4,6



Na základě 14 hodnocení
Barva:
- Zobrazit dostupné možnosti
Délka:
5 m- 5 m
- 15 m
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bauhus Hydrofix 1L střešní hydroizolační zábrana401,55 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 15mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET320
717,00 Kč/1l
1 434,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 5m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
120,80 Kč/1m
604,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí rohož 5m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa LEVEL+ PP1200
128,00 Kč/1m
640,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vodotěsná souprava Tape B01-10mb, rohy-2ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB10
33,60 Kč/1m
336,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, Podložka-2m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB17
56,07 Kč/1m
841,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kompenzační těsnicí rohož, HQ PP1200 Orange Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa 10m LEVEL+
436,33 Kč/1kg
1 309,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Základní nátěr na dlaždice 4kg Těsnicí páska 10mb Sprcha - LEVEL+ SET337
476,00 Kč/1l
1 428,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Koupelnová sprcha Level+ SET61
667,00 Kč/1l
667,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET306
153,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada pro hydroizolaci sprchového koutu, těsnicí páska G05 20 m, 6 ks rohů, 4 ks manžet. - LEVEL+ SETEZ5
45,30 Kč/1m
906,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 1m Hydroizolace koupelny Balkonu Terasy G02 Level+
500,00 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zónová flexibilní hydroizolační páska 5 m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G05 SE LEVEL+
520,00 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační Páska 10 M
703,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 1mb Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa HS01 HALBAU
625,00 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační pás Mapei Mapeband Easy 10 m
3 784,56 Kč/1kg
946,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
HYDROIZOLAČNÍ SADA S TEKUTOU FÓLIÍ L+ SET344
Profesionální kompletní sada pro hydroizolaci sprchových koutů, van, sprchových vaniček a dalších vnitřních prostor vystavených trvalému působení vody a vlhkosti na vodorovných i svislých plochách.
SADA OBSAHUJE:
- tekutou fólii L+08 - 7 kg - Základní nátěr L+03 - 1 l - Těsnicí páska L+B01 - 5 mb - Vnitřní těsnicí rohová páska L+B01 - 2 ks. - Těsnicí manžeta L+B01 SE 120x120 mm - 2 ks. - Těsnicí rohož L+PP1000 (1m x 1m) - 1m²TEKUTÁ VNITŘNÍ TĚSNICÍ FÓLIE FLÜSSIGFOLIE V 1K L+08
Jednosložková, polymerní, tekutá těsnicí fólie pro interiéry.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- PŘIPRAVENO K POUŽITÍ - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO STĚNY A PODLAHY - VELMI DOBRÁ LEPICÍ SÍLA - TRVALE PRUŽNÁ MEMBRÁNA - VODOTĚSNÁ A VODOODPUDIVÁAPLIKACE
Tekutá hydroizolační membrána je určena k bezespárovému utěsnění povrchu podkladů s vysokou intenzitou vlhkosti (kuchyně, koupelny, toalety, prádelny, sprchové kouty) před pokládkou keramického obkladu. Vhodná pro elastické hydroizolační nátěry a hydroizolační nátěry v systémech podlahového vytápění. Výrobek je určen na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrovláknité a cementovláknité desky, stěrky. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, v interiéru. Po zaschnutí vytváří drsný povlak, který byl navržen jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla pro keramické obklady. Tekutý film nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - šedá - KONZISTENCE - hustá pasta - pH - 8,0 - 9,0 - POČET VRSTEV - 1 - 4 (minimálně 2) - SPOTŘEBA - 0,80 kg/m² až 1,40 kg/m². - MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA VRSTVY - 1 mm - krycí schopnost proti poškrábání - do 1 mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ JEDNÉ VRSTVY - od 6 do 24 hodin - DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRU - minimálně 7 dní - UPEVNĚNÍ KERAMICKÝCH PODLAH - nejdříve 24 hodin po vytvrzení - ZPŮSOB NANÁŠENÍ - štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním - NORMA - 1504-2 - doba skladovatelnosti - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obalu.HLOUBKOVÝ PENETRAČNÍ NÁTĚR TIEFENGRUND LF PROFI L+03
Rychleschnoucí specializovaný základní nátěr na bázi jemných akrylových pryskyřic.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- HLUBOCE PENETRUJÍCÍ - 1:1 NA VODNÍ BÁZI - BEZ ROZPOUŠTĚDEL - VYHLAZUJE ABSORPCI PODKLADU - ZPEVŇUJE PODKLAD - ZLEPŠUJE PŘILNAVOST - POD HYDROIZOLACE, BARVY, OMÍTKY, CEMENTOVÁ LEPIDLA, SÁDROVÉ OMÍTKY, TAPETYAPLIKACE
TIEFENGRUND LF PROFI +03 se používá jako základní nátěr ke zpevnění podkladu a ke zvýšení přilnavosti následných vrstev nanášených na povrch. Doporučuje se používat na staré i nové vysoce savé podklady, jako jsou: beton, pórobeton, omítky (vápenocementové, vápenné, sádrové), desky (cementové, sádrové, sádrokartonové). Lze jej použít v konstrukcích vytápěných podlah. Je ideální jako podkladový nátěr pod podlahové omítky na bázi sádry, tmely, lepidla a sádrové omítky, pod nátěry, cementové omítky, tapety, potěry, samonivelační stěrky. Lze použít pod polymerní a polymercementové nátěry a hydroizolační fólie. Pod cementová a disperzní lepidla na keramické obklady a dlažby, všechny druhy akrylátových a minerálních omítek. Výrobek je určen zejména jako podkladní vrstva pod jednosložkové a dvousložkové, polymerní a polymercementové nátěry - hydroizolační fólie značky LEVEL PLUS. Lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Pro podklady se sníženou nasákavostí lze ředit vodou v poměru 1:1. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla. Po zaschnutí prakticky nevytváří film, způsobuje hydrofobizaci podkladu. Výrobek je paropropustný. Nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - KONZISTENCE - tekutý - pH - 8,0 - 9,0 - POČET NÁTĚRŮ - 1-3 - SPOTŘEBA - od 0,05 kg/m² do 0,20 kg/m² - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ - od 15 minut do 2 hodin - ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, stříkáním - skladovatelnost - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku naleznete na obaluHYDROIZOLAČNÍ TĚSNICÍ PÁSKA PL2ECO DICHTBAND 120/70 L+B01
Termoplastický elastomer 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VELMI PRUŽNÝ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - SNADNO ROZŠIŘITELNÝ - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Páska L+B01 je určena k utěsnění všech spár mezi stěnami a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsnění dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v prostorách vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Pásku lze použít v prostorách, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je určena k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely značky LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na stavební spáry.VNITŘNÍ TĚSNICÍ ROH PL2ECO DICHTECKE L+B01
Termoplastický elastomer 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODĚODOLNÝ - MRAZUVZDORNÉ - VELMI FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Vnitřní roh L+B01 je určen k utěsnění všech spár mezi stěnou a podlahou, rohů stěn (spár) na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Rohový tmel lze použít v prostorách, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely značky LEVEL+®.TĚSNICÍ MANŽETA S ELASTICKOU ZÓNOU PL2ECO DICHTMANCHETTE L+B01 SE
Stěnová manžeta 120 mm / Ø16
VLASTNOSTI VÝROBKU
- TERMOPLASTICKÝ ELASTOMER 100% - VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VYSOCE FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Těsnicí manžeta L+B01 SE je určena k utěsnění všech typů otvorů kolem prostupů instalačních trubek stěnami a podlahami. Manžety lze použít v místech instalace bazénového zařízení, sloupků pro zábradlí a k utěsnění podlahových vpustí a průchodů sanitárního potrubí stěnami a podlahami v systémech utěsnění pod podlahou. Těsnicí manžetu lze použít v místech, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití v kombinaci se všemi tekutými polymerními a polymercementovými těsnicími materiály značky LEVEL+®.NÁVOD K INSTALACI TĚSNICÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PL2ECO L+B01
Instalace začíná rohy a těsnicími manžetami na stěnu nebo podlahu. Po jejich prvotním umístění odměříme další rovné délky pásky, přičemž nezapomeneme přidat přesahy nejméně 40 mm ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch naneseme tenkou vrstvu hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni položíme rohy a rovné úseky pásky, přičemž dbáme na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty tmelem. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechá nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE PL2ECO L+B01
- BARVA - modrá - PODKLADOVÝ MATERIÁL - netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - HŮLKA - termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - ROZŠÍŘENÉ TĚSNĚNÍ (ELASTOMER) - 70 mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 20mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADOVÉHO POVRCHU PŘI ZAJIŠTĚNÍ - +5°C až +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,50 mm +/- 0,1 mm - PODÉLNÉ PRODLOUŽENÍ - 36% - PRODLOUŽENÍ DO ŠÍŘKY - 87 % - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do +90°C - Tlak při rozpojování - 1,50 baru - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU - +5°C až +25°CDICHTBAHN HYDROIZOLAČNÍ ROHOŽ L+ PP1000
Hydroizolační fólie
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODOTĚSNÁ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - KOMPENZUJE POHYBY PŮDY - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - SNADNO ROZŠIŘITELNÝ - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - VÝBORNÁ PŘILNAVOST K LEPIDLŮM - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO BALKONY A TERASYAPLIKACE
Těsnicí rohož je určena k utěsnění míst vystavených dočasnému nebo trvalému působení vody a vlhkosti na místech, jako jsou: terasy, balkony, okolí bazénů, sauny, koupelny, sprchové kouty, toalety, kuchyně, sklepy, prádelny před pokládkou keramických obkladů a dlažeb nebo jiných krytin. Těsnicí rohož je vhodná k utěsnění vlhkých a vodotěsných nátěrů v systémech podlahového vytápění. Výrobek je vhodný na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové, sádrovláknité a cementovláknité desky, cementové a anhydritové potěry. Po instalaci vytváří nátěr odolný proti vlhkosti a vodě. Lze jej aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Těsnicí rohož je určena jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady. Rohož nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje žádné těkavé látky a nemá negativní vliv na životní prostředí. Těsnicí rohož je určena k použití v kombinaci se všemi lepidly na obklady a dlažby Level+ a tekutými polymerními a polymercementovými tmely Level+.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 1000 mm - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - 0,60 mm +/- 0,1 mm - CELKOVÁ HMOTNOST - 300 g/m² - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30 °C do + 90 °C - VÝBUŠNÝ TLAK - 2bar - MAXIMÁLNÍ TLAČIVÁ SÍLA V POLI - 380 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - MAXIMÁLNÍ SÍLA VYVINUTÁ PŘES - 140 N / 50 mm* (EN ISO 527-3) - PRODLOUŽENÍ PŘI PŘETRŽENÍ - 45 %* (EN ISO 527-3) - BOČNÍ PRODLOUŽENÍ PŘI PŘETRŽENÍ - 180 %* (CS ISO 527-3) - ODOLNOST PROTI VODĚ - 1,5 baru (EN 1928) - Odolnost proti UV záření - 400 h (EN ISO 4892-2) - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY PŘI ZAJIŠTĚNÍ - +5°C až +25°C - Teplota vzduchu a půdy při upevnění - +5°C až +25°CNÁVOD K MONTÁŽI PP1000
Těsnicí rohož by měla být před instalací přesně změřena a nastříhána nožem nebo nůžkami na listy odpovídající délky rozměrům utěsňovaného povrchu. Je třeba vzít v úvahu všechny dilatační mezery a průchody potrubí. Cementové lepidlo třídy C2 by mělo být naneseno na podklad a rozetřeno ocelovou zubovou stěrkou (4x4 mm). Lepidlo rozetřete v pásu odpovídajícím šířce rohože. Po nanesení lepidla přiložte a opatrně přitlačte rohož k utěsňovanému podkladu hladkou stranou hladítka nebo válečku. Rohož instalujte (uhlaďte) tak, aby pod povrchem nezůstaly žádné dutiny. Instalace by měla být provedena tak, aby nedošlo ke znečištění povrchu rohože lepidlem. Existují dva způsoby spojování desek: spoj na tupo nebo spoj s přesahem. Způsob spoje na tupo: Připevněte rohož tak, aby se listy na okrajích vzájemně dotýkaly. Na spoj mezi plechy nalepte uprostřed těsnicí pásku Level+ B04 o šířce nejméně 120 mm a přilepte ji po celé ploše pomocí těsnicí hmoty na bázi polymeru nebo polymercementu. Páska by měla být nalepena uprostřed a rovnoměrně po celé délce spoje plechů. Metoda spárování "s přesahem": Připevněte rohož tak, aby se její listy překrývaly v pásech o minimální šířce 5 cm. Překrývající se listy se slepí pomocí těsnicí malty na bázi polymerů a cementu Level+08, Level+09 nebo Level+10. Po dokončení spojů mezi listy pokračujte v utěsňování dilatačních spár (např. stavebních, smršťovacích a okrajových spár), spár mezi jednotlivými povrchy (stěnami a podlahou) a průchodů potrubí. K tomuto účelu použijte dilatační šňůry a těsnicí pásky Level+, rohy a manžety. Po instalaci těsnicí rohože začneme instalovat rohy a těsnicí manžety na stěnu a podlahu. Po jejich prvotním umístění vyměříme další rovné délky pásky a dbáme na to, abychom u spojů pásky a pásky s rohy přidali minimálně 40 mm přesahu. Na ošetřovaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty Level+ a na ni se položí rohy a rovné délky pásky, přičemž je třeba dbát na jejich rovnoměrné vyrovnání. Po instalaci se páska shora zatlačí do podkladu měkkým válečkem se stěrkou nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje hydroizolační hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně tmelí hydroizolační hmotou Level+, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechává bez tmelení. Při hydroizolaci dilatačních spár pomocí výplně dilatačních spár použijte výplň s odpovídajícím průměrem, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobky by měly být chráněny před přímým slunečním zářením a skladovány mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v původních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se může doba schnutí nebo tuhnutí a aplikace a instalace změnit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 8500 g
- Objem
- 1 l
- Kód EAN
- 4251659211194
- Číslo produktu
- SET344
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 8500 g
- Objem
- 1 l
- Kód EAN
- 4251659211194
- Číslo produktu
- SET344
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Podkladový nátěr Koupelnový sprchový kout - LEVEL+ SET321
822,00 Kč/1l
1 644,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Těsnicí páska 5mb - LEVEL+ SET07
177,67 Kč/1l
533,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá membrána 7 kg Těsnicí páska 5mb Rohož 2mb Základní nátěr Sprcha - LEVEL+ SET328
1 054,00 Kč/1l
1 054,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 15mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET320
717,00 Kč/1l
1 434,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 1l Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET342
898,00 Kč/1l
898,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 2l Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET329
567,00 Kč/1l
1 134,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI SMC Sprchová vanička 90x120cm Obdélníková sprchová vanička protiskluzová Superflat White včetně odtokového sifonu
6 628,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 1L Rohož 1mb Level+ SET58
955,00 Kč/1l
955,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET301
719,00 Kč/1l
719,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Hydroizolační sada Páska B04-10mb, Podložka-1m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB16
60,80 Kč/1m
608,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační rohož 5m Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa Level+ PP1000
120,80 Kč/1m
604,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, Podložka-2m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB17
56,07 Kč/1m
841,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI rohový sprchový kout 120x90x185cm rohové posuvné dveře dvojité sprchové dveře ESG skleněný sprchový kout
10 778,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

vidaXL Sprchová vanička ABS obdélníková 70x90 cm
3 707,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

YARDIN 20ks zapuštěných bodových světel LED Spot Set Stropní zapuštěná světla Stropní zapuštěná světla IP21 ABS Umělý materiál pro obývací pokoj Koupelna Ložnice Předsíň (studená bílá)
650,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Quartz primer bílý 25 kg Základní nátěr pro roubování Level+07
58,22 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Izosklep

B.K.Licht BKL1274, Bodová světla, LED, 3000 K, 450 lm, 230 V, Bílá
1 179,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BK-Licht

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET303
597,00 Kč/1l
1 194,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vodotěsná souprava Tape B01-10mb, rohy-2ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB10
33,60 Kč/1m
336,00 Kč
Prodejce: Izosklep

LED zrcadlo do koupelny EMKE s 3násobným zvětšením, dotykovým ovládáním, studeným bílým světlem, rozměry 80 x 60 cm, s funkcí proti zamlžování a s hodinkami
4 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SONNI SMC Sprchové vaničky pro koupelny 90x120cm Super plochá obdélníková sprchová vanička vzhled černého kamene včetně odtokové soupravy
6 877,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%21% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
21%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%7% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
7%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zu meinem kaufzeitpunkt das günstigste Komplettpaket ...... Verarbeitung top
Ohodnoceno dne 18. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tekutá fólie
Dobrý výrobek, velmi dobrá cena, špičková doprava a balení.
Ohodnoceno dne 7. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těsnicí sada
Vše opět super rádo
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je v pořádku
Tekutá fólie nezakrývá tak dobře. Jinak v pořádku
Ohodnoceno dne 10. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
těsnicí sada
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
250,51 Kč
Prodejce: KOTARBAU
250,51 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,11 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,36 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 173,25 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
782,17 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 291,82 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
587,19 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 169,83 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
531,74 Kč/1kg

Systém vyrovnávání dlaždic 150 ks + klíče



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
194,72 Kč
Prodejce: SLEVIR
166,43 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 780,78 Kč
Prodejce: bauschnell
59,36 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,56 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,95 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,70 Kč
Prodejce: KOTARBAU
447,70 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
391,71 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,59 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
338,15 Kč
Prodejce: KOTARBAU
338,15 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
330,84 Kč
Prodejce: KOTARBAU
22,06 Kč/1m