Sweet Soy Sauce

169,69 Kč

242,41 Kč / 1l

plus 270,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
227,37 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
72,01 Kč
-4%
68,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sójová omáčka Yamasa o objemu 500 ml
Sójová omáčka Yamasa o objemu 500 ml
532,36 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
144,13 Kč
-11,04 Kč
133,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Vegetariánská houbová omáčka Healthy Boy dodává intenzivní chuť 700ml
Vegetariánská houbová omáčka Healthy Boy dodává intenzivní chuť 700ml
240,14 Kč/1l
168,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Přírodní sójová omáčka 1 litr
Přírodní sójová omáčka 1 litr
311,12 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
311,12 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kikkoman sójová omáčka se sníženým obsahem soli přírodní příchuť láhev 975 ml
Kikkoman sójová omáčka se sníženým obsahem soli přírodní příchuť láhev 975 ml
347,85 Kč/1l
339,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro ABC Indo sladká sójová omáčka Kecap Manis 275ml
ABC Indo sladká sójová omáčka Kecap Manis 275ml
424,62 Kč/1l
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro PRB Dunkle Soja-Pilzsauce 150 ml | Špičková tmavá sójová omáčka s houbovou příchutí
PRB Dunkle Soja-Pilzsauce 150 ml | Špičková tmavá sójová omáčka s houbovou příchutí
388,87 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
58,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tmavá sójová omáčka 700ml - Healthy Boy

Tmavá sójová omáčka 700ml - Healthy Boy

Ponořte se do hluboké a bohaté chuti tmavé sójové omáčky Healthy Boy. Tento jedinečný výrobek v sobě spojuje tradici orientální chuti s kvalitními a zdravými surovinami. Každá kapka této aromatické omáčky vás přenese do kouzelného světa orientálních chutí a vůní.

Nechte své pokrmy získat jedinečný charakter s tmavou sójovou omáčkou o objemu 700 ml. Je dokonalým doplňkem k masovým, rybím i zeleninovým pokrmům. Díky její intenzivní chuti a vůni si vaše pokrmy podmaní chuťové buňky hostů. Dodejte svým pokrmům trochu tajemství a hloubky díky této jedinečné omáčce.

Healthy Boy projde testem nejen z hlediska chuti, ale také z hlediska zdraví. Je nepostradatelnou složkou vegetariánské a veganské stravy, je bohatá na bílkoviny a přitom neobsahuje umělé přísady a konzervační látky. Můžete si tak vychutnat lahodnou chuť, aniž byste museli obětovat zdravý životní styl.

U nás si můžete být jisti, že získáváte vysoce kvalitní a autentickou chuť orientální sójové omáčky. Objednejte si nyní tmavou sójovou omáčku Healthy Boy 700 ml a ponořte se do jedinečného požitku z chutí asijské kuchyně.

Údaje o výrobku: Sójová omáčka s vysokým obsahem sójové pasty je vhodná pro všechny, kteří chtějí ochutnat sójovou omáčku: - Obsah: 700 ml - Složení: přírodní sójová omáčka, voda, sůl, cukr - Bez umělých přísad a konzervačních látek

Upozornění: Před použitím protřepejte. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 6 měsíců.

Objevte mimořádnou sílu chuti a zdraví! Objednejte si tmavou sójovou omáčku 700 ml - Healthy Boy hned teď a dodejte svým pokrmům jedinečnou chuť a vůni!

Složení: cukr, voda, hnědý cukr, fruktózový sirup, sójová omáčka 5% (sůl, voda, sója, pšeničná mouka) Výživová hodnota na 100 g: Energetická hodnota 1617kJ/381kcal Tuk 0,6 g, z toho nasycené kyseliny 0,4 g Sacharidy 93g včetně cukrů 79g Bílkoviny 0,8 g Sůl 4g Země původu: Thajsko Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Sladká sójová omáčka Healthy Boy 700 ml

Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.

Sladká sójová omáčka pro zjemnění pokrmů.

Složení:

Složení: cukr, voda, hnědý cukr, glukózový sirup, sójová omáčka5 % (sůl, voda, sójové boby, pšeničná mouka)

Informace pro alergiky:

Sója, pšenice

Čistá hmotnost/čistý obsah:

složení: 700 ml

Dovozce/výrobce:

Heuschen & Schrouff OFT B.V. P.O. Box 30202 6370 KE Landgraaf Holland

Požadavky na skladování/skladování:

Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte během několika týdnů.

Země původu:

Thajsko

Datum minimální trvanlivosti:

Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích a nelze jej zaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.

Příprava:

Průměrné výživové údaje na 100 ml

Kalorická hodnota1617 kJ
381kcal
Tuk
- z toho nasycené mastné kyseliny
0,6g
0,4g
Sacharidy
- z toho cukr
93g
79g
Vláknina0g
Bílkoviny0,8g
Sůl4,0g


SLOŽENÍ
voda, cukr, sója, chilli, česnek, glukózový sirup, sójová omáčka 5% ( sůl, voda, sója, pšeničná mouka )

Alergeny
Sója, pšenice

Nutriční hodnoty na 100g/100ml
Energie 1617 kJ / 318 kcal.
Tuk 0,6g z toho nasycené mastné kyseliny 0,4g
Sacharidy 93g z toho cukr 79g
Protein 0,8g
Sůl 4g

SKLADOVACÍ PODMÍNKY
Skladujte v suchu a chladu

Objem
0.7 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Healthy Boy
Prodejní název
Tmavá sójová omáčka 700ml - Healthy Boy
Výrobce
Healthy Boy Brand
Číslo produktu
1819
Kód EAN
8850206060054

Objem
0.7 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Healthy Boy
Prodejní název
Tmavá sójová omáčka 700ml - Healthy Boy
Výrobce
Healthy Boy Brand
Číslo produktu
1819
Kód EAN
8850206060054
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
227,37 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
72,01 Kč
-4%
68,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro THAI DANCER Sušené limetkové listy 25g | Kaffirové limetkové listy | Sušené kaffirové limetkové listy
THAI DANCER Sušené limetkové listy 25g | Kaffirové limetkové listy | Sušené kaffirové limetkové listy
1 960,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
51,40 Kč
-4%
49,00 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fuchs 380771008 Fuchs Kümmel ganz Gewürz, 1,0 kg
Fuchs 380771008 Fuchs Kümmel ganz Gewürz, 1,0 kg
414,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
414,68 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro SAFLAX - citronová tráva - Cymbopogon flexosus - 50 Semena
SAFLAX - citronová tráva - Cymbopogon flexosus - 50 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX
Obrázek produktu pro Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 216
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA
Obrázek produktu pro Choya Sake 750ml z japonské rýže a koji 14,5 % obj.
Choya Sake 750ml z japonské rýže a koji 14,5 % obj.
705 039,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
528,78 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
8 497,25 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 131
679,78 Kč
Prodejce: FragraDE
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro 10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta zelená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta zelená pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
743,56 Kč/1l
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 60
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. října 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše je v pořádku díky
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
815,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sweet Soy Sauce
Sweet Soy Sauce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg