Objem:
1000 ml- 250 ml
- 1000 ml
Kallos - Intense Moisturizing Mask For Dry And Damaged Hair (Mask) 1000ml
188,00 Kč
188,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Symbiose maska na vlasy Intense Revitalizing Mask pro ženy 200 - Kérastase8 502,50 Kč/1l
1 700,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.2 547,72 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml1 070,89 Kč/1l
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
318,00 Kč/1l
159,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment vyživující kondicionér pro suché vlasy 1000 ml
1 789,76 Kč/1kg
1 958,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Nanoil - Hair Mask Keratin - Maska na vlasy s keratinem 300ml
392,53 Kč/1kg
392,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml
2 875,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Discipline maska na vlasy Maskeratine Smooth-In-Motion pro ženy 200 - Kérastase
8 067,60 Kč/1l
1 613,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

We Are Paradoxx Detox regenerační maska na vlasy 200ml
2 160,60 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
8 742,85 Kč/1l
1 748,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
3 997,00 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
539 239,97 Kč/1kg
269,62 Kč
Prodejce: MANADA

Lazartigue, Repair, Vegan, Hair Treatment Cream Mask, For Repairing, 250 ml
2 571,84 Kč/1l
642,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ABSOLUT HYDRATION maska 300ml
2 174,43 Kč/1l
652,33 Kč
Prodejce: somnia24

Regenerační vlasová maska Schwarzkopf GLISS 400 ml
753,70 Kč/1l
301,48 Kč
Prodejce: somnia24

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Syoss Keratin Intensive Hair Mask 400 ml
751,87 Kč/1l
300,75 Kč
Prodejce: Tersorte
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maska na poškozené vlasy
Kallos regenerační maska na vlasy s čistým medovým extraktem, bílá, 1 litr
Kallos - Intense Moisturizing Mask For Dry And Damaged Hair (Mask) 1000ml Cosmetics. For women.
Kallos KJMN Maska do włosów Honey, 1000ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kallos z kolekce byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
- Model
- Honey
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Kallos KJMN Maska do włosów Honey, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 5998889516192
- Model
- Honey
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Kallos KJMN Maska do włosów Honey, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 5998889516192
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Kallos KJMN Blueberry Revitalising Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Pružnost, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Avokádový olej, Dávkovač
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Ochana, Oprava, Posilující, Keratin, Sklenice
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Vanilla Shine Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Vyživující, Revitalizační, Lesklý, Pantenol, Dávkovač
92,75 Kč/1l
108,90 Kč
-16,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos KJMN Hair Pro-tox Hair Mask Cream with Keratin 1000ml, 1000 ml, Unisex, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Řídké vlasy, Oslabené vlasy, Vyživující, Oprava, Lesklý, Kokosový olej, Kolagen, Kyselina hyaluronová, Keratin, Olivový olej, Pantenol, Dávkovač
177,00 Kč/1l
177,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Banana Fortifying hair mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Suché vlasy, Matné vlasy, Ochana, Lesklý, Změkčující, Olivový olej, Sklenice
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Argan Colour Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Oprava, Lesklý, Argan, 1 kusů
173,09 Kč/1l
47,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kallos Biotin Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Kallos KJMN Maska z olejkiem Mango, 1000ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Kallos Maska do włosów Coconut, 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Chocolate Full Repair Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Oprava, Lesklý, Keratin, Mléčný protein, Pantenol, Dávkovač
152,25 Kč/1l
63,60 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Výživa, Ochana, Lesklý, Změkčující, Posilující
179,00 Kč/1l
179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Belini kuchyňská linka kuchyňský blok Linda - kuchyňský nábytek 240 cm kuchyňská linka na míru plně vybavená bez elektrických spotřebičů s nástěnnými a spodními skříňkami, bez pracovní desky, černý vysoký lesk
18 881,10 Kč
Prodejce: Belini

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kallos GOGO Repair Hair Mask 200ml, 200 ml, Ženy, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratující, Oprava, Lesklý, Tuba, 1 kusů
685,00 Kč/1l
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Novex Brazilian Keratin Deep Hair Mask maska pro suché a poškozené vlasy 400 g
297,50 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
7 039,00 Kč/1l
703,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Kallos Placenta Hair Mask 800ml, 800 ml, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Pšenice, Bamboo, Dávkovač
241,25 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 459,85 Kč
-168,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cacharel Anais Anais Premier Delice Woda toaletowa, 100ml
8 780,00 Kč/1l
878,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Kallos KJMN Cherry Conditioning Shampoo, 1000 ml, Šampon, Ženy, Poškozené vlasy, Hydratující, Výživa, Lesklý, Změkčující, Láhev
181,00 Kč/1l
181,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Money Maker Kožená dámská peněženka s RFID ochranou OPJ704R
691,05 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Cacharel Eden - Lustěnka - 30 ml
20 268,67 Kč/1l
608,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

VOUNOT® Nákupní vozík s funkcí pro překonávání schodů, tříkolový nákupní vozík s opěrkou, voděodolný, 32 l, černý
1 336,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Woltu SK001WS, Bílá, 3 police/polic, MDF, MDF, 3 dveře/dveří, 595 mm
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Money Maker Pravá kožená dámská peněženka s RFID ochranou Červená peněženka 9x3x13 OPJ701R
618,92 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01315B
254,34 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

LIROMA® LED pleťová maska – světelná terapie obličeje 7 barev, infračervené světlo, dálkové ovládání, časovač, maska na obličej a krk
5 999,00 Kč
Prodejce: Triple-A
8 822,06 Kč/1kg

Beautifly Aura Glam LED collagen mask
5 915,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 099,43 Kč/1kg

LIMBA MASKA PROTEIN TREATMENT regenerace na studeno, podklad - 750ml
1 679,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 239,99 Kč/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Nutritive Mask - 300Gr
1 344,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 483,30 Kč/1l

La Mer Liftingová a zpevňující maska
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
123 369,00 Kč/1l

Ybera GENOMA Maska Pro-Geno 500 g - maska na vlasy
1 316,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 633,98 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 328,69 Kč/1kg

Hydratační maska Egostyle Isabelle Lancray (50 ml)
1 831,70 Kč
Prodejce: VogueVista
36 634,00 Kč/1l

FELPS SOS maska 50g x10 (sada)
1 108,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
7 393,27 Kč/1l

Collagen oční gel Crystal Collagen Eye Mask pro ženy 7 - Pilaten
12,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,00 Kč/1l

Hydrogelová maska na oči Aliver - 60 ks
347,45 Kč
Prodejce: Aliver
2 043,82 Kč/1kg

IDC Institute - Hydrogelové Náplasti pod Oči - Collagen Essence - Maska na Oči - 60 kusů
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 799,83 Kč/1l

Farmona | Pleťová maska - s ceramidy a peptidy - estetická péče proti stárnutí - 200 ml
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 594,95 Kč/1l

Comformidable Bio Collagen pleťová maska Calm Balance – 4 kusy – Kolagenová hydrogelová maska pro noční použití, vhodná pro citlivou pleť
509,00 Kč
Prodejce: DR-Commerce
3 742,65 Kč/1l

Farmona Professional Algae Mask Omładzająca maska algowa ze śluzem ślimaka, 160g
282,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 572 166,64 Kč/1kg

Babor SeaCreation vyživující maska The Mask 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 991,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
59 826,20 Kč/1kg

Pleťová maska Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,20 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 692,00 Kč/1l

ROYAL ROUTINE Sada 5 kusů - Hydratační masky na obličej
520,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
5 209,90 Kč/1l

Maska na oči Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
120,51 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 205,10 Kč/1l

Biodance Bio Collagen-Real Deep Mask 34G x 4 (Pink)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
2 522,06 Kč/1kg