Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml

180,81 Kč

301,35 Kč / 1l

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml
177,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
869,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
[ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
360,82 Kč/1l
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin omáčka bez lepku
[ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin omáčka bez lepku
599,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
238,02 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Megachef OYSTER SAUCE 600g, bezlepková, ústřicová omáčka - 45% ústřic
Megachef OYSTER SAUCE 600g, bezlepková, ústřicová omáčka - 45% ústřic
464,90 Kč/1kg
278,94 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Oyster Brand Nam Pla Fish Sauce 200ml, Thajská rybí omáčka, Rybí omáčka
Oyster Brand Nam Pla Fish Sauce 200ml, Thajská rybí omáčka, Rybí omáčka
365,00 Kč/1l
73,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
Cook Brand Kari pasta žlutá pro pravou asijskou kuchyni 400g
281,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ústřicová omáčka 600 ml - Mae Krua

Nové horké koření na vaší kuchyňské poličce! Představujeme vám slavnou thajskou ústřicovou omáčku 600ml - Mae Krua. Tato výjimečná chuťová kompozice sklízí ovace po celém světě díky své výjimečné kvalitě a aromatické chuti. Nyní je k dispozici i pro vás, abyste svým oblíbeným pokrmům dodali jedinečnou pikantnost a chuť!

Tato ústřicová omáčka je dokonalou kombinací vybraných ústřic, silného aroma a pikantního nádechu. Její intenzivní chuť se skvěle hodí k masu i zelenině. Přidejte ji do smažených kuřat, woků, grilovaných pokrmů nebo salátů, abyste obohatili jejich chuť a dodali jim jedinečný charakter.

Naše ústřicová omáčka Mae Krua se vyrábí s maximální pečlivostí, podle tradičních thajských receptur a z přírodních surovin. Díky tomu si můžete být jisti, že dostáváte výrobek nejvyšší kvality, který splní vaše očekávání. Každá 600ml láhev je pečlivě navržena tak, aby si zachovala všechny chutě a čerstvost omáčky, což zaručuje, že si její chuť budete užívat a vychutnávat ještě dlouho.

Přidejte se k řadě gurmánů a experimentujte s thajskou kuchyní s naší ústřicovou omáčkou Mae Krua. Vyzkoušejte ji a oddejte se jedinečnému chuťovému zážitku, který s touto jedinečnou směsí chutí a pikantnosti objevíte. Objednejte si ji nyní a vychutnejte si chutě Thajska u vás doma!

Složení: Složení: ústřicový extrakt (30 %), cukr (22,51 %), sůl (19 %), sójová omáčka (18 %), pšeničná mouka (7,41 %), kukuřičný škrob (3 %), benzoan sodný E211 (0,08 %) Výživové hodnoty (na 100 g/100 ml) Energetická hodnota 284kJ/67kcal Tuk <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 16 g *z toho cukry 11g Bílkoviny 0,7 g Sůl 7,6 g čistá hmotnost: 600 ml Země původu: Thajsko Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Mae Krua Thajská ústřicová omáčka 600 ml

Složení: 1:

Složení:ústřicový extrakt30% (voda, ústřice 12%), sójová omáčka(voda, sůl, sójové boby, pšeničná mouka, cukr), voda, cukr, jodidovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), modifikovaný tapiokový škrob, kukuřičný škrob, regulátor kyselosti: glukono-delta-lakton, konzervant: benzoan sodný.

Informace pro alergiky:

Alergie: měkkýši, sója, pšenice

Čistá hmotnost/čistý obsah:

složení: 600 ml

Dovozce/výrobce:

Dovozce: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876 Oyten Německo
Výrobce: Chuew Huad Co LTD, 500 Bangsaen-Angsila Rd, Mueang, Chon Buri, Chonburi 20130

Požadavky na skladování/skladování:

Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah světla. Po otevření skladujte v chladničce a rychle spotřebujte.

Země původu:

Thajsko

Datum minimální trvanlivosti:

Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je vytištěno na mnoha výrobcích, nezaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
Nejméně 3 měsíce od odeslání. Obvykle déle. Na přesné datum se prosím zeptejte.

Příprava:

K ochucení omáček, smažených pokrmů nebo polévek.

Obecné informace:

Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.

Průměrné výživové údaje na 100 ml

Kalorická hodnota280 kJ
67kcal
Tuk
- z toho nasycené mastné kyseliny
<0,5g
<0,1g
Sacharidy
- z toho cukr
16g
11g
Vláknina-
Bílkoviny0,7g
Sůl7,6g


NázevÚstřicová omáčka
Hmotnost omáčky600 ml
Země původuThajsko
SloženíSÓJOVÝ extrakt 30 % (SÓJA 12 %, voda), SÓJOVÁ omáčka (SÓJOVÉ boby, voda, PŠENIČNÁ mouka, sůl), voda, cukr, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, kukuřičný škrob, okyselující látka: glukono-delta-lakton; konzervant: benzoan sodný.
Potravinářské přídatné látkys konzervační látkou
AlergenyMěkkýši a výrobky z nich, sója a výrobky z ní, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich
Odpovědný provozovatel potravinářského podnikuKreyenhop & Kluge GmbH & Co KG, Industiestrasse 40-42, 28876 Oyten/Německo,
průměrné výživové údajena 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal)284kj/67kcal
Tuk0,0g
z toho nasycené mastné kyseliny0,0g
Sacharidy16,5g
z toho cukr11,2g
Bílkoviny0,2g
Vláknina8,28g


Ústřicová omáčka Maekrua
0



SLOŽENÍ
Extrakt z ústřice 30,0 %, sójová omáčka (sója, pšeničná mouka, sůl) 28,8 %, voda 11,8 %, cukr 10,1 %, sůl (jodidovaná sůl) 8,1 %, modifikovaný škrob (zahušťovadlo: e1414) 7,5 %, kukuřičný škrob 3,5 %, glukon -delta-lakton (regulátor kyselosti e575) 0,1 %, benzoát sodný (konzervant : e211) 0,1 %

Nutriční hodnoty na 100g:
Energie 280 kJ / 67 kcal
Tuk 0g
Sacharidy 16g cukr 11g
Protein 0,7g
Sůl 1,6g

SKLADOVACÍ PODMÍNKY:
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Alergeny
Lepek, měkkýši, sója



Tradičně se ústřicová omáčka vyrábí vařením vývaru z ústřic, dokud nevznikne hustá hnědá omáčka. Obvykle se do ní přidávají některé přísady, zejména kvůli trvanlivosti, barvě a struktuře. Dnes se ústřicová omáčka částečně vyrábí z ústřicového extraktu. Používá se například sójová omáčka, která dodává omáčce sytější barvu a více chuti. Ústřicová omáčka má mírně rybí, nasládlou chuť s nádechem mořské soli.
Skladování a použití
Po otevření skladujte na chladném místě.
Objem
0.6 l
Seznam přísad
Ústřicová omáčka30% (ústřice 12%, voda), sójová omáčka(sójové boby, voda, pšeničná mouka, sůl), voda, cukr, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, kukuřičný škrob, okyselující látka: glukono-delta-lakton, konzervant: benzoan sodný.
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Měkkýši a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Obsahuje obiloviny obsahující lepek
Hmotnost
1190 g
Potravinářský podnik
Mae Krua
Prodejní název
Ústřicová omáčka 600 ml - Mae Krua
Výrobce
Mae Krua
Číslo produktu
6831
Kód EAN
8850038400080

Skladování a použití
Po otevření skladujte na chladném místě.
Objem
0.6 l
Seznam přísad
Ústřicová omáčka30% (ústřice 12%, voda), sójová omáčka(sójové boby, voda, pšeničná mouka, sůl), voda, cukr, jodidovaná sůl, modifikovaný škrob, kukuřičný škrob, okyselující látka: glukono-delta-lakton, konzervant: benzoan sodný.
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Alergeny
Měkkýši a výrobky z nich
Sójové boby a výrobky z nich
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Obsahuje obiloviny obsahující lepek
Hmotnost
1190 g
Potravinářský podnik
Mae Krua
Prodejní název
Ústřicová omáčka 600 ml - Mae Krua
Výrobce
Mae Krua
Číslo produktu
6831
Kód EAN
8850038400080
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
123,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
869,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
750,17 Kč/1l
135,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
Thai Dancer tamarindová pasta se sladkokyselou příchutí 250ml
322,56 Kč/1kg
87,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nudle Ita-San Udon 200g
Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 200g
Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 200g
349,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
69,92 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 400 g ] BAMBOO TREE Vietnamské rýžové nudle / Bun Tuoi / Rýžové nudle Vermicelli
[ 400 g ] BAMBOO TREE Vietnamské rýžové nudle / Bun Tuoi / Rýžové nudle Vermicelli
371,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
145,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
242,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Ninja NC300EU, Tradiční zmrzlinovač, 1,4 l, 3 misky/misek, Černá, Stříbrná, 165 mm, 270 mm
Ninja NC300EU, Tradiční zmrzlinovač, 1,4 l, 3 misky/misek, Černá, Stříbrná, 165 mm, 270 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 149
7 874,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinování a namáčení 300 ml
Thai Dancer Thajská zázvorová omáčka na marinování a namáčení 300 ml
232,23 Kč/1l
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
4 469,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
223,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 651
1 147,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
Obrázek produktu pro Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
277,02 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro asijské sečuánské smažení 50g
Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro asijské sečuánské smažení 50g
1 217,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gochujang-Pfefferpaste 170g - Sempio
Gochujang-Pfefferpaste 170g - Sempio
409,12 Kč/1l
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
69,55 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
86,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
53,91 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro ADGO® Ochranné brýle Google proti oslnění Nastavení délky ramene
ADGO® Ochranné brýle Google proti oslnění Nastavení délky ramene
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
24,06 Kč
Prodejce: ADGOshop
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
109,05 Kč
Prodejce: Katomix

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 17. prosince 2023 na
Ověřený nákup
Objem 0,6 l
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg