5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Neoretin Discrom Control Ultra Emulzní zesvětlovač pigmentů 30ml35 650,00 Kč/1l
1 069,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Vollare Kudrnatý Vlasový Sérum PROils 30ml30 976,67 Kč/1l
929,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sisley Hair Rituel Restructuring Nourishing Balm 125 g16 503,84 Kč/1l
2 062,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dermika Maestria Krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc 50+, 50ml7 269 900,18 Kč/1kg
726,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wella EIMI Perfect Me Lightweight BB Lotion 100 ml
4 406,90 Kč/1l
440,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Joanna Styling Effect, Krem do loków, 150 g
639 222,21 Kč/1kg
115,06 Kč
Prodejce: MANADA

Stapiz Flow 3D Krem do loków, 150ml
1 849,40 Kč/1l
277,41 Kč
Prodejce: MANADA

Marion Final Control Serum nawilżające do włosów kręconych, 50 ml
2 699 875,07 Kč/1kg
215,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wella Eimi Shine Just Brilliant Krem do stylizacji włosów 75ml
2 418,27 Kč/1l
280,00 Kč
-98,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Arganicare Shea Butter Naprawcze serum do włosów 10w1, 150ml
2 163,07 Kč/1l
324,46 Kč
Prodejce: MANADA

Barwa Siarkowy krem nawilżający, 50ml
6 319,80 Kč/1l
315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kerastase Resistance Extentioniste Thermique, Krem do stylizacji włosów, 150ml
6 135 950,16 Kč/1kg
1 227,19 Kč
Prodejce: Katomix

Ronney Oxydant Creme emulsja utleniająca w kremie do rozjaśnienia i farbowania włosów 9%, 60ml
6 256 285,55 Kč/1kg
437,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nacomi Odżywka wygładzająco-nawilżająca, 150 ml
1 139 222,20 Kč/1kg
205,06 Kč
Prodejce: Katomix

More4Care Cryotherapy, Maska intensywna do włosów, 200 ml
889 954,54 Kč/1kg
195,79 Kč
Prodejce: Katomix

Dermz Healpsorin Krem na łuszczycę i egzemę, 50ml
9 614 285,46 Kč/1kg
673,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: A313

Nacomi Hialuronowy żel-krem do twarzy, nawilżający, 50 ml
3 264 250,08 Kč/1kg
261,14 Kč
Prodejce: Katomix

Venita Rozjaśniacz do włosów 9 tonów, 125ml
1 759,92 Kč/1l
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Marion Szampon koloryzujący 96 Mahoń, 40 ml
602 428,56 Kč/1kg
42,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

The Ordinary Retinal 0,2 % emulze
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella Professionals Eimi Flowing Form balzám proti krepatění vlasů 100 ml
Wella EIMI Flowing Shape - uhlazující krém na vlasy 100 ml
Uhlazující krém na vlasy
EIMI Flowing Form Cream je uhlazující balzám, který zabraňuje krepatění vlasů. Poskytuje uhlazující efekt a poddajné vlasy s přirozenou dynamikou.
Složení redukuje krepatění a chrání vlasy před vysoušením při úpravě tepelnými přístroji.
- Dodává vlasům krásný vzhled
- Uhlazuje - chrání před vysušením při stylingu tepelnými spotřebiči
- Zabraňuje krepatění vlasů
naneste 2-5 pumpiček krému do dlaně a vmasírujte do vlasů. Stylujte podle potřeby.
Wella Professionals EIMI Flowing Form Krem wygładzający włosy, 100ml
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Wella Professionals EIMI Flowing Form Krem wygładzający włosy, 100ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610587714
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Wella Professionals EIMI Flowing Form Krem wygładzający włosy, 100ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610587714
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Wella Professionals EIMI Smooth Flowing Form 100ml, Krém na vlasy, 100 ml, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička, WATER/EAU, PVP, POLYQUATERNIUM-37, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/ DICAPRATE, BEHENTRIMONIUM...
4 383,80 Kč/1l
438,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Perfect Me Lightweight BB Lotion 100 ml
4 406,90 Kč/1l
440,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 025,50 Kč/1l
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella EIMI Shape Me, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 150 ml, Tvarovací, Tuba
3 610,20 Kč/1l
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Emulze pro citlivou pokožku hlavy (Balance Scalp Lotion) 125 ml
2 605,56 Kč/1kg
469,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
990,21 Kč/1l
990,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella EIMI Super Set, Vlasový sprej, Unisex, Normální vlasy, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 536,80 Kč/1l
461,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Pure Naturals pro ženy 60 - 3/00 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
484,13 Kč
-292,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Hydratující, Ochana, Čisticí
661,20 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dual Senses Just Smooth I-Serum 216ml
65 900,56 Kč/1l
1 186,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Balance Scalp Lotion 125 ml
4 332,24 Kč/1l
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Microlight 3D Complex Wella SP - Šampon pro zachování barvy
773,53 Kč/1l
773,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Rovné vlasy, Všechny barvy
933,84 Kč/1l
440,70 Kč
-207,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Blonde Recharge Cool Blonde, Ženy, Profesionální kondicionér, Blonďaté vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 861,50 Kč/1l
372,30 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Fusion Intense Repair 50 ml Šampon na vlasy Šampon na vlasy
42 243,00 Kč/1l
2 112,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Perfect Me, Vlasové mléko, Unisex, 100 ml, Pumpovacíc lahvička, 1 kusů
2 863,50 Kč/1l
286,35 Kč
Prodejce: NutraBestBG

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g
2 877,00 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Color Save Mask 400 ml
1 097,50 Kč/1l
439,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

EIMI Bold Move 150 ml
1 392,53 Kč/1l
305,90 Kč
-97,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
208,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
ok
ok
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
854,75 Kč
Prodejce: apohealth
12 210 713,96 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 343,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 973,02 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(180)Počet hodnocení: 180
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
429,20 Kč
Prodejce: apohealth
4 292,00 Kč/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(62)Počet hodnocení: 62
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 089,30 Kč/1l

MARY KAY Hydratační krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normální / suchá pleť 88 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 000,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
11 369,32 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 624,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders
120 804,34 Kč/1l

Sesderma AZELAC RU, Univerzální pleť, Krém, 50 ml, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
927,90 Kč
Prodejce: Serica
18 558,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l