4,7



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²327,69 Kč/1m
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Tmel, krém na opravu stěn, tmel na opravu stěn2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilní těsnicí kaše pro hydroizolaci 35 kg šedá A+B104,95 Kč/1kg
3 673,08 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Basalt73,14 Kč/1kg
1 828,38 Kč
Prodejce: bauschnell

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET330
741,50 Kč/1l
1 483,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Těsnicí páska 5mb Podložka 1mb Základní nátěr 1l Sprcha - LEVEL+ SET346
866,00 Kč/1l
866,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci L+08 20 kg
65,41 Kč/1l
1 112,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada malířských válečků 10 cm + Pružná tekutá hydroizolační fólie Balkon Koupelna 7 kg LEVEL PLUS 09
108,20 Kč/1l
541,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET71
927,00 Kč/1l
1 854,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Univerzální těsnící hmota MEM Water-Stop, 1 kg
9 273,18 Kč/1m
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hydroizolační sada Tekutá fólie 25 kg Těsnicí páska 25mb Level+ SET48
99,00 Kč/1l
1 980,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá membrána 12kg Páska 10mb Základní nátěr 5L Manžety Rohy Koupelnová rohož LEVEL+ SET547
369,60 Kč/1l
1 848,00 Kč
Prodejce: Izosklep

KNAUF Kompozitní hydroizolace Flächendicht pro sprchy – tekutá hydroizolační fólie HYDRO FLEX 5 kg
154,66 Kč/1l
773,28 Kč
Prodejce: MasterBau

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Základní nátěr 5L Páska 20mb HALBAU SETH39
104,60 Kč/1m
2 092,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET309
117,75 Kč/1l
942,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
HYDROIZOLAČNÍ SADA S TEKUTOU FÓLIÍ A TĚSNICÍ PODLOŽKOU L+ SET42
Profesionální kompletní sada pro hydroizolaci koupelen, sprchových koutů, van, sprchových vaniček a dalších vnitřních prostor vystavených trvalému působení vody a vlhkosti na svislých i vodorovných plochách.
SADA OBSAHUJE:
- Tekutá fólie L+08 - 12 kg - Základní nátěr L+05 - 2 l - Těsnicí rohož L+PP1000 (1m x 1m) - 2m² - Těsnicí páska L+B04 - 10 mb - Vnitřní těsnicí rohová páska L+B04 - 2 ks. - Těsnicí rohová páska vnější L+B04 - 1 ks. - Těsnicí manžeta L+B04 SE 120x120 mm - 2 ks.TEKUTÁ VNITŘNÍ TĚSNICÍ FÓLIE FLÜSSIGFOLIE V 1K L+08
Jednosložková, polymerní, tekutá těsnicí fólie pro interiéry.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- PŘIPRAVENO K POUŽITÍ - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO STĚNY A PODLAHY - VELMI DOBRÁ LEPICÍ SÍLA - TRVALE PRUŽNÁ MEMBRÁNA - VODOTĚSNÁ A VODOODPUDIVÁAPLIKACE
Tekutá hydroizolační membrána je určena k bezespárovému utěsnění povrchu podkladů s vysokou intenzitou vlhkosti (kuchyně, koupelny, toalety, prádelny, sprchové kouty) před pokládkou keramického obkladu. Vhodná pro elastické hydroizolační nátěry a hydroizolační nátěry v systémech podlahového vytápění. Výrobek je určen na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrovláknité a cementovláknité desky, stěrky. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, v interiéru. Po zaschnutí vytváří drsný povlak, který byl navržen jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla pro keramické obklady. Tekutý film se nesmí používat jako finální povrchová úprava. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - šedá - KONZISTENCE - hustá pasta - pH - 8,0 - 9,0 - POČET VRSTEV - 1 - 4 (minimálně 2) - SPOTŘEBA - 0,80 kg/m² až 1,40 kg/m². - MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA VRSTVY - 1 mm - krycí schopnost proti poškrábání - do 1 mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ JEDNÉ VRSTVY - od 6 do 24 hodin - DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRU - minimálně 7 dní - ZPEVNĚNÍ KERAMICKÉ PODLAHY - nejdříve po 24 hodinách od vytvrzení - ZPŮSOB NANÁŠENÍ - štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním - NORMA - 1504-2 - doba použitelnosti - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obaluSILIKÁTOVÝ ZÁKLADNÍ NÁTĚR SPEZIAL L+05
Silikát-polymerní, reaktivní, jemně zrnitý odrezovací základní nátěr
VLASTNOSTI VÝROBKU
- RYCHLE SCHNOUCÍ - PAROPROPUSTNÝ - BEZ ROZPOUŠTĚDEL - OBSAHUJE DRASELNÉ VODNÍ SKLO - SILICIFIKUJE PODKLAD - HLUBOCE PRONIKÁ - ZPEVŇUJE PODKLAD - ZLEPŠUJE PŘILNAVOST - ODŘEZÁVÁ PODKLAD OD NÁSLEDNÝCH VRSTEV - ABSORPCI VLHKOSTIAPLIKACE
Silikátový základní nátěr SPEZIAL L+05 je určen k omezení nasákavosti podkladu, jeho zpevnění a zvýšení přilnavosti následných vrstev nanášených na jeho povrch. Lze jej aplikovat na vlhké povrchy. Doporučuje se na staré i nové podklady, jako jsou: keramické cihly, beton, pórobeton, omítky (vápenocementové, vápenné, sádrové), desky (cementové, sádrové, sádrokartonové). Lze použít v konstrukcích vytápěných podlah. Výrobek je určen zejména jako základní vrstva pod jednosložkové a dvousložkové, polymerní a polymercementové nátěry - hydroizolační fólie značky LEVEL PLUS. Výrobek se doporučuje pro hydroizolační systémy na balkonech, terasách, ve sklepech, garážích, prádelnách a v koupelnách a kuchyních. Výrobek lze použít pod barvy, omítky, tapety, stěrky, cementová lepidla. Lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla. Po zaschnutí prakticky nevytváří povlak. Silicifikuje podklad tím, že váže volné sloučeniny vápníku. Způsobuje hydrofobizaci podkladu. Paropropustný výrobek.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - mléčně bílá - KONZISTENCE - kapalný - pH - 9,0 - 11,0 - HUSTOTA [20 °C] - přibližně 1,1 g/cm3 - POČET NÁTĚRŮ - 1-2 - SPOTŘEBA - od 0,01 l/m² do 0,30 l/m² - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ - od 15 minut do 2 hodin - ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, stříkáním - DOBA POUŽITÍ - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku naleznete na obalu.HYDROIZOLAČNÍ PÁSKA PL3 TPEPDM DICHTBAND 120/120 L+B04
Třívrstvá 100% elastomerová páska
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - RESERVOÁRY - KOUPELNOVÉ A SPRCHOVÉ KOUTY - KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PRO DILATAČNÍ SPÁRY - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - BALKONY A TERASY - POD KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - VODOTĚSNÉ - ODOLNÉ PROTI MRAZU - VELMI FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - VYZTUŽENÝ POLYESTEROVOU VLOŽKOU - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - SNADNO ROZŠIŘITELNÁPOUŽITÍ
Páska L+B04 je určena především k utěsnění míst zvláště vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, rybníky, jiné vodní nádrže, a k hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je ideální pro hydroizolaci v místech, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Pásku lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů stěn (spár) na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsnění dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v místnostech vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Páska je určena pro použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na konstrukční dilatační spáry.VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ TĚSNICÍ ROHY PL3 DICHTECKE L+B04
Třívrstvá elastomerová páska 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - RESERVOÁRY - KOUPELNOVÉ A SPRCHOVÉ KOUTY - KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - BALKONY A TERASY - POD KERAMICKOU DLAŽBU - 3D TECHNOLOGIE - BEZE SPÁR A LEPIDLA - 100% VODOTĚSNOST - MRAZUVZDORNÉ - VELMI FLEXIBILNÍ - VYZTUŽENÁ POLYESTEROVOU VLOŽKOUPOUŽITÍ
Vnitřní a vnější rohy L+B04 jsou určeny především k utěsnění míst zvláště vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, jezírka, jiné vodní nádrže, a k hydroizolaci balkonů a teras. Jsou ideální pro hydroizolace v místech, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Rohy lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění podkladu. Rohy jsou určeny k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®.TĚSNICÍ MANŽETA S ELASTICKOU ZÓNOU PL3ECO DICHTMANCHETTE L+B04 SE
Stěnová manžeta 120 mm / Ø10
VLASTNOSTI VÝROBKU
- TERMOPLASTICKÝ ELASTOMER 100% - VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VYSOCE FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Těsnicí manžeta L+B04 SE je určena k utěsnění všech typů otvorů kolem prostupů instalačních trubek stěnami a podlahami. Manžety lze použít v místech instalace bazénového zařízení, sloupků zábradlí a k utěsnění podlahových vpustí a průchodů sanitárního potrubí stěnami a podlahami v systémech těsnění pod dlažbou. Těsnicí manžetu lze použít v místech, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití v kombinaci se všemi tekutými polymerními a polymercementovými těsnicími materiály značky LEVEL+®.NÁVOD K INSTALACI TĚSNICÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PL2ECO L+B01
Instalace začíná rohy a těsnicími manžetami na stěnu nebo podlahu. Po jejich prvotním umístění odměříme další rovné délky pásky, přičemž nezapomeneme přidat přesahy nejméně 40 mm ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch naneseme tenkou vrstvu hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni položíme rohy a rovné úseky pásky, přičemž dbáme na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty tmelem. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechá nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.DICHTBAHN HYDROIZOLAČNÍ ROHOŽ L+ PP1000
Hydroizolační fólie
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODOTĚSNÁ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - KOMPENZUJE POHYBY PŮDY - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - SNADNO ROZŠIŘITELNÝ - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - VÝBORNÁ PŘILNAVOST K LEPIDLŮM - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO BALKONY A TERASYAPLIKACE
Těsnicí rohož je určena k utěsnění míst vystavených dočasnému nebo trvalému působení vody a vlhkosti na místech, jako jsou: terasy, balkony, okolí bazénů, sauny, koupelny, sprchové kouty, toalety, kuchyně, sklepy, prádelny před pokládkou keramických obkladů a dlažeb nebo jiných krytin. Těsnicí rohož je vhodná k utěsnění vlhkých a vodotěsných nátěrů v systémech podlahového vytápění. Výrobek je vhodný na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové, sádrovláknité a cementovláknité desky, cementové a anhydritové potěry. Po instalaci vytváří nátěr odolný proti vlhkosti a vodě. Lze jej aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Těsnicí rohož je určena jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady. Rohož nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje žádné těkavé látky a nemá negativní vliv na životní prostředí. Těsnicí rohož je určena k použití v kombinaci se všemi lepidly na obklady a dlažby Level+ a tekutými polymerními a polymercementovými tmely Level+.NÁVOD K INSTALACI ROHOŽE PP1000
Před instalací je třeba těsnicí rohož přesně změřit a rozřezat nožem nebo nůžkami na řádně odměřené listy délky přizpůsobené rozměrům těsněného povrchu. Je třeba vzít v úvahu všechny dilatační mezery a průchody potrubí. Cementové lepidlo třídy C2 by mělo být naneseno na podklad a rozetřeno ocelovou zubovou stěrkou (4x4 mm). Lepidlo rozetřete v pásu odpovídajícím šířce rohože. Po nanesení lepidla přiložte a opatrně přitlačte rohož k utěsňovanému podkladu hladkou stranou hladítka nebo válečku. Rohož instalujte (uhlaďte) tak, aby pod povrchem nezůstaly žádné dutiny. Instalace by měla být provedena tak, aby nedošlo ke znečištění povrchu rohože lepidlem. Existují dva způsoby spojování desek: spoj na tupo nebo spoj s přesahem. Způsob spoje na tupo: Připevněte rohož tak, aby se listy na okrajích vzájemně dotýkaly. Na spoj mezi plechy nalepte uprostřed těsnicí pásku Level+ B04 o šířce nejméně 120 mm a přilepte ji po celé ploše pomocí těsnicí hmoty na bázi polymeru nebo polymercementu. Páska by měla být nalepena uprostřed a rovnoměrně po celé délce spoje plechů. Metoda spárování "s přesahem": Připevněte rohož tak, aby se její listy překrývaly v pásech o minimální šířce 5 cm. Překrývající se listy se slepí pomocí těsnicí malty na bázi polymerů a cementu Level+08, Level+09 nebo Level+10. Po dokončení spojů mezi listy pokračujte v utěsňování dilatačních spár (např. stavebních, smršťovacích a okrajových spár), spár mezi jednotlivými povrchy (stěnami a podlahou) a průchodů potrubí. K tomuto účelu použijte dilatační šňůry a těsnicí pásky Level+, rohy a manžety. Po instalaci těsnicí rohože začneme instalovat rohy a těsnicí manžety na stěnu a podlahu. Po jejich prvotním umístění vyměříme další rovné délky pásky a dbáme na to, abychom u spojů pásky a pásky s rohy přidali minimálně 40 mm přesahu. Na ošetřovaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty Level+ a na ni se položí rohy a rovné délky pásky a zajistí se jejich rovnoměrné vyrovnání. Po instalaci se páska shora zatlačí do podkladu měkkým válečkem se stěrkou nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje hydroizolační hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, abyste nezakryli střední část (cca 20 mm) pásky a stejnou šířku podkladu pod ní těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně tmelí hydroizolační hmotou Level+, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechává bez tmelení. Při hydroizolaci dilatačních spár pomocí výplně dilatačních spár použijte šňůru o správném průměru, abyste vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE PL3 L+B04
- BARVA - modrá - PODKLADOVÝ MATERIÁL - netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - HŮLKA - termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - ROZŠÍŘENÉ TĚSNĚNÍ (ELASTOMER) - 120 mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 120mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODPOVRCHU - +5°C až +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,60 mm +/- 0,1 mm - PODÉLNÉ PRODLOUŽENÍ - 100% - PRODLOUŽENÍ NA ŠÍŘKU - 150 % - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do + 90°C - ROZTAŽNÝ TLAK - 1,50bar - ODOLNOST PROTI ZÓNĚ - 500 h - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY PŘI ZAJIŠTĚNÍ - od +5°C do +25°CTECHNICKÉ SPECIFIKACE PP1000
- BARVA - modrá - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 1000 mm - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - 0,60 mm +/- 0,1 mm - CELKOVÁ HMOTNOST - 300 g/m² - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30 °C do + 90 °C - VÝBUŠNÝ TLAK - 2bar - MAXIMÁLNÍ TLAČIVÁ SÍLA V POLI - 380 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - MAXIMÁLNÍ SÍLA NAPĚTÍ NAD - 140 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - PRODLOUŽENÍ PŘI PŘETRŽENÍ - 45 %* (EN ISO 527-3) - BOČNÍ PRODLOUŽENÍ PŘI PŘETRŽENÍ - 180 %* (CS ISO 527-3) - ODOLNOST PROTI VODĚ - 1,5 baru (EN 1928) - Odolnost proti UV záření - 400 h (EN ISO 4892-2) - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY PŘI ZAJIŠTĚNÍ - +5°C až +25°C - Teplota vzduchu a půdy při upevnění - +5°C až +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobky by měly být chráněny před přímým slunečním zářením, skladovány mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v původních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se může doba schnutí nebo tuhnutí a aplikace a instalace změnit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 20 m
- Hmotnost
- 26000 g
- Objem
- 5 l
- Model
- SET45
- Kód EAN
- 4251659204462
- Číslo produktu
- SET45
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 20 m
- Hmotnost
- 26000 g
- Objem
- 5 l
- Model
- SET45
- Kód EAN
- 4251659204462
- Číslo produktu
- SET45
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
302 + P361 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 100 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
6 412,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

LuxeBath umyvadlo Umyvadlo na desku Square, 60,5x36,5x13 cm, bílá, keramika
1 917,15 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ECD-Germany

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

HOME DELUXE - volně stojící vana FAMA Bílá vana Designová vana s nožičkami
20 985,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET41
886,50 Kč/1l
1 773,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sprchový systém HOMELODY s termostatem 38 °C, černá sprchová baterie, sprchová souprava s dešťovou hlavicí, sprchová souprava s nastavitelnou nerezovou sprchovou tyčí, mosaz
3 846,00 Kč
-647,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Polosamostatná a volně stojící akrylátová vana Belvit - rohová nebo oválná, levá, střední a pravá, 180x80 - 170x78 cm, s odtokovou soupravou
19 378,94 Kč
Prodejce: Markt-Bau

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

vidaXL Závěsný klozet bez splachovacího okraje s funkcí bidetu Keramický bílý
7 083,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 110 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
6 546,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Nástěnný rýhovač Drážkovací fréza 4800W Nástěnný rýhovač Nástěnný rýhovač 6500 ot/min Nástěnný rýhovač Drážkovací fréza s hloubkou 34 mm a šířkou 42 mm Elektrický ořechový stroj
2 912,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zerbaco

Apple Pencil Pro, Tablet, Apple, Bílá, iPad Pro 13-inch (M4) iPad Pro 11-inch (M4) iPad Air 13-inch (M2) iPad Air 11-inch (M2), iPadOS 17.5, 19,15 g
3 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Černé dveřní kování ERGO pro pokojové dveře Dveřní kování; dveřní klika; dveřní madlo
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Elektrická frézka a řezačka MAKITA RT0702CX2J 710W
5 781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

SONNI SMC Sprchová vanička 80x100cm Obdélníková sprchová vanička Protiskluzová Superflat bílá včetně odtokového sifonu
6 102,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Těsnicí rohož 30m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
104,63 Kč/1m
3 139,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Edelstahlspüle mit Stopfenventil ohne HL mit Ab-u. Überlaufgarnitur
1 098,00 Kč
-29,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 069,00 Kč
Prodejce: Teshop

Sprchový kout EMKE 90x90x185cm, rohové vstupní křídlové dveře, skládací dveře, 6mm bezpečnostní tvrzené sklo, výška 1850mm, funkce zvedání a spouštění, chromový vzhled Série EDF
11 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

SONNI Sprchový kout rohový vstup 90x90cm rohové posuvné dveře 195cm dvojité sprchové dveře ESG skleněný sprchový kout
9 728,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení a dobře zabaleno, určitě si zase něco objednám
Hmotnost 26 kgObjem 5 l
Do mé koupelny se hodí perfektně
Ohodnoceno dne 11. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní materiál levný a rychle dodaný děkuji moc se srdíčky pozdravy bendfeld
Hmotnost 32 kgObjem 5 l
Rychlé dodání a vysoce kvalitní výrobky
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 27 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 32 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 26 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 26 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 27 kgObjem 5 l
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kgObjem 2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell
16 373,00 Kč/1l

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l