kg
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l124,27 Kč/1l
621,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi
35,29 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CAT'S BEST Original 20l, 8,60kg
29,27 Kč/1l
585,48 Kč
Prodejce: VISO

Cat's Best ÖkoPlus stelivo pro kočky 10l
31,90 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: STREFA

CAT’S BEST 4002973000885 cat litter
44,34 Kč/1l
443,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CAT'S BEST Original 10l 4,3kg
29,15 Kč/1l
291,45 Kč
Prodejce: VISO

CAT'S BEST Univerzální 20l 11kg
19,65 Kč/1l
393,00 Kč
Prodejce: VISO

Cat's Best Smart Pellets Cat Litter 2,5 kg Transparent Transparent One Size
140,23 Kč/1l
701,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Podestýlka Cats Best Univers.7l/4kg
25,29 Kč/1l
177,00 Kč
Prodejce: STREFA

CAT’S BEST NatureGold, Dřevěné pelety, 5 kg, 10 l, Papírová taška
85,86 Kč/1kg
429,31 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit Cat's Best Original 20 l
27,65 Kč/1l
553,04 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
46,84 Kč/1l
936,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Duvo+ Katzenstreu White Sensitive Baby Powder 12 kg
73,65 Kč/1kg
883,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fitmin For Life Cat Natural Litter Plus Naturstreu 10 l 8,6 kg
51,64 Kč/1kg
444,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kočkolit Fresh for Cats Excellent Ultra Bentonite 5 kg
30,99 Kč/1l
154,96 Kč
Prodejce: VISO

Asan Cat Pure 42 l
1 792,93 Kč/1kg
537,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Materiál:
- Granule
- Hmotnost:
- 7,2 kg
- Hlasitost:
- 20 l
- Rychlá absorpce:
- Ano
- Žádné umělé přísady:
- Ano
- Biologicky odbouratelný:
- Ano
Pro jemné nosy a jemné tlapky! Zabraňuje zápachu! Vysoce funkční, extra jemné a hrudkující EKO stelivo pro kočky vyrobené ze 100% přírodních rostlinných vláken s přirozeně aktivními hygienickými perlami!
- Extra jemná, měkká konzistence
- Kompostovatelné a 100% biologicky odbouratelné
- Mimořádně úsporné: základní náplň vydrží až 8 týdnů
Složení:
Složení: HYGIENICKÉ PERLY, s aktivními přírodními látkami, : vyrobeno ze 100% přírodních rostlinných vláken
- Délka
- 16 cm
- Hmotnost
- 7.2 kg
- Objem
- 20 l
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4002973257135
- Číslo produktu
- 6015
- Výrobce
- Cat's Best
- Délka
- 16 cm
- Hmotnost
- 7.2 kg
- Objem
- 20 l
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4002973257135
- Číslo produktu
- 6015
- Výrobce
- Cat's Best
K tomu se hodí také

Varta -56706B, Dobíjecí baterie, AA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 4 kusů, 2100 mAh
241,00 Kč
Prodejce: LED21

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi
35,29 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Cat's Best ÖkoPlus stelivo pro kočky 10l
31,90 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: STREFA

CAT’S BEST Sensitive, Granule, 2,9 kg, 8 l
149,80 Kč/1kg
434,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CAT'S BEST Original 20l, 8,60kg
29,27 Kč/1l
585,48 Kč
Prodejce: VISO

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CAT’S BEST 4002973000885 cat litter
44,34 Kč/1l
443,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

CAT'S BEST Univerzální 20l 11kg
19,65 Kč/1l
393,00 Kč
Prodejce: VISO

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

WISFOR Toaletní box pro kočky s lopatkou na stelivo, víko s poklopem, skládací, 41×51×38 cm
310,42 Kč/1kg
800,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

15 kg steliva pro kočky, dřevěné stelivo, granulované stelivo, přírodní produkt, stelivo pro zvířata, hygienické stelivo
38,24 Kč/1l
2 294,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CAT'S BEST Original 10l 4,3kg
29,15 Kč/1l
291,45 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit Cats Best Original 40l/17,2kg
21,59 Kč/1kg
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit Cats Best Original 20l/8,6kg
27,90 Kč/1kg
558,00 Kč
Prodejce: STREFA

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Graincat Naturklumpstreu (12 l)
18,92 Kč/1l
239,94 Kč
-12,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,07 Kč
Prodejce: VISO

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

ROTHO Bonnie Eco Green - kočičí toaleta
849,93 Kč/1kg
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

WISFOR Box na stelivo pro kočky s kapotou a dvojitými dvířky, uzavřený box na stelivo s víkem s lopatkou, skládací
428,59 Kč/1kg
942,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Calitti Strong Lavender - stelivo pro kočky, vysoce absorpční se svěží levandulovou vůní
58,20 Kč/1kg
345,72 Kč
-54,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SAVIC Nestor White-Grey - Krytá toaleta pro kočky - 56x39x38,5 cm - 1 ks.
301,70 Kč/1kg
476,69 Kč
Prodejce: VISO

Sušák na prádlo, věž, 172 cm, s kolečky, skládací sušák, 3 úrovně, délka sušení 32 metrů, stojací sušák do 40 kg, úsporný design, věšák na oblečení, Retoo
366,85 Kč/1m
630,99 Kč
Prodejce: Retoo

CATSAN Ultra Plus, Granule, 15 l, Béžová, Hnědá, Papírová taška
92,32 Kč/1l
1 444,35 Kč
-59,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 384,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Postupuje takto
Objem 8 lHmotnost 2,9 kg
Za normálních okolností by to bylo nejlepší stelivo, jaké jsem kdy měl, pokud jde o hrudkující a bezprašné. Bohužel mi opravdu vadí, že se stelivo extrémně lepí na tlapky, a proto se roznáší všude. Myslím, že je to velká škoda, že tomu tak je.
Ohodnoceno dne 28. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 7,2 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg