5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)1 052,24 Kč/1kg
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)470,11 Kč/1kg
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g7 859,80 Kč/1kg
392,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Yogurette, Mléčná čokoláda, 100 g, Strawberry, 299 kJ, 72 kcal, 35,6 g
514,91 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette tyčinka s marakujou tropická sladká příchuť 100g
522,00 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
606,92 Kč/1kg
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
1 900,55 Kč/1kg
380,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Duplo Classic 10 ks
2 543,85 Kč/1kg
462,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 232,87 Kč/1kg
636,16 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

LINDOR tyčinka Mléčná čokoláda s příchutí pomeranče 38g
1 181,58 Kč/1kg
44,90 Kč
Prodejce: Lindt

Wawel Kasztanki Kakaowe z Wafelkami 330g
435,78 Kč/1kg
238,93 Kč
-82,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
156,88 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Erdbeere - Zartbitterschokolade 50g
1 461,60 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
638,33 Kč/1kg
76,60 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Czekolada gorzka 64% z żeń-szeniem 20 g
1 833,00 Kč/1kg
69,06 Kč
-46%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rosengarten Schoko Apfelringe, Vollmilchschokolade, 90g (24)
1 079,30 Kč/1kg
2 331,28 Kč
Prodejce: taleoo

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
848,74 Kč/1kg
1 161,07 Kč
Prodejce: somnia24

KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
532,08 Kč/1kg
3 554,31 Kč
Prodejce: somnia24

KitKat Melkchocoladereep Cookie Dough 99g – mléčná čokoláda s kousky sušenek
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
Místo podmáslí a citronové zmrzliny? Skvělý letní nápad a sladká novinka. To, co letos skvěle funguje jako zmrzlina, slibuje být pěkně chutné i jako malá čokoládová tyčinka.Yoguretteuvádí na trh letní edici s Buttermilk Lemon, která bude ke koupi jen krátce.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad MohanemE-Mail:[email protected]- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ODSTŘÍHANÉ MLÉKO JOGHURTOVÉ MÁSLO LEMON CREAM 49,5 % (palmový olej, cukr, dextróza, odtučněné MLÉKO v prášku (10 %), odtučněné MLÉKO v prášku (10 %), přírodní citronové aroma, emulgátor lecitiny (SOYA), regulátor kyselosti kyselina citronová), ČOKOLÁDA Z CELÉHO MLÉKA 35 % (cukr, CELO MLÉČNÝ PRÁŠEK, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), polosladká čokoláda 10 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), citronový granulát 5,5 % (citronový prášek, palmový olej, cukr, přírodní citronové aroma).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SPALNÁ HODNOTA 2387 kJ / 572 kcal, TUK 36,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 21,5 g, z toho mononenasycené mastné kyseliny, z toho polynenasycené mastné kyseliny, UHLÍKOVÉ HYDRÁTY 53,1 g, z toho cukr 51,5 g, z toho polyhydrické alkoholy, z toho škrob, vláknina, BÍLKOVINY 6 g, SŮL 0,2 g,
- Hmotnost
- 112 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s odtučněným mléčným jogurtem, máslovým mlékem a citronovým krémem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 842486
- Kód EAN
- 80869436
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ODSTŘÍHANÉ MLÉKO JOGHURTOVÉ MÁSLO LEMON CREAM 49,5 % (palmový olej, cukr, dextróza, odtučněné MLÉKO v prášku (10 %), odtučněné MLÉKO v prášku (10 %), přírodní citronové aroma, emulgátor lecitiny (SOYA), regulátor kyselosti kyselina citronová), ČOKOLÁDA Z CELÉHO MLÉKA 35 % (cukr, CELO MLÉČNÝ PRÁŠEK, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), polosladká čokoláda 10 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), citronový granulát 5,5 % (citronový prášek, palmový olej, cukr, přírodní citronové aroma).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SPALNÁ HODNOTA 2387 kJ / 572 kcal, TUK 36,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 21,5 g, z toho mononenasycené mastné kyseliny, z toho polynenasycené mastné kyseliny, UHLÍKOVÉ HYDRÁTY 53,1 g, z toho cukr 51,5 g, z toho polyhydrické alkoholy, z toho škrob, vláknina, BÍLKOVINY 6 g, SŮL 0,2 g,
- Hmotnost
- 112 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s odtučněným mléčným jogurtem, máslovým mlékem a citronovým krémem
- Výrobce
- Číslo produktu
- 842486
- Kód EAN
- 80869436
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Yogurette, Mléčná čokoláda, 100 g, Strawberry, 299 kJ, 72 kcal, 35,6 g
514,91 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette tyčinka s marakujou tropická sladká příchuť 100g
522,00 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
496,56 Kč/1kg
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, limitovaná edice, balení 352 g
270,94 Kč/1kg
95,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 232,87 Kč/1kg
636,16 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,89 Kč/1kg
496,61 Kč
Prodejce: somnia24

Duplo Classic 10 ks
2 543,85 Kč/1kg
462,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

LINDOR Maliny a smetana 200g
1 095,00 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Little Tikes Anchors Away Pirate Ship, Vodní stůl, 1,5 rok/roky, Plast, Béžová, Hnědá, 9,09 kg
2 482,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aspekto

LED plážové lehátko XXL včetně potahu celočalouněné zahradní lehátko Baltic Sea + 4 polštáře, skládací stolky, přihrádky na noviny - antracitová barva
8 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 225cm umělý vánoční stromek se sněhem včetně 1010 špiček PVC jehličí, 450 teplých bílých LED světel a kovového stojanu, jedle, vánoční stromek, bílý
291,74 Kč/1kg
3 179,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FDSGmbH

Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
1 208,40 Kč
Prodejce: Elektrochram

Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreo DR-HTF014, Vertikální domácí ventilátor, Černá, Podlaha, 25 dB, 90°, AC
14 305,13 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Blomster polštáře na palety a zahradní nábytek, sada 3 ks 120 x 80 cm
1 790,00 Kč
-162,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 627,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ModesteSHOP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. června 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání - vše je v pořádku - kdykoli znovu!
Skvělý produkt! Jsem velmi spokojen!
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 059,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg

3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
402,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 054,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
402,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 054,75 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
427,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 104,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 859,80 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg

Lindt lískooříškový krém 200g
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

Baton Twix Xtra 75 g
400,97 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 346,27 Kč/1kg

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg