5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies516,99 Kč/1l
516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Smažená rajčata Helcom 300G1 703,27 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SABOR Řecký sýrový dip k masu a zelenině 300 g891,80 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Salát z norských okurek 530g212,38 Kč/1kg
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
4 622,40 Kč/1kg
124,62 Kč
-9,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b7b9eb013b72a5ae280826237d912d0b.webp)
[ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje
846,38 Kč/1kg
135,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wodorosty Wakame suszone Dechha 150 g
2 181,40 Kč/1kg
327,21 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/dcf31a97c39c6635fcabe814b7f14ae7.webp)
[ 400g / 230g ATG ] ITA-SAN Edamame Sojabohnen Sojabohnenkerne / Sójová jádra
275,42 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

MANGO KESAR PUREE 850 g - DOYAL
219,44 Kč/1kg
194,72 Kč
-8,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
186,52 Kč
Prodejce: Katomix

Kimchi Classic, jemná varianta, 300 g, značka Old Friends
175 309,99 Kč/1kg
175,31 Kč
Prodejce: Katomix

SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Arche Bio Sushi, zázvor, 105 g
3 709,71 Kč/1kg
389,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Nakládaná ředkev Daikon jemně nakrájená 350 g
329,83 Kč/1kg
118,74 Kč
Prodejce: Katomix

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Výhonky bambusu, objem 370 ml | MARSCHLAND
347,26 Kč/1kg
118,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mladý zázvor nakládaný DC 360 g
198,59 Kč/1kg
158,10 Kč
-46,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Marynowana tykwa do sushi 100 g
881,83 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix

Gochujang-Pfefferpaste 1kg - Sempio
293,14 Kč/1l
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ita-San nakládaný zázvor na sushi
Tento nakládaný zázvor je dokonalým doplňkem k sushi, sašimi a dalším asijským pokrmům. Díky své jemně pikantní chuti a křupavé struktuře pročistí chuť mezi jednotlivými sousty a zvýrazní chuť pokrmu. Nakládaný zázvor Ita-San Sushi je také vynikajícím doplňkem salátů, mís a mnoha dalších pokrmů.
Složení:
Zázvor, voda, sůl, okyselující látka: kyselina citronová, kyselina octová, konzervant: sorban draselný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, sladidlo: sacharin, aspartam*, sukralóza, *obsahuje zdroj fenylalinu
Informace pro alergiky:
-
Čistá hmotnost/čistý obsah:
složení: 1,5 kg/1 kg odkapané hmotnosti
Dovozce/výrobce:
Dovozce: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Inudstriestr. 40-42 28876 Oyten, Německo
Požadavky na skladování/skladování:
Chladné a suché prostředí.
Země původu: Německo:
Čína
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby: MFG=manufacturing date=Datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích a nesmí se zaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Minimálně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava:
-
Obecné informace:
Všichni výrobci mění obaly a označení svých výrobků (nálepky) každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Průměrné výživové údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 23 kJ 6 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | <0,5 g <0,1 g |
| Sacharidy - z toho cukr | 0,5 g <0,5 g |
| Vláknina | g |
| Bílkoviny | <0,5 g |
| Sůl | 2,4 g |
| Extra 1 | g/mg |
| Extra 2 | g/mg |
| Extra 3 | g/mg |
Bílý zázvor 1,5 kg - Ita-San
Bílý zázvor 1,5 kg - Ita-San
Silná chuť a vůně zázvoru je to, co hledáte? Představujeme vám Bílý zázvor 1,5kg od renomovaného výrobce Ita-San! Jedná se o ideální prostředek pro milovníky pikantnosti a exotických chutí. Ponořte se do fascinujícího světa orientální kuchyně a objevte nespočet kulinářských možností, které tento jedinečný kořen nabízí.
Bílý zázvor 1,5 kg od společnosti Ita-San byl pečlivě vybrán pro svou kvalitu a intenzitu chuti. Je ideálním doplňkem mnoha pokrmů, od hlavních jídel až po dezerty a nápoje. Jeho pikantní chuť a lehce kořeněné tóny dodají pokrmům jedinečný charakter a každé sousto se stane pro vaše chuťové buňky nezapomenutelným zážitkem.
Je nejen lahodný, ale má také zdraví prospěšné účinky. Bílý zázvor 1,5 kg podporuje trávení, posiluje imunitu organismu a působí protizánětlivě. Díky obsahu antioxidantů navíc pomáhá chránit tělo před volnými radikály. Vychutnejte si jeho chuť a pečujte o své zdraví - umožňuje to náš jedinečný zázvor.
Čerstvý a aromatický bílý zázvor 1,5 kg od společnosti Ita-San je ideální volbou pro světovou kuchyni. Ať už experimentujete s pikantním masem, dochucujete kari, vytváříte originální koktejly nebo sladké dorty, náš zázvor jistě splní vaše očekávání. Objednejte si nyní a obohaťte své kulinářské zážitky o bílý zázvor 1,5 kg od společnosti Ita-San!
Nakládaný zázvorWHITE na sushi
BÍLÝ ZÁZVOR NA SUSHI, NAKLÁDANÝ
1.000g odkapané váhy
Nakládaný zázvor, se sladidlem.
Oblíbená příloha k sushi.
Složení: Zázvor; voda, sůl, okyselující látka: kyselina citronová, kyselina octová, konzervant: sorban draselný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, sladidla: sacharin, aspartam (obsahuje zdroj fenylalaninu), sukralóza.
Obsah: 1 500 g / hmotnost po odkapání: 1 000 g
Původ: Čína
ýhradně pro:
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG Lebensmittelimport, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Německo
Průměrné výživové hodnoty na 100gBrennwert / Energie23 kJ / 6 kcal Fett / Tuk <0,5g davon gesättigte Fettsäuren /
z toho nasycené mastné kyseliny<0,1gKohlenhydrate / Sacharidy0,5g davon Zucker / z toho cukr<0,5gEiweiß / Bílkoviny <0,5gSalz / Sůl2,4g
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 1.5 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1530 g
- Potravinářský podnik
- Ita - San
- Prodejní název
- Bílý zázvor 1,5 kg - Ita-San
- Výrobce
- ITA-SAN
- Číslo produktu
- 2178
- Kód EAN
- 4316734087764
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 1.5 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1530 g
- Potravinářský podnik
- Ita - San
- Prodejní název
- Bílý zázvor 1,5 kg - Ita-San
- Výrobce
- ITA-SAN
- Číslo produktu
- 2178
- Kód EAN
- 4316734087764
K tomu se hodí také

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sushi Nori - pražené Japonsko 17g
9 907,06 Kč/1kg
168,42 Kč
Prodejce: taleoo

Nakládaný sushi zázvor růžový 190 g - ochucené plátky pro sushi, misky a japonskou kuchyni
413 210,51 Kč/1kg
78,51 Kč
Prodejce: Katomix

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,70 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,88 Kč
Prodejce: Katomix

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
265,57 Kč/1kg
55,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ce2c9104df73b1334f23987f38dec1d0.webp)
[ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
339,18 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

VelkoobchodPL Winiary instantní červený boršč "Barszcz" 5x170g
431,71 Kč/1kg
76,67 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,39 Kč
Prodejce: Katomix

Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 345,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Řetěz světel Eisregen, teplá bílá, 10 metrů. LED řetěz s motivem ledových krystalků. 8 režimů, časovač a funkce paměti. Vhodné pro okna, okapy, balkony, zahrady, vánoční dekorace
831,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZELURXX akumulátorové nůžky 2 v 1 s teleskopickou tyčí, bezkartáčový motor, 21V elektrické zahradní nůžky s 2 x 2000mAh bateriemi, 900W
1 579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128GB Graphite Grey
11 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Lobo Panko strouhanka pro japonskou tempuru 1000g
248,06 Kč/1kg
248,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

yoaxia ® Podložka na sushi s dřevěnou lžičkou - sada / Podložka na válení sushi / Bambusová podložka 24x21cm
59,00 Kč
Prodejce: YUMZA

HI - Skleněná a nerezová konvice s filtrem na čaj o objemu 1,2 litru
349,00 Kč
Prodejce: Tradior

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
572,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání a špičkový produkt
Zázvor jsem vždy kupoval na Ebay od prodejce. Byl naprosto skvělý a dodání bylo také velmi rychlé. Nyní jsem zázvor objevila v Kauflandu. Byl to stejný zázvor. Dodání bylo stejně rychlé, ale ušetřila jsem necelých 10 eur za 4 balení. Jednoznačná výhoda pro kaufland.
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ginger
Tento zázvor je velmi doporučován. Stejně jako thajský. Sladkokyselý, lehce pikantní. Nalijte do cvakací krabičky s tekutinou a uchovávejte v lednici několik týdnů.
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l

Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg

Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg

Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg

Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg

Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l

Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l

Čočka Bonduelle 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg

Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg

Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg

Norw.Gurken-Salat 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg

Salát z norských okurek 530g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg

Červené zelí Kühne



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg

Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l

Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg

Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l

Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg