5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody2 565,88 Kč/1kg
3 349,81 Kč
-501,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo Espresso - 10x48 polštářků3 590,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů2 189,96 Kč/1kg
2 369,75 Kč
-354,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 014,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí1 974,62 Kč/1kg
2 136,67 Kč
-320,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 275,43 Kč/1kg
117,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
950,56 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,36 Kč/1kg
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzivní a plná chuť, káva, 48 podů
1 084,83 Kč/1kg
361,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
1 479,78 Kč/1kg
1 775,31 Kč
-265,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SENSEO Pads Typ Espresso Senseopads 160 Nápoje Kávové polštářky
1 063,87 Kč/1kg
1 388,89 Kč
-207,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 180,90 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
988,89 Kč/1kg
1 646,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SENSEO Vložky Good Morning Strong XL Senseopads 100 nápojů
1 207,50 Kč/1kg
1 775,31 Kč
-265,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kávové kapsle Senseo zlaté 250g, aromatická káva, kompatibilní s kávovary Senseo
2 238,88 Kč/1kg
559,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu Senseo Vanilla
Dopřejte sobě i svým hostům vynikající kávový zážitek. Senseo Vanilla je vyvážená a lehce pražená káva s příjemnou vanilkovou chutí. Výsledkem je jemný šálek kávy plný sladkosti a se svěžím a aromatickým kořením v dochuti.
Toto balení obsahuje 32 kapslí kávy Senseo o velikosti běžného šálku.
- Skladování a použití
- ne
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- lehce pražená zrna, sladkost, vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- ne
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Senseo
- Prodejní název
- ne
- Výrobce
- WAK INNOVATION
- Označení množství
- ne
- Počet kusů
- 32
- Číslo produktu
- 825
- Kód EAN
- 4002280414825
- Skladování a použití
- ne
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- lehce pražená zrna, sladkost, vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- ne
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Senseo
- Prodejní název
- ne
- Výrobce
- WAK INNOVATION
- Označení množství
- ne
- Počet kusů
- 32
- Číslo produktu
- 825
- Kód EAN
- 4002280414825
K tomu se hodí také

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
266,61 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
950,56 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 275,43 Kč/1kg
117,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
1 174,31 Kč/1kg
2 299,61 Kč
-344,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 955,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Caffè Crema - Kávové lusky Arabica Robusta 126g
920,40 Kč/1kg
115,97 Kč
Prodejce: taleoo

SENSEO Pads typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávových podů – 80 nápojů
2 033,51 Kč/1kg
1 327,55 Kč
-198,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 128,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vileda Looper Elektrický Rotační Mop S Rozprašovačem 169835
3 831,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
2 482 804,29 Kč/1kg
1 343,28 Kč
-201,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 142,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,36 Kč/1kg
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads bez kofeinu Senseopads 80 nápojových kapslí
2 623,64 Kč/1kg
1 712,64 Kč
-256,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 456,12 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo CSA210/50, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Šedá
2 974,95 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
999,04 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HDMI Splitter 1-3 Port Spínač 3v1 Rozděleč Rozdvojka HDMI Switch 4K 1080p FHD Xbox PS5 Retoo
228,99 Kč
Prodejce: Retoo

SENSEO kapsle typ Cappuccino Choco Senseopads 40 nápojových kapslí Softpads Milk
2 005,52 Kč/1kg
1 085,13 Kč
-162,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
922,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SENSEO Vložky Good Morning Strong XL Senseopads 100 nápojů
1 207,50 Kč/1kg
1 775,31 Kč
-265,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Rosti Mepal 106994830600, Sada univerzálních nádob, 2 l, Polyetylen (PE), Styren-akrylonitril (SAN), Průhledná, Bílá, Odnímatelné víko, Obdélníkový
1 175,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lavazza 7213, Coffee Pods
1 070,45 Kč/1kg
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 017,92 Kč/1kg
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
14 908,00 Kč/1l
111,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

EMOS mini kabelový naviják 10 m, čtyřcestný kabelový box, kabelový naviják, kabelový naviják pro vnitřní použití, 4 uzemněné zásuvky, 2300 W, tepelný spínač, P19510
93,28 Kč/1m
932,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

SONGMICS Koupelnový regál, 5 úrovní, výškově nastavitelný, bambus
1 415,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super chutné!
Úžasná crema s vanilkou
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,36 Kč/1kg

Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg

Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg

Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg

Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg

Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg

Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg