5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Sladká sójová omáčka242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Čistá gramová mouka, 1 kg113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Al Amier Harissa, zelená733,08 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kari pasta Korma, 290 g
359,17 Kč/1kg
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore

Naturatačesneková omáčka (6 x 210 ml)
484,09 Kč/1l
609,95 Kč
Prodejce: taleoo

Nori vločky20g
6 105,50 Kč/1kg
122,11 Kč
Prodejce: taleoo

Shiitake - sušené 40g
7 706,75 Kč/1kg
308,27 Kč
Prodejce: taleoo

Teryaki 155ml
486,06 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: taleoo

Sójová omáčka bez lepku 1 x 205 g
194,63 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Tamarindová pasta, 120 g
742,50 Kč/1kg
89,10 Kč
Prodejce: taleoo

Pikantní omáčka k tonkatsu kotletám 150 ml
301 606,05 Kč/1kg
110,14 Kč
-10,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,53 Kč
Prodejce: Katomix

Mandle 500g balení po 2 kusech
681,17 Kč/1kg
681,17 Kč
Prodejce: taleoo

Tamari 750ml
486,33 Kč/1l
364,75 Kč
Prodejce: taleoo

Sriacha - pálivá chilli omáčka, 200 ml
630,00 Kč/1l
126,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rapunzelkari omáčka, jemná (2 x 330 ml)
279,59 Kč/1l
184,53 Kč
Prodejce: taleoo

Rimboesauzen – Sezamová omáčka – 500 ml
373,08 Kč/1l
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Shoyu - jemný 1L
296,70 Kč/1l
296,70 Kč
Prodejce: taleoo

Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
486,80 Kč/1kg
365,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Teriyaki - Woksauce 240ml
777,88 Kč/1l
186,69 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vandevi Hing, známý také jako asafoetida nebo asant, je tradiční koření indické kuchyně. Vyznačuje se silnou, charakteristickou vůní a je obzvláště oblíbený jako alternativa nebo doplněk cibule a česneku.
Při krátkém opékání v horkém oleji nebo ghí (přepuštěném másle) Hing rozvíjí svou typickou, pikantní chuť. I malé množství stačí k tomu, aby jídlům dodalo aromatickou hloubku. Vandevi Hing je vynikající pro dal (indické luštěninové pokrmy) a další pokrmy z čočky, kari, zeleninové směsi, sambar, chutney a také pro tadka – indickou metodu temperování koření v horkém tuku.
Díky své intenzivní chuti je Hing třeba dávkovat s mírou a je to všestranné obohacení autentické indické kuchyně.
Informace o produktu
- Značka: Vandevi
- Produkt: Hing / Asafoetida / Asant
- Chuť: Silná, pikantní, připomínající cibuli a česnek
- Použití: Pro dal, kari, pokrmy z čočky, zeleninové a rýžové pokrmy, chutney a také pro tadka
Asafoetida (ind. hing )
je látka odvozená od kořene oddenku Ferula assa-foetida (Ferula assa-foetida), která je základním kořením v indické kuchyni. Tato pryskyřice má výraznou, silnou vůni, podobnou cibuli nebo česneku. Navzdory svému poněkud odpudivému názvu (v Polsku se jí říká ďáblův trus nebo smrad) dodává indickým pokrmům úžasné aroma. Důležité je, že silný zápach po přidání do pokrmu zmizí a zanechá jedinečnou indickou chuť.
Vaření :
Používá se jako zvýrazňovač chuti. Je vynikajícím doplňkem pokrmů na bázi kari a kurkumy. V indické verzi se nejčastěji kombinuje ve formě "pappu" s ovocem/zeleninou, jako je mango, dosakaya, rajčata. Chuť pokrmů s asafoetidou je harmonická a vyvážená.
Skladování :
Upozornění Prášek z asafoetidy je nutné skladovat ve vzduchotěsné nádobě kvůli jeho intenzivní vůni. V opačném případě ho mohou nabrat produkty v okolí.
Hmotnost : 50 g
Asafoetida (ďáblovo lajno) je silné aromatické koření používané v mnoha perských a indických pokrmech. Je to jedna z nejzajímavějších a nejzapamatovatelnějších vůní, se kterou se setkáte, pokud navštívíte indickou nebo perskou restauraci.Používá se jako náhrada česneku a cibule a jehlavní přísadou do kari, nakládané zeleniny a dalších pikantních pokrmů. Dobře se kombinuje s kmínem, hořčičnými semínky, kari a zázvorem.
Složení: rýžová mouka, arabská guma, asafoetida, kurkuma, pšeničná mouka.
Hmotnost: 50 g.
- Objem
- 0 l
- Seznam přísad
- Asafoetida Asofoetida Hing indické koření 50g VANDEVI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- VANDEVI
- Prodejní název
- Asafoetida Asofoetida Hing indické koření 50g VANDEVI
- Výrobce
- VANDEVI
- Kód EAN
- 8906044469013
- Objem
- 0 l
- Seznam přísad
- Asafoetida Asofoetida Hing indické koření 50g VANDEVI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Prohlášení o výživové hodnotě v popisu
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- VANDEVI
- Prodejní název
- Asafoetida Asofoetida Hing indické koření 50g VANDEVI
- Výrobce
- VANDEVI
- Kód EAN
- 8906044469013
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Cinnamon Powder, mletá skořice, 100 g
627,30 Kč/1kg
62,73 Kč
Prodejce: CasteloStore

Asafoetida 10g
8 056,00 Kč/1kg
80,56 Kč
Prodejce: taleoo

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Kalonji, 100g
364,10 Kč/1kg
42,99 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,41 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Čistá gramová mouka, 1 kg
113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
55,90 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

sada 2 kusů - Aloe vera - stáří cca 2 roky - květináč 10,5 cm
328,57 Kč
Prodejce: Exotenherz

Holy Smokes - Pelyněk lékařský 20g
93,85 Kč
Prodejce: taleoo

Mung Beans 500g
159,18 Kč/1kg
79,59 Kč
Prodejce: CasteloStore

Hořčičná semínka - žlutá 80g
605,63 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel, červené čočky mung, částečně loupané, 500 g
792,48 Kč/1kg
396,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS, kořenová směs garam masala, 400 g
355,02 Kč/1kg
162,99 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,01 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kitchen King, 100 g
461,20 Kč/1kg
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore

Muškátový květ - mletý 30g
3 328,33 Kč/1kg
99,85 Kč
Prodejce: taleoo

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sonnentor 465219, Koření vločky, 25 g, Bazalka, Měsíček, Česnek, Rozmarýn, Mořská sůl, Tymián, 207 kcal, 862 kJ, 2,55 g
4 724,00 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: taleoo

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Semena fenyklová TRS Fennel Seeds Soonf, 100 g
568,90 Kč/1kg
56,89 Kč
Prodejce: CasteloStore

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 148,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
521,15 Kč
-61,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg

Sladká sójová omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg