[ 10 listů (25g) ] JHFOODS Yaki Sushi Nori SILVER Kvalitní pražené mořské řasy

118,11 Kč

109,14 Kč-8,97Kč

4 365,60 Kč / 1kg

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pasta z cukinii Wawrzyniec 180 g
Pasta z cukinii Wawrzyniec 180 g
173,53 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Dittmann Peperoncini extra jemné, hmotnost po odkápání 390 g, sklenice 590 g
Dittmann Peperoncini extra jemné, hmotnost po odkápání 390 g, sklenice 590 g
408,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tučné kukuřičné klasy
Tučné kukuřičné klasy
1 000,73 Kč/1kg
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bambusové výhonky 425g/230g
Bambusové výhonky 425g/230g
87 058,82 Kč/1l
37,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Ita-San Nakládaný zázvor na sushi 1,5kg/ATG1kg
Ita-San Nakládaný zázvor na sushi 1,5kg/ATG1kg
130,18 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
267,38 Kč
-72,11 Kč
195,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,93 Kč
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje
[ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje
846,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
135,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
MANGO KESAR PUREE 850 g - DOYAL
219,44 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
194,72 Kč
-8,20 Kč
186,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nori - nepražené 25g
Nori - nepražené 25g
326,94 Kč/1l
163,47 Kč
Prodejce: taleoo
ALGI NORI PRAŻONE DO SUSHI (5 szt) 12,5 g - SEN SOY
ALGI NORI PRAŽENÉ NA SUSHI (5 kusů), 12,5 g - Značka SEN
5 880,00 Kč/1kg
76,44 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sushi zázvor 190g | TERRASANA
Sushi zázvor 190g | TERRASANA
549,68 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro sunflowerBOLO - vegane Bolognese 350g
sunflowerBOLO - vegane Bolognese 350g
446,20 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hovězí a masový salát - pikantní a kořeněný 180g
Hovězí a masový salát - pikantní a kořeněný 180g
770,22 Kč/1kg
138,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hříbky sušené 100g
Hříbky sušené 100g
4 744,80 Kč/1kg
474,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Konzervovaný hrášek extra jemný 200 g
Konzervovaný hrášek extra jemný 200 g
154,74 Kč/1kg
62,33 Kč
-42%
35,59 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušené špičaté smrže 15g
Sušené špičaté smrže 15g
27 574,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
413,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Polonaise Strouhaný křen 180 G
Polonaise Strouhaný křen 180 G
283,11 Kč/1kg
50,96 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pinsa Tesori Gourmet 230 g
Pinsa Tesori Gourmet 230 g
376,70 Kč/1kg
130,38 Kč
-43,74 Kč
86,64 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Třešně s peckou 720g
Třešně s peckou 720g
325,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

10 listů (25 g)
Sušené pražené mořské řasy Silver Quality
YAKI SUSHI NORI
PRAŽENÉ MOŘSKÉ ŘASY

Listy mořských řas na rolování sushi (např: Te-maki sushi (tvar kužele) nebo maki sushi (rolované)).
Trhané na malé kousky, které se podávají na rýžových pokrmech nebo v polévkách.

Složení: mořské řasy

UPOZORNĚNÍ: Přirozeně bohaté na jód, nadměrný příjem může vést k poruchám funkce štítné žlázy. Nekonzumujte více než 1 g denně.

Obsah: 25 g

Původ: Čína

Dovozce: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandsko

UPOZORNĚNÍ: Balení obsahuje sáček s chemickými látkami pohlcujícími vlhkost, které chrání obsah před vlhkostí. TYTO CHEMICKÉ LÁTKY NEJEZTE. Tento sáček odstraňte ihned po otevření obalu.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g /
Průměrné výživové hodnoty na 100 g:
Brennwert / Energie 1200 kJ / 180 kcal.
Tuk 0,4 g.
z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g.
Kohlenhydráty / Sacharidy 28g.
davon Zucker / z toho cukr 0g.
Eiweiß / Bílkoviny 41g.
Salz / Sůl 1,6g.
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Hmotnost
25 g
Potravinářský podnik
JHFoods
Prodejní název
Sušené pražené mořské řasy
Výrobce
JHFOODS
Číslo produktu
2657
Kód EAN
6927028302081

Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Hmotnost
25 g
Potravinářský podnik
JHFoods
Prodejní název
Sušené pražené mořské řasy
Výrobce
JHFOODS
Číslo produktu
2657
Kód EAN
6927028302081
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro yoaxia ® Podložka na sushi s dřevěnou lžičkou - sada / Podložka na válení sushi / Bambusová podložka 24x21cm
yoaxia ® Podložka na sushi s dřevěnou lžičkou - sada / Podložka na válení sushi / Bambusová podložka 24x21cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
59,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro KINJIRUSHI Wasabi pasta ostrá a pikantní z Japonska připravená k podávání 43g
KINJIRUSHI Wasabi pasta ostrá a pikantní z Japonska připravená k podávání 43g
1 627,91 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
70,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Nakládaný sushi zázvor růžový 190 g - ochucené plátky pro sushi, misky a japonskou kuchyni
Nakládaný sushi zázvor růžový 190 g - ochucené plátky pro sushi, misky a japonskou kuchyni
413 210,51 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
78,51 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,93 Kč
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Blumtal Sushi Set Podložka na sushi, kterou lze mýt v myčce - Odolný, udržitelný sushi maker s - J
Blumtal Sushi Set Podložka na sushi, kterou lze mýt v myčce - Odolný, udržitelný sushi maker s - J
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent
Obrázek produktu pro Sada bambusových hůlek 100 párů Jade Temple
Sada bambusových hůlek 100 párů Jade Temple
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
436,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sushi Maker Kit - vše v jednom Sushi Set 1 kus Kompletní nástroj pro výrobu sushi
Sushi Maker Kit - vše v jednom Sushi Set 1 kus Kompletní nástroj pro výrobu sushi
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro [ 25g (10 listů) ] Allgroo SUSHI Nori Pražené mořské řasy Nori v celých listech / ROASTED NORI SEEWEED / Gold Label
[ 25g (10 listů) ] Allgroo SUSHI Nori Pražené mořské řasy Nori v celých listech / ROASTED NORI SEEWEED / Gold Label
3 103,00 Kč/1kg
133,57 Kč
-9,45 Kč
124,12 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 35
Použité
2 175,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke
Obrázek produktu pro 10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
10 listů (25 g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
4 622,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
124,62 Kč
-9,06 Kč
115,56 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Adler AD 6406, Černá, Nerezová ocel, 1,5 l, 1000 W, 220-240 V, 50 Hz, 2100 mm
Adler AD 6406, Černá, Nerezová ocel, 1,5 l, 1000 W, 220-240 V, 50 Hz, 2100 mm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
1 086,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
CZARNUSZKA DEMETER BIO 50 g - LEBENSBAUM
Černý kmín - celý 50g
1 682,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 20 palců - modré - dvouruční brzdy
Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 20 palců - modré - dvouruční brzdy
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 13
6 800,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Wasabi pasta S&B 43 g
Wasabi pasta S&B 43 g
2 715,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
95,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sushi set s recepty Suzooka InnovaGoods 3 kusy
Sushi set s recepty Suzooka InnovaGoods 3 kusy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
480,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
265,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
55,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro OISHII YAMATO Sushi Rice 1kg | Sushi Rice
OISHII YAMATO Sushi Rice 1kg | Sushi Rice
164,64 Kč/1kg
171,89 Kč
-5,60 Kč
166,29 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sada na fondue Bestron AFD850CO
Sada na fondue Bestron AFD850CO
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 726,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělé
Ohodnoceno dne 24. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré 10 listů (25g) JHFOODS Yaki Sushi Nori GOLD | Kvalitní pražené mořské řasy
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Smažená rajčata Helcom 300G
Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Černé olivy Hellriegel bez pecky
Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čočka Bonduelle 400g
Čočka Bonduelle 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Norw.Gurken-Salat 1000g
Norw.Gurken-Salat 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 Kč
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z norských okurek 530g
Salát z norských okurek 530g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Červené zelí Kühne
Červené zelí Kühne
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg